Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: NadG]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано25.07.07 21:07



Е аз това уж на майтап го казах и сега тотално се обърках.Като не пия достатъчно-ме боли глава и ми се повдига.Като пия - пак същата работа.Лекарят каза 4 литра на ден,като някоя камила съм вече.

.Офффф.



Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: babymaria]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано25.07.07 21:50



най-добре си питай лекаря, а недей да гадаеш... може и да е нормално... все пак имаш 2 "чужди" телца в корема... а завишената температура по време на бременност е нормална, ама не чак толкова май... питай си лекаря!!!!! не си заслужава да рискуваш с догадки...



Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: incendio]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано25.07.07 21:58



Тъкмо му звъннах.И той ми каза да си легна и престана да се притеснявам

.37.3 температура на тялото за живеещите в Израел била съвсем нормална.Брей,аз си меря Т всеки божи ден от 2 месеца и половина насам и да не съм забелязала.......Ще я видим тая работа утре,като се наспя.Може наистина да съм препила вода,щото минах 4-те литра още в 18.00 часа.



Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: babymaria]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано25.07.07 21:59



Що пък да не може да усетиш - може! Има жени, които усещат като е станало много рано, още от деня на зачатието. Но не знам дали е хубаво да се довериш на интуицията си... лежи си, отвличай си вниманието с разни неща, вземи си една мноооого интересна книга и периодично да те глезят с умозамайващи вкусотии и така - това е моят съвет



Относно температурата не знам как е при теб, ти преди стимулацията имаше ли ову? Щото аз установих, че всеки месец 2-3 дни след овулацията почва доста сериозна температурка, сега съм така, хладнее ми всичко, до което се докосна и малко пламтя в глава. Все пак много е вероятно с този градус да си се развиват нещата, така съм чела.


I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: babymaria]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано25.07.07 22:01



А защо трябва да пиеш по 4 литра?




I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: babymaria]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано25.07.07 22:03



лягай и почивай активно - при вас вече би трябвало да е минал отдавна сънчо... и не знам къде я побираш тая вода... аз също съм като цистерна - май килата ми са само от водата с която се наливам... ама тук е безобразно горещо... гледай да избягваш максимално солта, че с тая вода да не ти разправям какво те чака... теб и краката ти...





Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: Ramalama]  
Автор pre.sto (gazirana)
Публикувано25.07.07 23:41



Стискам и аz zдраво палци да се zахванат малките точки и да станеШ мама след 9 месеца ...
За температурата_по принцип има леко zавиШаване малко преди овулация и ако zабременееШ тя остава констатно леко zавиШена по време на бременността.Така че тя може да се води приzнак zа бременност.Дано...

.
За главоболието има хиляди причини_намирай си приятни и раzтоварваЩи zанимания.4 литра течности ми zвучат нечовеШки много_просто пий много,но не чак дотам да се почувстваШ дискомфортно .



Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: incendio]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано26.07.07 00:02



И аз викам да лягаш и да почиваш...щом доФтора е казал, че е ОК т-тата, значи козируваш и викаш "Тъй вярно!" Хайде леко мътене

.




Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: Ramalama]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано26.07.07 08:50



Ами не знам защо 4 литра.И на мен това ми се струва преувеличено

.А като си представиш ,че и никога не съм обичала вода.....Мога да пия кока-кола или сокове с литри,но не и вода.По време на стимулацията една сутрин се събудих с жесток главобол и гадене.Веднага звъннахме в клиниката и от там сестрата ми се накара 1 хубаво.Хвана ме така да се каже по бели гащи.Не ме пита,а направо си ми каза,че не пия достатъчно вода и че не трябва да падам под 2,5 литра на ден.Предупреди ме,че трябва да свиквам бързо,защото количеството щяло да се увеличи.И ето.От 2,5 сега вече са 4 литра.Коремът ми е все 1 съм в 4-ти месец.Най-гадното е,че който ме види и реагира "ААУУУ,ама ти бременна ли си?" .Пък аз от де да знам съм ли или не съм .
Питаш имала ли съм овулация преди стимулацията.....Винаги съм си имала овулация,при нас проблемът е при мъжа ми-бавни сперматозоиди.И според мен пункцията беше в деня на овулацията.Поне така трябва да е,според графиката на температурата,която си правя.Ама аз нали още почти нищо не разбирам от тия работи........
Иначе тази сутрин съм по-добре.Нямам главобол.Т е 36.8 .Изглежда ще се окажеш права,че мога да усетя още от първия ден,защото се събудих,както и вчера,буквално с "червата в гърлото".На всичко отгоре преди да съм и помислила за кафе,се изстрелвам към хладилника и започвам да ям каквото ми попадне пред очите.Боже,аз съм на 30 и нито веднъж в живота си до сега не съм закусвала .А да не казвам какво се случва като видя в 8.05 по телевизията рекламата на Макдоналдс .
Знам,че нищо не е само в главата ми.Не си въобразявам,щото ме е страх(да си призная).Ще видим.Дано съм права.Дано и ти да си права.



Тема Re: А нормално ли е.....нови [re: babymaria]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано26.07.07 13:06



може да си усещаш от първия ден, аз изобщо не смея да го споделям по принцип, ама с баткото като забременях , сякаш как стана като някакъв мъничък взрив в мене няколко часа след една определена вечер.
Иначе сега още от овулацията ми останаха напрегнати гърдите, а да ми се гади започна един два дни след това, значи на 3-4 ден...та досегааааа


Иначе за водата- слушай докторите- сигурно е свързано и със климата там, особено щом мамите тук не споделят да ги карат да пият по толкова много. И щом веднага имаш симптоми ако не пиеш достатъчно. те явно знаят какво прявят.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.