Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема не спирам да стискам!нови [re: babymaria]  
Автор лю ()
Публикувано15.07.07 15:25



Ех, че хубаво звучи.
Сега може би си по-спокойна. Почивай си, поглези се (мъжът ти също да те поглези

), направи нещо, което ти е любимо и се наслади на очакването.
Чакаме те скоро с най-прекрасна вест!



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор cchery (не е истина)
Публикувано15.07.07 15:50



Мила, стискам ти силно палци за това всичко да се получи, но не ти пожелавам драйфа - има и други много по-приятни симптоми на бременността

.


Бълг. медици в Либия и Ашраф са НЕВИННИ!

Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: cchery]  
Автор ninina (новак)
Публикувано15.07.07 16:59



Честито за черните петънца, пожелавам им да растат бързо бързо при мама и тя да е много щастлива





Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор TeдиМодератор (същата)
Публикувано15.07.07 19:06



Супер


Все по-хубави да стават новините!!!



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано15.07.07 19:20



Минават си часовете и новините стават все по-хубави.Преди 10 минути ми се обадиха от клиниката,че резултатите от кръвната ми проба от сутринта са готови.Всичко се движело като по учебник

и очаквали да ме видят в клиниката във вторник преди 11.00 часа.Както винаги кратки и ясни и аз както винаги-нищо не разбрала .Какво ще става във вторник???Само за преглед ли ме викат или......ще ме приспиват????Имам безброй въпросителни,ама ми е гот,защото всъщност дали каквото ще става,ще става във вторник или в сряда или пък в четвъртък, няма никакво значение.Важното е,че ще става .Ах колко вълнуващо!!!!!



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор NadG (ору котка)
Публикувано15.07.07 20:04



С теб съм!

Четирилистна детелина -



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор mimy (млада майка)
Публикувано15.07.07 20:05



Стискам палци и на двете ръце и успех. Аз правих инвитро миналата година в началото на юли и сега бебка, която бързаше да излиза, вече е на четири месеца. Надявам се и ти да успееш. Предполагам, че ако вече си сложила всички инжекции за стимулация, те викат за пункцията - вземането на яйцеклетки, което не е страшно. Много лесно и бързо минава. Още веднъж пожелавам успех.



purple]

Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано15.07.07 22:52



Стискам здраво!
Успех



бъдещият батко е роден май 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор emii (мама на Бубка)
Публикувано15.07.07 23:47



И аз съм с теб!!!
Пиши пак и ни дръж в течение!!!




Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор e_mili_1 (щастлива)
Публикувано16.07.07 11:59



babymaria
аз просто не се съмнявам какъв ще бъде резултата - виж се как преливаш от позитивни емоции! Резултатът от това, което правиш сега ще го видиш след 9 месеца, а на нас снимки ще ни показваш!

С теб сме! Дори и да е малка колата, ние идваме...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.