Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано16.07.07 23:22



Пожелавам ти и успех и много късмет!
Дано скоро с широка усмивка на лицето да ни поднесеш една прекрасна новина!





Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано17.07.07 09:09



Хайде стииииииис и смело напред. Гуш.






Тема Последни новининови [re: babymaria]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано17.07.07 13:21



Сега се завърнах от поредния преглед.Ще чакам още 2-3 дни явно.Е да де,ама и в неделя на прегледа пак същото ми казаха

.То май това е най-големия проблем-чакането.Ама няма начин,ще се чака.
А между другото ,по случайност сега видях стаята с онези големи метални неща,в които растат бебетата инвитро .Хем ми стана едно такова мило,хем тъжно.Еееех!!!!



Тема Re: Последни новининови [re: babymaria]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано17.07.07 13:42



Опитай да си спокойна


Само да забременееш!, има да чакаш поне 8 месеца до срещата с бебчето ти... голямо чакане те чака



Тема Re: Последни новининови [re: Teди]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано17.07.07 13:48



Ама поне няма да ми дупчат и корема и задника всеки ден(или поне така се надявам де).





Тема Re: Последни новининови [re: babymaria]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано17.07.07 14:07



О, със сигурност няма





Тема Re: Последни новининови [re: babymaria]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано17.07.07 20:10



не, ама що пишкане в чашка те чака...


аз имам чувството, че от началото на бременноста до сега се специализирах в това и капкомер да ми дадат ще го нацеля...



Тема Re: Последни новининови [re: incendio]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано17.07.07 21:17



За чашката....ще го преживея.Аз и без друго атакувам тоалетната през 10 минути,с тая вода дето ме карат да пия непрекъснато

.То водоноска да ми докарат няма да ми стигне,хахаха.А как не обичам вода ако знаете .Но това явно е веселата част на забременяването.Мъжът ми се радва като малко дете,че имаме 2 тоалетни,иначе нямало да се дореди от мен !



Тема Re: Последни новининови [re: babymaria]  
Автор desykv (*веселячката*)
Публикувано17.07.07 22:08



имаш и моите силно стиснати палци


късмет и успех, мило момиче
и да пишеш често



Тема Re: Последни новининови [re: babymaria]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано17.07.07 23:36



хахаха... чака те същото и по време на бременноста - първо хормоните, после и бебето и хормоните... моя рекорд от миналия месец е 14 пъти тоалетна за една нощ

кошмар... тия хормони ще ме побъркат докрая... добре че, вече сме на финалната права с бебо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.