Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Ама аз сега се сетих,нови [re: surfline]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.08.07 13:49



ама то е трагично...
мъжът ми видя като преписвах рецептата и ме заплаши с развод, ако посмея да направя нещо такова


заради яйцата... пфу... язък... ама аз си я скрих на тайно място и само още няколко дни и като дойде свекито ще я омая да ми я приготви



Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: fascinating oceanid]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано05.08.07 13:53



мдаммм... при мен щом вече е 12ч00, значи при теб трябва да е привечер...
така де - то след 14ч00 вече не е обяд, значи е привечер...



Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: incendio]  
Автор NadG (ору котка)
Публикувано05.08.07 13:57



Ето ето, знаех, че не само аз мисля така.... а и е мрачно от този дъжд в София - ми да, привечер си е направо.... Леле всички изкукахме, отивам да пазарувам до Пикадили-то и като се върна веднага се мятам за новини. Целувки и стискам палци!

Четирилистна детелина -



Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: NadG]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано05.08.07 14:56



Така като гледам, ще отидем до Мола, ще се разходим и чак като се върнем може да има резултат... Аз като дадох кръв, ранния следобед вече имах резултат ( и аз като теб нетърпеливо чеквах сайта на лабораторията през 5 мин). Ако случайно и при теб скоро излязат резултатите - пусни ми един СМС, pls, щото вече се побърквам!



Тема Re: Ама аз сега се сетих,нови [re: incendio]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано05.08.07 14:59



Искам да ти кажа, че ако не понасям нещо-това е миризмата и вкусът на сурови яйца. Обаче в тирамисуто не може да се усети дори лек дъх от тях, така че смело се хвърляй в експерименти :)



Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: Mese4inka]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано05.08.07 15:20



Рифреш,рифреш и пак рифреш.....Ще ми се развали бутона на мишката....И още нищо няма

.Няма и тирамису вече



Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: babymaria]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано05.08.07 15:26



Какво са няколко часа на фона на две седмици ;)
Ама и двете дози тирамису ли опукахте?!?!





Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: Mese4inka]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано05.08.07 15:54



Ти да не мислиш,че ще си го държим в хладилника за гости





Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: babymaria]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано05.08.07 16:39



Е,ама то е съвсем нормално да се притеснява,човекът..сериозно нещо е да очакваш бебе от любимата жена,още повече, като дълго сте опитвали какво ли не..
Естествено,че те обича..И до края на бременността си, ще го чуеш още няколко хиляди пъти

..Пожелавам ти го.. Пък...като се родят близнаците..и те ще го чуват
Ти се справяш прекрасно с фронта...Просто..човек понякога им анужда да сподели напрежението..С кого друг, ако не с нас?




Тема Re: Чакаме резултат...с надежда да е положителен!нови [re: babymaria]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано05.08.07 16:43



Хайдееее...,тук вече се смрачи....

..Виж дали и при вас не е станало привечер?





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.