Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: babymaria]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано05.08.07 16:46



Дай пак рифреш



бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: *щypчo*]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано05.08.07 16:48



Тъкмо си мислех да звънна в лабораторията да ги питам дали не си въобразяват,че все още е сутрин,та не ми показват резултати

,каквито и да са те.Поне са си само мои,хахаха.



Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: dafna]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано05.08.07 16:52



Усещам как от толкова енергии.....ще ми спрат нета.Е чак тогава ще си дам рифреш на главата в стената





Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: babymaria]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано05.08.07 16:54



Сакън, НИДЕЙ,шЪ повредиш инкубатора






Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: babymaria]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано05.08.07 16:56



Скица.

Виж само колко много мами чакаме новината! Няма как да спрат нет-а, най-много да ти се вдигне скоростта
Аз излизам сега и довечера пак ще вляза да видя...аз се вълнувам, а за теб...не мога да си представя.
Хайде, до после! Много искам да вляза и видя усмивки от теб

бъдещият батко е роден 2005
малкият мъж се чака ноември 2007


Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: babymaria]  
Автор magnet (лято)
Публикувано05.08.07 17:13



спокойно, в ключови моменти много ми помага да си повтарям като мантра
"нека да стане така както е най-добре за мен"



в крайна сметка ние наистина не знаем кое е най-добро за нас в дългосрочен план. опитай. успокоява.



Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: magnet]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано05.08.07 17:16



Не вярвам,че някой друг вместо мен може да реши кое е най-добро за мен.Най-доброто в момента е да дочакам да си видя резултатите.Благодаря ти все пак.Моята мантра в момента е 1 кг ябълки

.



Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: babymaria]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано05.08.07 18:40



Още ли нямаме резултат?




Тема Резултатитенови [re: babymaria]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано05.08.07 18:47



Първи опит - НЕУСПЕШЕН,както си и предполагах и не се изненадах.Тази нощ поне ще се наспя като човек.Вода не искам да виждам до края на живота си за нещо друго,освен къпане.Утре ще си яхна мотора и ще си отида на работа на време,а няма да се забивам с колата в задръстванията,както до сега.Свърши се(този път).Олекна ми на душата.


Вие сега да не започнете да ми пишете колко много съжалявате и как трябвало да съм силна .Знам,че всички чакахте,плакахте и се смяхте с мен,за което отново ви благодаря.Но и вие трябва да знаете,че в момента съм много по-добре от вчера и от последните месец и половина въобще.Абе друго си е да знаеш!Истината може и да боли,но най-добре да я знам.Такава съм.
Жалко,че нямам модераторски права тук.Ако имах,щях да банвам всеки,който използва думата "хормони" !
Чао за сега.До утре!



Тема Re: Резултатитенови [re: babymaria]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано05.08.07 18:55



Стискам палци за следващия път...





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.