Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Резултатитенови [re: babymaria]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано06.08.07 14:17



почивай максимално, а корема не го мисли - 1 месец коремни преси и ще си като нова... въпреки, че ако подновите опитите няма кой знае какъв смисъл да се напъваш...



Тема Re: Резултатитенови [re: babymaria]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано06.08.07 21:38



Кураж мила! Ще изгрее слънце и на нашата улица. При мен положението е, че 4 дена след ову си знам, че не е станало нищо.

Много силно гуш от мен




I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Re: Рамалама да се отчита, че търпение нямаме пък и...нови [re: 3aиpa]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано06.08.07 21:42



Момичета, макар че не съм на фокус в тази тема, ви благодаря за подкрепата, и ще пиша ако има нещо, но за жалост или пък щастие мое - не знам кое от двете, по принцип разбирам много рано дали е да или не.


I'm a pure new pleasure-seeker



Тема Re: Рамалама да се отчита, че търпение нямаме пък и...нови [re: Ramalama]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано06.08.07 21:53



Как да не си на фокус????Аааа!!!!!Ще те напляскам,момиченцееее

.Аз още онзи ден питах какво става,защото знам,че и ти трябваше да си на тест на 5-ти.Пък и в тая тема всичко е на фокус .Аз така обичам,да си говорим за много неща и за всички,не само за мен.
Колкото до слънцето на нашата улица,дето го споменаваш......хммм......може ли за мен малко сянка да си поръчам,че тук така печееее.Майтапите-майтапи,но без майтап ти пожелавам успех.Сега палците са ми свободни и ще ги стискам на теб.



Тема Re: Рамалама да се отчита, че търпение нямаме пък и...нови [re: babymaria]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано06.08.07 22:10



Ramalama, babymaria
момичета с вас сме, ама пуснете нова тема - моля ви се - тази вече е кошмарно дълга за разлистване



Ramalama - давай новините без да се бавиш - следиме и теб и на теб стискаме палци - направо се цепвам на 2 - по един крак и по една ръка със стиснати палци за всяка кураж и на двете!!!



Тема Re: Рамалама да се отчита, че търпение нямаме пък и...нови [re: babymaria]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано06.08.07 22:17



Ами ти си цяло слънце, така че те разбирам

Кога ще идва новата темичка на палците?!? Аз гледам към следващия цикъл, а той на мен ми е леко кратък и вече се глася да го правим това бебе. На цялата невъзможност в момента(доста работа + ремонт и подреждане на ново жилище) си измъдрихме една 4 дневна ваканция до Ница и към последния ден ще правим бебе далеч от работа и стрес. Това е!


I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Re: Рамалама да се отчита, че търпение нямаме пък и...нови [re: incendio]  
Автор Ramalama ((bang bang))
Публикувано06.08.07 22:20



Май е трябвало още преди 10 дена да кажа недвусмислено да пуснете палците



На теб не ти ли тежи вече много тумбака, идеално време за раждане е сега аз съм фенка на 38мата седмица


I'm a pure new pleasure-seeker

Тема Re: Рамалама да се отчита, че търпение нямаме пък и...нови [re: Ramalama]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано06.08.07 22:24



не само тумбака ми тежи - аз от няколко дни съм фенка на раждането изобщо - само да е по-скоро!!! много искам вече да излиза бебо - не мога до тоалетна да отида като хората...

а палците остават сниснати до положителния кръвен тест





Тема Re: Рамалама да се отчита, че търпение нямаме пък и...нови [re: Ramalama]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано06.08.07 22:28



кажи кога тръгвате - да се връзвам на фльонга и да мобилизирам и останалите палци за стискане около мен



тъкмо гледах в новините как откраднали картини в ница добре, че не отивате на културен туризъм



Тема Re: охааа аз чак сега видяхнови [re: incendio]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано06.08.07 22:54



38 седмица, ти си за палците на ред... пожелавам ти едно прекрасно, леко и изпълнено с много щастие раждане, завършващо с най-прекрасния миг - първата среща ... чак се просъъълзиииих

хлип хлип ... незабравим е този миг, невероятен...

на всяка цена да ни информираш какво се е излюпило, хипопотамчето го виждаме вече за мерки итеглилки говоря и най-вече как е минало (сигурна съм, че ще есупер готино)

СТИСКАМЕ ПАЛЦИ




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.