Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Стиснете здраво палци  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано14.07.07 12:38



Дойде накрая и моето време да се присъединя към форума с нещо лично,а не само със съвети,като стара свекърва

.
Завършвам прединвитро стимулация,утре ще е последния ми преглед и ако всичко върви по план,в началото на седмицата ще е самото инвитро.Няма да ви пиша колко ме е страх и какво става в главата ми.Само ще ви помоля да стиснете здраво палци .



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор ednaRusenka (Засмяна)
Публикувано14.07.07 13:20



Ще стискам здраво палците и ще си мисля за теб.Пожелавам ти от цялата си душа и сърце всичко да мине успешно.
Ще чакаме добри новини.





Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор лю ()
Публикувано14.07.07 15:29



Стискам ти силно палци!
Пожелавам ти душевно спокойствие, защото вярвам, че хубавите неща се случват когато много се помолим за тях и когато, разбира се сме готови.



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор Lali (пристрастен)
Публикувано14.07.07 15:31



Ще успееш, сигурна съм, късмет!





Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор NadG (ору котка)
Публикувано14.07.07 15:38



Никакви притеснения и лоши мисли! Облечи си най-щастливата усмивка и напред към вашето дете. Ние сме с вас!

Четирилистна детелина -



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор coccinella (майка юнашка)
Публикувано14.07.07 16:52



И аз ще стискам палци.
Познавам вече десетина момичета заченали инвитро и то от първия път.
Желая и на теб да се случи така.



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: NadG]  
Автор dimashki (непознат)
Публикувано14.07.07 16:52



Стискам и на краката даже!!!Аз съм бременна в 23-та седмица след инвитро.Нужно ти е само да вярваш,че слънце изгрява и на нашите улици.УСПЕХ!!!

[image]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/pregnancy/23069 [image]


Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано14.07.07 17:53



Стискам палци и аз


Ако можеш остави или поне отложи страховете си.Те не могат да помогнат сега, могат само да навредят, вместо тях опитай се да си визуализираш желанието си опитай се да си представяш че малката душица е вече с теб, опитай се да я галиш с мислите си. Според някои хора душичката на бебето витае около майката преди самото зачеване и ако това е поне мъничко вярно нека не среща в твоята душа тъмнината на страха, а светлината на любовта която си готова да му дариш. Така и то може би ще поиска да се бори с всички сили да останете заедно. Усмихвай му се мислено.
Пожелавам ти от сърце всичко да стане по най-добрия начин и скоро да се похвалиш.

Редактирано от fascinating oceanid на 14.07.07 22:39.



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано14.07.07 18:14



имаш няколко чифта здраво стиснати палци и от нашата банда

късмет



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: incendio]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано14.07.07 20:08



Щом не съм сама,утре отивам с високо вирнат нос и усмивка.Благодаря ви!На война като на война .Явно си имам голяма и способна армия .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.