Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 07.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: И ние сме си тука!нови [re: Keнra]  
Автор kopche (добро)
Публикувано09.05.05 14:17



Кенга, закъсахме го с това нощно хранене покрай тези зъби, и покрай Т на Лора тези дни.
Сега си се буди с пълна сила през ноща и се къса от рев, докато не я накърмя.
Боя се,че вече ме ползва само за приспивателно.
Хвърля биберони, вода и въобще каквото и да се опитам да я залъжа -не се приема.
А аз искам до средата на юни да съм забравила за кърмене.
Море се задава, хей!




Тема Re: За Копченцето и Кенгурката с обич!!!нови [re: desykv]  
Автор kopche (добро)
Публикувано09.05.05 14:27



Деска, не искам да те отказвам от второ дете!
Нямам такива намерения!
Много си е хубаво -да знаеш!
Тъкмо бях позабравила какво е да си гушкаш малко бебе и хоп! -стана!

Лора се оправи с Ефералган и Нурофен. Редуване. 2х вит. С ампули. За пръв път и беше.
Иначе синът ми е Христо. На 5г. е. Ходи си на ДГ.
Много ми е добро момченцето и мноог обича Лори, иска да си играе много с нея, помага ми, аккто и с каквото може. Напоследък иска много да си говори с нея. Ама тя все още е на нечленоразделна реч.
Тази сутрин я питаше, например, дали правилно ли си е обул панталона. Иска да си приказва с нея човека. а тя си работи нейните работи и хич не му обръща внимание.
Той много се гордее с нея. Непрекъснато говори за нея в ДГ. съдя по това,че цялата градина знае всичко за Лори.
А бе много са сладки двамата, голяма са любов. Тя за него и той за нея.

Иначе за пътуването: шофираше мъжът ми. А аз си бях отзад с децата, че Лори искаше непрекъснато отпред при мен. Опитваше се всячески да излезе от столчето си и накрая аз се преместих при тях отзад.
Гледам ги сама през деня, защото мъжът ми е на работа.
Мама и тате- надалече.




Тема Копче, възхищавам ти се!!!нови [re: kopche]  
Автор desykv (мама на Алексчо)
Публикувано09.05.05 16:17



Мерси много за изчерпателния ти и откровен отговор!!!
Радвам се, че децата ти се разбират помежду си - много е важно!!!
Евала на мъжа ти, че е успял да шофира в този калабалък!!!
Явно вече има тренинг...
Всичко добро от мен и Алекс!!!
Следващото пътуване да ви е екстра!!!
Не си ме отказала за второ, само че май че все още ми е рано, нали?
С приятелски поздрав - Деската.
Августинки мили, обичам ви!!!



Тема Re: За Копченцето и Кенгурката с обич!!!нови [re: kopche]  
Автор lta (Meche)
Публикувано09.05.05 17:34



Ей, напълни ми душата! И аз искам след някоя и друга година така! Батко и бебка (по възможност) и баткото да е щастлив и горд . Да са ти живи и здрави и да не боледувате повече!

Целувки от нас!



Тема Re: Копче, възхищавам ти се!!!нови [re: desykv]  
Автор kopche (добро)
Публикувано10.05.05 15:35



Meрси, Деска!

Бъдете здрави!




Тема Re: За Копченцето и Кенгурката с обич!!!нови [re: lta]  
Автор kopche (добро)
Публикувано10.05.05 15:43



Дано, Ита!
Мерси!
Пожелавам му на Йоан една такава сладка сестричка като Лори!

Поздрави и целувки от нас!




Тема Здравейте мили августинки и юлки!нови [re: kopche]  
Автор kali77 (mama)
Публикувано11.05.05 16:58



Лелеле от колко време не съм писала, но докато бях в Полша сърцето ми се късаше без бебо и нямах сили да чета форума. Сега като се върнах все едно нов живот започнах. Ади малко ме е позабравил, но благодарение на перфектните грижи на майка ми и баща ми детето расте и се гледа чудесно. Гледа ме с интерес, смее се, а аз непрекъснато го гушкам, не мога още да му се нарадвам. Станал е толкова подвижен, дай му само да пълзи и да отваря шкафчетата, а любимата му играчка са дискетки и дискове. То може и да е наследствено, че нашия тати нали е програмист. Ох вашите мъничета проявявят ли характер? Ади като иска нещо се зачервява целия и крещи, а от очите му светкавици пръскат. Като го нося направо си ме направлява къде и кога да седна и заведа или оставя. Опасъл е всички цветя на баба си вече.
Много целувки и сърдечни поздрави от нас!



Тема Re: Здравейте мили августинки и юлки!нови [re: kali77]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано12.05.05 09:56



Здравей, Кали!!!
Ето къде беше зачезнала-в Полша. Но защо без Адри? И колко време? Сега ще заминаваш ли пак и с бебо ли ще е? Може да си спретнем една среща в някой парк преди това
Кали, внимавай с цветята-има някои, които са отровни. В закованата тема на 1-ва страница има информация от Чета.
Много се радвам, че се появи пак. Пепи проявява характер, но едва ли има някой да не го прави. Бебетата ни още в невръстна възраст показаха, че няма да ни е лесно
Новото при нас е, че ще го записвам на млечна кухня. Дано му харесат манджичките.
Харесва ли ти колажа на Колибри в началото?
Целувки и от нас и да пишеш често




Тема Re: Здравейте мили августинки и юлки!нови [re: Duci]  
Автор beria (Мамчето на Берк)
Публикувано12.05.05 13:23



привет момичета от нас с Берк:)

и ние от доста време не сме писали, но вече от 2 месеца съм на работа и не ми остава време за интернет, а се преместихме и в нова квартира наскоро и още нямаме интернет. Най-хубавата новина е че малкото ми златно кюлче остава тук с нас в София. За съжаление го гледа свекърва ми и имахме планове да го вземе с нея в Русе, но добре, че се преборих иначе не знам как щях да живея без него. Поради тази "раздяла" имах и проблеми със сърцето, но всичко си беше от бъдещата мъка по малкия ми син. Ние вече сме големи и за подарък на рождения ден на мама, Берк започна да пълзи като малко лъвченце. Но не знам да се радвам или да се притеснявам, постоянно стоим изправени на крака и се мъчим да се движим и ходим. От както е открил тази опция, просто не може да си седи детето, постоянно е в движение. На последната консултация преди месец Берк тежеше 9800 кг и беше 78 см. Зъбки още нямаме и сме много сладки беззъби. За съжаление алергията още си ни мъчи, но си спазваме диетата строго - т.е. ядем ограничен брой плодови и месни пюрета и не рискуваме с други. Попарата категорично я отказва да я яде според рецептата на Маринова - Фризопеп, заводски хляб и захар. Но и без нея си наддаваме. За празниците си бяхме 10 дни в провинцията и малкия се превърна в едно селско дете обичливо - животни, народ, простор, слънце и т.н. много беше хубаво.
Целувки от нас на всички малки юнаци и девойки

п.с. Вчера бях в Халите и се сетих за това, че на 11 май 2004 г. с тумбачета бяхме там след лекция в ЦУМ и тръпнехме от това какво ни очаква. Май е крайно време да си спретнем една среща пак, но вече с най-сладките бебета - август 2004



Тема Re: ЛЯТО 2004 *8*нови [re: Keнra]  
Автор Billy_wolf ()
Публикувано12.05.05 21:54



Здравейте момичета! Не сам писала отдавна, а и все не намирам време да ви изчета, така че реших само да се обадя и да ви поздравя. Надявам се всички бебоци са здрави и щастливи.
Забелязали ли сте как всеки ден научават по нещо и ни радват! Просто онякога ме изумява тоя моя малък син. Чудя се на природата как е програмирала развитието на децата. Как се учат от нищото и какъв бърз напредък имат . Толкова са забавни и смешни точно сега. А може би по-нататък ще става все по-интересно и забавно. Е надявам се.
Ние сме добре. Той расте усилино, папка яко (дано не му мине апетита като попорасне). ПРохожда стабилно, въпреки моите усилия да спра този процес и да го принудя да пълзи. Увеличи звуците и пеенето. Почна да хитрува и да прави номера. Понякога ми изглежда вече да е голямо момченце, а не бебе. Имам чувството, че разбира всичко, което му говоря. Въобще последно време се чувствам толкова щастлива, че съм майка и имам такова сладко бебче.
От време на време ми е мъчно, защото следващата седмица се връщам на работа и няма да го виждам по цял ден, но понякога се налага .
както и да е. Отбих се само да ви кажа здрасти и че за съжаление ще влизам май все по-рядко и по-рядко. Много ми се иска да си видм някой път. Предполагам, че всичките бебоци са станали страхотни палавници вече .
Много поздрави и целувки на всички от мен и от митко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.