Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано16.03.05 13:23



Леле, какво си преживяла!
А не може ли информацията, която ти си ни дала, модераторите да я поставят или като закована тема, или поне горе в архива на челно място. Това е информация от първа ръка и понякога е значително по-ценна от тази в учебниците и от лекарите? А и е толкова подробна и изчерпателна.
Кика, всичко най-хубаво ти желая, дано всичко лошо вече се е случило!
Цвете



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор mir@ge ()
Публикувано16.03.05 13:33



Мила Кика,

Преминала си през страшни изпитания. Хубавото е,че те вече са зад гърба ти, имаш близки хора до себе си,които ти дават подкрепа и обич.
Пожелавам ти от тук нататък да се случва само най-доброто за теб.

Целувки на прекрасната малка госпожица.



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор Adelle (на Борис)
Публикувано16.03.05 13:39



Започвам да пиша и не знам какво... Много, много мъчно ми стана от всичко преживяно, което си описала...
Желая ти много здраве, спокойствие, късмет и всичко друго което и когато си пожелаеш. Нацелувай красивата Ивана - голяма чаровница е!
И много благодаря за полезната информация, която сподели!!!


Борис - 29.09.2003

Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор toni (bonboni)
Публикувано16.03.05 14:08



Мила Кика,
Първо да ти кажа че наистина много си се напатрила и искрено съпреживях с теб всичко и се радвам че всичко си има щастлив край - независимо че сати отстранили тръбата при твоя разказ по едно време направо ми изглеждаше трагична ситуацията.... Дано бързо се възстановиш - и психически и физически....
А въщност пиша за да изразя благодарността си че си нащисала всичко толкова подробно и изчерпателно - мисля че много хубав материал е станал и ще е полезен наистина за всяка една от нас!

Нацелувай малката госпожица и бъдете щастливи!



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано16.03.05 14:12



Кика така като те чета нямам думи просто - как си издържала. каквото и да ти кажа надали ще ти помогне, но все пак - да знаеш че ти стискам яко палци скоро да се възстановиш напълно.
Хубаво си направила че пусна тази тема - защото от нея могат много поуки да се извадят и много хора могат да избегнат твоите грешки.
Изглеждаш ми по-добре - имам придвид по-спокойна - /ти си знаеш какво ти коства/ но това е верния път.
Почивай си сега опитай се да не мислиш за случилото се и като се възстановиш напълно тогава ще чакаме вести от теб.
Прегръщам те виртуално и ти желая скорошно възстановяване. Целувки на малката сладурка



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор jan bibijan (ralka)
Публикувано16.03.05 14:55



Кика, добре дошла отново в клубните редици! Радвам се, че събра сила да споделиш историята в детайли - за всички ни е много полезна. Някой вече беше писал- да живее алтруизма
Почивай си, гушкай двете човечета наоколо и не се тревожи - всичко ще е наред!!!!
Целуваме те и те прегръщаме : Ралка&Ян



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор lta (Meche)
Публикувано16.03.05 15:40



Много съжалвам, че е трябвало да преживееш всичко това .



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор rumche (усмихната)
Публикувано16.03.05 20:51



Мила, мила Кика, какво си преживяла само! Имаш и моето съчувствие и виртуална подкрепа!



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор gugu (ентусиаст)
Публикувано16.03.05 21:03



Не, аз не я обвинявам в некомпетентност. Въпреки, че по това което си написала по долу става ясно, че твоето течение е отговаряло точно.
Просто си мисля, че тя е имала едно на ум, че може да не е просто мисед.
Колкото до отношението на шефката и ... аман от главозамаяни личности. Не се чувствай виновна. Такива неща винаги има и с теб или без търканията ще се намерят.
Както и да е. Минало-заминало. По-добре е да не се връщаш назад. Прегърни Ивана от нас с Катето и си мисли за хубави неща!!!



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор nickless® (няма да кажа !)
Публикувано16.03.05 21:36



а не, операцията ми беше същата като твоята. Просто "светилото" реши че имам кисти. Аз мога да добавя още около 33 грешки, които не бива да се допускат. Забременяла съм малко преди средата на април и ме оерираха началото на юни. Нали се сещаш за близо 2 месеца колко неща съм могла да направя за да си спася тръбата. Аз даже не подозирах че съм бременна и съвсем не се пазих. Чудесно е че останалата ти тръба е здрава. Малко пазене подновявате опитите за 2-ро. Само дано преодолееш скоро психическата бариера след тези два каръшки месеца.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.