Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Момичета,нови [re: jana]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано03.04.08 23:07



за снимките и аз подкрепям,



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: jana]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано04.04.08 11:45



Радвам се,че новините са добри (на фона на цялата мъка).
Дано ежедневието им е малко по_беzболеzнено и по_нормално от това ,което човек си представя.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: pre.sto]  
Автор Tedulina (мамито)
Публикувано04.04.08 12:05



И аз се радвам на добрите новини.

Да ви кажа само, че ако превеждате пари като захранване на сметка, не като дарение не взимат такса. Днес мъжа ми така направил в ПИБ по сметката на Чери (не можахме по-рано

) и не са му взели нищо. Досега все сме казвали, че е за дарение и са ни взимали такса, дори и да внасяме парите в клон на банката, в която е открита сметката. Може да се процедира така и със сметката на баба Радка предполагам.

Редактирано от Tedulina на 04.04.08 12:09.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано05.04.08 10:14



Момичета, вчера пратих колета с албумчетата и подаръците на момчетата на Юрий, и утре със сигурност ще има 3 развълнувани юначета. Юрий се обади, че ги е получил и каза, че ще има празненство в "Патетата" - каквото и да е това. Пожелавам им от сърце да се повеселят и за 2 часа да забравят за жестоката реалност.

Останаха единствено парите да им ги преведа и т.к. се оказа, че има проблем да го направя чрез и-нет банкиране - трябва ми универсален електронен подпис и т.н., ще го направя през ерау, но като се приберем в София - окончателната сума, която имаме е 360 лева - благодаря на всички, които се отзоваха и не забравиха Хепи.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...

Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: cchery]  
Автор мaмaДиди (златен)
Публикувано07.04.08 13:55



Момичета,
тук

има малко смимки от "Патетата" - детски парти клуб в Лозенец.
Диди

Редактирано от мaмaДиди на 07.04.08 17:16.



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: cchery]  
Автор Aлa-Бaлa (портокала)
Публикувано07.04.08 14:11



Може да се направи превод на два пъти, стига да не превишава 200лв. Просто ще има два пъти такса за превод( някакви ст. ако не бъркам, може би зависи от банката).



Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: мaмaДиди]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано07.04.08 14:30



Малки, сладки душици...
Благодаря ти, мамаДиди...

Даниел - 02.03.2007


Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: мaмaДиди]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано07.04.08 17:10





пролет

Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (ентусиаст)
Публикувано07.04.08 17:31



Мама Диди, много ти благодаря за снимките. Децата са големи сладури, радвам се, че вчера са се забавлявали....

пролет


Тема Re: Happy_mama -дискусии, помощ, новини.нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано07.04.08 18:29



Ами всъщност таксата е 1 лев, но така или иначе по ерау преведох само парите, които дийпър_м ми изпрати по мъниграм. Останалите мъжът ми изпрати с вносна бележка от една банка днес. И така и това е свършено. Дано сме донесли поне малко радост. Ще ми стига.

Юрий обеща да говори с Тодор да качим албумчето на сайта на Жанет и очаквам фийдбек в най-скоро време.


в някой прекрасен ... ден земята грабва те в плен...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.