Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано03.08.07 14:45



Хей,хей,хей....
Я се успокой..
Не мисли за това сега..Почивай си..
Закъснението на цикъла ти,температурата, евентуалната бременност..-всичко се дължи на лекарската намеса , на медикаментите, на новите технологии..
Това в никакъв случай не обезсмисля това, което се случва с теб в момента..И в никакъв случай, приемането на каквото и да е лекарство точно сега, не те прави по-малко бременна


Ако организмът ти е добре подготвен, ако всичко е както се очаква да бъде..-то ти си напълно бременна.
Всички сме с теб..всички се надяваме да се похвалиш след 2 дни...Съпругът ти сигурно също се притеснява много,заради всичко, което си мисли,че ти е причинил..
Имам приятелка, която опитва инвитро 2 пъти неуспешно...Но..честно казано, тя го правеше само за да угоди на съпруга си..(те имат едно дете, но после някакви проблеми).Да им е жииво и здраво детето..При тях инвитрото не се получи.От нея знам,че процедурата е много болезнена..Говорила съм си с нея обаче, и тя ми сподели,че въпреки болките, не е искала истински да забременее..В твоя случай обаче е съвсем различно, за това искрено ти го пожелавам и искрено се надявам да се случи най-доброто за теб и съпруга ти..
Е..надявам се,че ще го обичате и ако не е русо и синеоко..и..ако са две не руси и не синеоки

КЪСМЕТ...
И не се разстройвай..
Почивай си повече




Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано03.08.07 15:28



EEEEй недей така,
предполагам че напрежението е огромно, но си направила всичко което зависи от тебе.
И все пак и не отдавай всички симптоми за бременност само на лекарсвата, ОК? Първо защото ако се дублират, причините да ги имаш, не значи че ще станат непременно по-силни и второ защото има и немалко бременности, при които в началото няма никакви симптоми, чак до 3-тия месец и това не еникак показателно.
толкова е трудно да чакаш и да не се уморяваш да чакаш - а бебетата, те сигурно са си съвсем добре - ВЪПРЕКИ че ти се тревожиш сега.


И да ти кажа честно:свиквай с тревоженето, защото и след като ти кажат че си бременна пак ще се тревожиш за тях (дори и да си беше всичко безпроблемно и по естествен път, никоя майка не е застрахована докато не роди), а след като ги родиш колко ще се тревожиш... а като хукнат по дискотеките, а като се влюбят и знаеш че може да им разбият сърцето ...МММММ?

Ей сега аз като съм си пратила детенце при баба и дядо и като не ми звучи добре по телефона и това си е... не казва нищо да е станало ама като му чия гласчето такова едно ... тъжно и някак прекалено спокойно..и направо откачам, а пък няма как просто да отида и да си го взема и като не мога да го гушна ... си поплаках онази вечер даже.
Тревогите са част от майчинството, така че най-добре послушай Щурчо и другите и си почивай и си вярвай на късмета малко повече.
Стискам палци за 5-ти

Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!


Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано03.08.07 15:46



Мариооо, не се разкисвай! Дръж печено!




Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: surfline]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано03.08.07 16:50



Е днес явно ми е ден да си порева,няма какво да направите повече.И без друго вече не вярвам в нищо.Направих си пак тест,пак е отрицателен.

.Нищо няма да се промени за 2 дни.Но искам окончателен отговор,не мога да чакам,не искам да чакам повече.Аз искам всичко не за утре,а за вчера.От чакане станах на 30.Чаках да порастна,чаках да поумнея,чаках подходящия мъж,чаках документи и разрешение да се оженим,чаках лична карта за Израел,чаках година и половина да ми закъснее поне........Живота ми мина в чакане.Не може ли нещо прсто ей така да си се случи без да чакам.Винаги съм мразела изненадите-и хубавите и лошите.Е сега вече ми се иска 1 поне хубава.Писна ми да планувам всичко и да очаквам определения ден.Живея като по часовник,всичко ми е толкова оразмерено,че ако примерно си взема утрогестана в 7.35,а в 7.30 и.....светът ще се свърши.Мразя правила,мразя да ги спазвам.....Днес изглежда мразя себе си.Май в повечко ми идват хормоните



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор gugu (пристрастен)
Публикувано03.08.07 17:51



Има и такива дни ама шоуто трябва да продължи ... казват. За чакането - ами трудно си е. И моят живот май така си минава да чакам и да се надявам, ама поне с децата съм късметлийка.
Но като заговорихме за деца, то притесненията край нямат. И се увеличават дневно в аритметична прогресия, а през пубертета сигурно ще минем на геометрична. Така, че си ги пази за по-наттам


Лека нощ.
И аз сънувах кошмари като забременях
Еее, и със сини палци ги мъкна моите. Незнаеш на какво си способен докато не ти дойде до главата



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано03.08.07 18:19



На теб кога ти казаха лекарите да си направиш теста?




Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор fascinating oceanid (:)))))))
Публикувано03.08.07 19:10



Абе нещо тези тестове не бързаш ли с тях?!?
най- ранния тест за който съм чувала отчита НАЙ-РАНО след седем завършени дни след зачеването, - при тебе след като са те забременили....

При някои жени хормоните се покачват по-бавно и дори и тези тестове започват да отчитат по-късно, защото те отчитат когато хормоните минат над някаква граница.
При сестра ми във края на втория месец й излязоха два теста отрицателни и а "Отрицателната тестка" се разхожда - вече на 11 години руса синеока и красива, даже гадже си има вече.
потрай до 5-ти, неслучайно не са ти казали направи си тест вкъщи а те викат там за кръвен тест и не случайно не на 7 мия ден.
Може като е инвитро на организма ти да му трабват ден два да вдене че си бременна и хормоните ти също ден два по-късно да се увеличат достатъчно за да излезе теста както си трябва.

ААма ха доверила си им се да те бодът а сега като ти казват че след 5 -ти ще се разбере- не им вярваш че преди това е рано...


Усмихни се на живота, по-малкия поздравява пръв!

Редактирано от fascinating oceanid на 03.08.07 19:17.



Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: babymaria]  
Автор *щypчo* (старо куче)
Публикувано03.08.07 22:28



Днес и 5 теста да си направиш...не им вярвай
Толкова си чакала..с години казваш...пък сега за два дни правиш въпрос...Ей, това нетърпението е голяма работа....Така се държиш,все едно очакваш на 5-ти да свърши всичко..-ако си бременна всички мечти са се сбъднали, ако не си-всичко е рухнало..
Недей така крайно...От хормоните ще да е.Помисли трезво, както ти предлагат момичетата.Ако на 5-ти теста покаже,че си бременна (за което всички се надяваме заедно с теб),то...всичко тепърва за почва..и чакането също....Лелеееее...сега 2 дни не можеш да чакаш, а 9 месеца как ще устискаш да изчакаш да си видиш прелестните бебчета?
Усмихни се момиче..Успокой се..Вземи един душ,кажи на съпруга да ти направи един нежен масаж релаксиращ и...мисли само за Хари Потър и всички вълшебства, които ти предстоят..
С тия притеснения от сега, после ще се притесняваш, дали от притеснение не си навредила с нещо на бебетата..
Нужно е само да повярваш,че заслужаваш всички онези прекрасни неща, които ти предстоят...за да им позволиш да ти се случат..
Усмихни се на малките същества в теб и ... ако ти олеква като се наревеш- поплачи си




Тема Re: я се разсейвайнови [re: babymaria]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано03.08.07 22:52



Намери нещо за четене... ровичкай в нета, гледай хубавив филми, направи нещо из къщи, за което винаги не си намирала време а си искала... намери си занимание... стига мисли и чака неделя следобед ... ще дойде и ще замине... и ще е дсъвсем скоро - ето до тук се докопа сега за единден само... глезотии... нареви се, а после свърши нещо занимателно и готино... а сетихсе купи си от огромните пъзели и го нареди... ех да имах време за това.....





Тема Re: Стиснете здраво палцинови [re: fascinating oceanid]  
Автор babymaria (фурия)
Публикувано03.08.07 23:11



Мдаааам,явно всичко е от хормоните.Разплаках се днес докато пишех последния пост,поплаках си на воля.....И полвин час след това вече се смеех като умопомрачена ей така,без причина.......Почистих цялата къща,извъртях и 1 тирамису(да не ми отслабне задника случайно

),после отидохме на плажа в 1 ресторант,та до сега.Вече ми е смешно от себе си,държа се странно-избухвам за няма нищо.....Хормонииииииииииииииии.
Surfline,ти наистина ли си мислиш,че някой лекар ще ми каже да си правя домашен тест след инвитро?!.Ама така е,майчино сърце не трае,ти би трябвало по-добре от мен да го знаеш.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.