Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 07.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Да дам отчет!нови [re: sema]  
Автор lta (Meche)
Публикувано17.05.05 10:26



Сема, много е лошо това с чревната инфекция и дано не ви повтаря!

За млякото да ти кажа, че моят хубостник нещо взе да проявява много голям интерес към твърдата храна. Когато седнем с татко му да вечеряме гледа в чиниите ни все едно го държим гладен и започва да вика "амммамма" и "нанна" (тоест иска си). Затова му нарязвам банан на кубчета и му давам и на него. Събират му се по 300 мл мляко на ден - сутрин пие 120, а вечер 180 и наддава добре. През останалото време е на попара, пюрета/супи и каши, както и много плодове и чай.

Поздрави и целувки!



Тема Пак за буйкитенови [re: lta]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано17.05.05 12:06



Ита, буйките, които аз купих, са на номера - аз взех 16 /най-малкия/, знам, че има и 18, че и по-големи. Точно такива са, каквито ги описваш. На пазара на пътеката в Младост 1А в София има магазин на Колев и Колев, имаха и други модели и аз ги намерих за много удобни и изискани. Цените мисля бяха до 20-ина лв - пак не е малко, но 40 е безсрамие. Дори тук обувките масова мода не надвишават 12-15 евро.
Това обаче за клатенето на дупето много ми хареса, почти еротично даже звучи.
Красавицата вършее в момента при бавачката, защото днес ми е ден за прахосмучене, като се върне, ще й предам поздравите. Но още от сега да нацелуваш Мъж Йоан!



Тема Re: Пак за буйкитенови [re: Mi6ka]  
Автор lta (Meche)
Публикувано17.05.05 13:18



Да, страшна еротика пада . А да не описвам любовните му възгласи щом докопа косица или защипе - то едно писукане, едно чудо! Или пък любовен бой по лицето, когато се доближиш до него - шамари не, а шамарища раздава. Откри, че има пишка и в момента, в който махна пампата ръката е там и започва едно бясно дърпане на всичко дето докопа .

Мерси за информацията за буйките, ще отида да купя при първа възможност! Приятно прахосмучене и мнооого целувки на Хана, а като се прибера, веднага ще млясна мойто шишенце!



Тема Re: ЛЯТО 2004 *8*нови [re: Keнra]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано17.05.05 13:24



Момичета, момиченца и момченца, пуснах нова тема, че тази стана кошмарно голяма.
Да ни е честита!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.