Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 13.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: cchery]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано08.04.08 09:19



Много весели снимки. Благодаря мамаДиди!

За съжаление таксата не при всички е само 1лв.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: surfline]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано12.04.08 00:11



Има ли някакви отзиви - харесаха ли книжките малчовците? Тодор как е?
Всички около тях как са?

Не знам дали е правилното място тук, но искам да споделя колко огорчена оставам всеки път когато намеря темата на н-та страница.......

.

Чакам някой да пише, ако знае нещо.....



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: deeper_m]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано12.04.08 00:25



Ох, мислех да си лягам, обаче има какво да напиша и ще използвам докато никой не ме прекъсва из нас. Говорих с Юрий в сряда и ми разказа за тържеството в детския клуб. Било е хубаво и децата са се забавлявали. Каза обаче, че отначало подаръците са били събрани накуп и после вкъщи са ги разопаковали и така не са им обърнали персонално внимание. Виж картичките, които надписах ръкописно

са им отдали подобаващо внимание - не са могли да ги прочетат и са помолили Юрий да го направи. Юрий благодари няколко пъти много искрено и с вълнение на всички ни за труда, за изненадата и за помощта, която сме оказали. Това е нещо все още необяснимо за него. Каза, че е прочел вече 2 пъти албумчето с постовете на Хепи, както и майката на неговата приятелка. Явно си е струвал труда ни. В най-скоро време ще го качим на сайта на Жанет.

Тодор казва, че с всеки изминал ден се чувства все по-добре. На 25-и този месец му почва лъчетерапията и аз лично му стискам палци да я издържи. От татко знам, че това не е хич приятна терапия........

В интерес на истината трябва да напиша, че при децата не е ходил психолог. И това е станало след като и психолога, и Юрий, и Тодор са били на едно мнение - децата засега се чувстват добре, проявяват вече емоция по отношение на мама, но това не ги прави затворени, болезнено чувствителни и уязвими. Затова тази терапия е само отложена във времето, а не изключена като цяло.

Дийпър, няма начин тази тема да седи постоянно на първа страница. Важното е, че има хора като теб, които я повдигат и няма да забравим Хепи.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: cchery]  
Автор deeper_m (член)
Публикувано13.04.08 01:51



Чери, благодаря за инфото!!



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: deeper_m]  
Автор ДжacтaПpacтa (мама на Искрен)
Публикувано14.04.08 14:46



И аз благодаря за инфото Чери....


радвам се,че децата са в стабилно психическо състояние.Това е и в полза на по-бързото възстановяване на таткото,а и на всичките близки.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: ДжacтaПpacтa]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано20.04.08 22:06



Днес в Южния парк видях две от момчетата на Хепи - Васко и Ради.....Бяха видимо в много добро настроение и ентусиазирано обясняваха нещо на жената, която ги беше извела. Стана ми много мило, още повече, че усмивките грееха на лицата им!

пролет


Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: dessbess]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано20.04.08 22:14



Това е чудесна новина! Дано нищо занапред не помрачава усмивките им.




Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: deeper_m]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 3)
Публикувано05.05.08 00:22



Дийпър ем, чувствам се по същия начин като теб - винаги когато вляза, търся темата на първа страница и ми е много кофти, когато е "избягала" по-назад


Имам едно предложение - нека тази тема влезе в закованата тема най-отгоре в клуба, говоря за "Добре дошли в клуб бъдещи и настоящи майки". Все пак клубът ни вече носи името на хепи и е редно тема за нея (с линкове към другите теми за нея тук) да съществува именно там.
Така ще става ясно на новите клубни членове защо клубът се нарича така, а и всички ние лесно ще можем да влизаме в темата, да четем, да пишем... Какво ще кажете, мили момичета?
Чери, как мога да прочета и аз албума, има ли го вече някъде качен?

Редактирано от vihrogonche на 05.05.08 00:30.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: vihrogonche]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано05.05.08 09:03



Сложих линковете в закованата тема на Дебора - най-горният е най-нов.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: surfline]  
Автор melanidim (непознат )
Публикувано11.06.08 00:28



момичета имате ли някакви новини?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.