Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Събудих сенови [re: babymaria]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано21.07.07 20:19



Като начало.....salzichkata ,къде си????Искам да те изям за дето ми каза,че не било изобщо страшно

.Как да не е страшноооооооо????????????
Е добре де,явно не е от най-страшните прживявания в живота на 1 жена,щом още мога да се майтапя.Обаче е болезнено да му се не видяло.Излязох от пълната упойка в 9.30 тази сутрин и чак сега успях да се довлека до компа,да ви пиша.Имам чувството,че са ми извадили всички вътрешности и не знам къде точно ме боли,май навсякъде.Лекаря ми се смя,че съм лоша пациентка,защото много съм мърдала .Като си отворих очите видях 1 много смешна и мила картинка-мъжът ми седи до мен,държи ми ръката и рони крокодилски сълзи. .Успях да му изфъфлям,че ако има някой да плаче,това трябва да съм аз,защото ме боли достатъчно,че да крещя даже......и той още повече се разплака.Странна работа са това мъжете,нали .
И сега ме боли,обаче друга лудост ме е прихванала.Мисля си за онези 15 мънички фоликула-къде са,какво става с тях .Чувствам се,сякаш съм си изоставила собствените деца някъде.Знам,че звучи много идиотски ,ама какво да направя,споделям за какво си мисля.
И така,май се получи много объркан пост,но главата ми още се рее нанякъде.Искам да ви благодаря за подкрепата още веднъж.Много ми беше хубаво сутринта като си повтарях "Не съм сама и момичетата ми казаха да отида с усмивка,тъй че няма да ги излагам".Ах,как се радвам,че ви има!!!



Тема Re: Събудих сенови [re: babymaria]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано21.07.07 21:17



Браво на тебе, браво и на мъжа ти


Всъщност, ако правилно разбирам всичко дотук е минало добре и значи ти уверено се приближаваш към финала дотук като по ноти
Ами това си е супер.
Стискам палци все така да ти върви докрая.
И им кажи да да не са толкова стиснати а да се погрижат да си имаш най-страхотните близнаци
В яслата на сина ми имаше едни тризнаци от инвитро. предлагали на майката да оставят поне две и че рисковете вили много големи но тя им отказала. Бяха страшни сладури две момчета и едно момиченце.
Е като за тебе 2 ще са супер




Тема Re: Събудих сенови [re: fascinating oceanid]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано21.07.07 21:23



Ние искаме много да са близнаци,мечтаем си за близнаци още от преди да знаем,че имаме проблем.За 3 няма да се съглася,защото аз съм много мъничка-160 см и 43 кг.Какви деца ще родя?По 500 грама?Не ,мерси.Но за 2.....много съм навита.Опитвам се обаче да не си правя сметки без кръчмар-1-2....колокото,толкова.Дано се получи,само на това се надявам.Бройката няма значение.
А ти съвсем правилно си разбрала,че до момента всичко върви точно като по учебник.Мен обаче това малко ме плаши-много хубаво не е на хубаво.Ама хайде няма да дърпам дявола за опашката

.



Тема Re: Събудих сенови [re: babymaria]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано21.07.07 23:20



Хайде дано всичко да бъде успешно до край!






Тема Re: Събудих сенови [re: babymaria]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано22.07.07 01:40



много се радвам, че е минало нормално... болката ще я преглътнеш (само кой го казва) после като вземат да те ръчкат бебетата по всички вътрешности до които се докопат, ще ти се види песен



Тема Re: Събудих сенови [re: babymaria]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано22.07.07 05:51



Ама страхотно настроение имаш!! Аз ти стисках палци, макар че не съм писала в темата, а и сигурно не съм единствена. Хайде зарадвай се още повече

Мисли си за стартирането на хронометърчето, което ще те доближи до бленувания момент на гуш

Аз продължавам да стискам.


I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Re: Събудих сенови [re: babymaria]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано22.07.07 12:20



Браво, момиче


Болката ще мине - неприятно е, но е за добро Стискам ви палци за близнаци!!!



Тема Re: Събудих сенови [re: babymaria]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано22.07.07 13:10



Първо на първо няма защо да те плаши- не си ли съгласна с мене, че го заслужаваш, мммм? Само смей да не си съгласнааа


Освен това това че сме дребуси хич да не те тревожи- сестра ми роди съвсем износен бебе 4,800кг и 54 см пък е 164/48кг и то с тесен таз.
Освен това ти диаманти по 2м и 100кг да си виждала?

Редактирано от fascinating oceanid на 22.07.07 13:10.



Тема Re: Събудих сенови [re: babymaria]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано22.07.07 13:15



Пожелавам ти физическата болка да отмине бързо и дано скоро разбереш че чакаш здрави бебчета!

Успех и аз стискам палци всичко да е наред!Браво и на мъжа ти - бил е до теб и те е подкрепял както може.



Тема Re: Събудих сенови [re: Teди]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано22.07.07 13:25



Тъкмо сега ми се обадиха пак от клиниката.Държат ме нон-стоп информирана по телефона,явно за да не се побъркам тотално от мисли и притеснения.От 15-те фоликула.....си имам 6 перфектни ембриона и ще ми ги "върнат" във вторник сутринта в 7.00 часа.


Иначе още си ме боли,но не както вчера сутринта.И добрите новини като че ли падат от небето.Още ме е страх да повярвам,че ми се случва.Е ще трябва да намеря още малко търпение,да изчакам да видя с очите си положителния тест за бременност,но като че ли най-страшното мина.
А пък да не ви разправям какви са го прихванали мъжа ми .Той май наистина си изгуби ума от кеф......Накратко...."У НАС Е ВЕСЕЛО"
На всичко отгоре,вчера излезе новата книга за Хари Потър.Аз съм голям фен на поредицата,колкото и откачено да звучи.Вече съм на половината на книгата и четейки си мисля,че оплождането на яйцеклетките съвпадна с деня на издаване на книгата и......може пък моето поколение да излезе магьосници,хахахахахаха

Редактирано от babymaria на 22.07.07 13:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.