Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: охааа аз чак сега видяхнови [re: 3aиpa]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано06.08.07 23:34



благодаря...

наистина имам нужда от палците, със всичко, което ми е в главата...
а бебо май-наистина ще е хопопотамче... казаха, че е доста едра пържолка... ох... само по-бързо да излиза, че вече не издържам - от ден на ден се чувствам по-изтощена - физически, психически и емоционално...



Тема Re: охааа аз чак сега видяхнови [re: incendio]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано07.08.07 01:47



ОООоо това е най-тарикатското в цялата работа... колкото и да си пълниш главата със страхове и тревоги...накрая толкова ти е натежало и ти е писнало от всякаквите дребни ниудобства, че си казваш каквото ще да става само да излиза вечеееее



Целувки и леко и бързо раждане!!!!



Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!

Редактирано от fascinating oceanid на 07.08.07 01:53.



Тема Re: охааа аз чак сега видяхнови [re: fascinating oceanid]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.08.07 02:11



въобще не ми изглеждат дребни неудобствата точно в този момент...


дните които остават ми изглеждат години... на всичкото отгоре, лекарката каза, че бебето може да се забави, защото имало много място за заиграване... вече изобщо не ме интересуват страховете - все ми е едно дали ще боли или не... повече от всичко на света искам да излезе... и без това е гигантче, ако поостане още малко сигурно ще се роди директно за абитуриентския бал... а на мен със сигурност ще ми се пръсне коремчето... а пък как ходя, т.е. се търкалям със 100те си килограма - не е истина...



Тема Re: охааа аз чак сега видяхнови [re: incendio]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано07.08.07 02:31



добре де поправка: купища разнообразни дребни неудобства.. нонстоп!!!

така добре ли е?
помежду другото ако наистина съвсем не ти се чака... един секс/оргазъм и може да продължиш от спалнята направо към родилното....



Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: охааа аз чак сега видяхнови [re: fascinating oceanid]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано07.08.07 02:39



акушерката от курса за бременни ми каза същото - категорично ще го пробвам още в сряда (мъжът ми е командировка вече 3та седмица) обаче в сряда, ако не съм родила още го хващам от вратата и дупе да му е яко... (не точно)
обаче него горкия много го е страх напоследък и се притеснява да не ми направи нещо на мен...

освен хубави неща, друго едва ли може



Тема Re: охааа аз чак сега видяхнови [re: incendio]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано07.08.07 03:22



е и това ако не може да се нарече "Едно добро начало"....
здраве му кажи...
и ти ли не можеш да заспиш.. страшно безсъние ме гони покрай тази бременност


то аз от малка съм си била "будно дете" ... ама....

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Момичета - пуснете нова тема...нови [re: babymaria]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано07.08.07 13:05



Тази отдавна мина "приличния" номер постове и и слагам ключето.
Успех и ви чакаме всички с добри новини

.





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.