Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор LOLl{P} (PALAVNICA)
Публикувано15.03.05 20:04



Наистина съжелявам за това,което си изживяла,но си мисля,че достатъчно лоши неща са ти се случели и за напред ще имаш само хубави мигове и мноооогоооо усмивки с малката красавица ,а ще видиш,че когато си най-щастлива ще си имаш още едно сладурче,на което да с е радваш.Праштам ти многоо прегръдки и целувки



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор gugu (ентусиаст)
Публикувано15.03.05 20:04



Кика, много съжалявам!!! Толкова се надявах и аз да не е мисед ... но и през ума не ми е минало за този ужас
Криво ми е, че съдейки по твоите думи лекарката ти е имала подозрението, че става дума за извънматочна бременост, но си е замълчала. Ако беше ти казала съм сигурна, че щеше да пропуснеш редицата грешки.

Както ти си го каза, важното е, че сте живи и здрави! Времето ще излекува останалото. Дано мине по-бързо за вас!!! Гушни си двете съкровища, особено голямото по размер, че сигурно и то едвам си поема въздух от случилото се!

Живи и здрави да сте и оттук нататък да не можете да се отървете от късмет!



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано15.03.05 20:09



прегръщам те много силно,всичко ще бъде наред



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано15.03.05 20:24



Ужасно е това което ти се е случило! Но от тук нататък дано да се радваш само на хубави преживявания и като му дойде времето на едно /а може и две / прекрасно бебче! Разказа ти наистина е доста поучителен и дано да помогне на някое момиче изпаднало в подобно положение!
Поздрави и целувки от нас!


Деничка-звездичка 5.12.2003г.


Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор asinka ()
Публикувано15.03.05 21:59



Мила Кика,много съжалявам за всичко което те е сполетяло!мога само бегло да си представя ужаса който си изживяла(имаха съмнение че моята бременност е извънматочна)!
жалко е когато има такова ужасно стечение на обстоятелствата ,но за нещастие в живота е така!знам че ти е много тежко но все пак в цялата ситуация при всичките лоши неща ти си ЖИВА и можеш да се радваш на малкото си слънчице!а и е важно че си с доста добри шансове да имаш още дечица!
пожелавам ти скоро тъмните облаци да се разсеят и слънцето да огрее отново твоята градина!пожелавам ти го най-искренно!
P.S. много ти благодаря за споделената информация относно признаците и въобще всичко свързано с извънматочната бременост!изисква се голяма смелост и кураж да се разкажат всички тези перипетии!



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано15.03.05 22:08



Ох, миличка, ужасно е всичко това, но важното е че си вече добре, поне физически. Стискай зъби и гледай напред, лошото е минало . Почивай си и стой спокойно. Имаш едно разкошно детенце, живот и здраве някой ден ще имаш и още, за никъде не бързаме, нали така :-)

И много благодаря за постинга, да чукна на дърво не ми се е случвало такова чудо, но след твоето описание знам със сигурност, че ако недай Боже някога ми се случи, веднага ще разпозная симптомите.



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор sweetkids_mama (мислеща)
Публикувано15.03.05 22:28



Мила, здравей! Следях новините за теб от болницата и много се радвам, че вече си добре! Поздравявам те за мъжеството и куража да разкажеш тази толкова лична история, защото знам, че го направи, за да предпазиш (доколкото е възможно) други майчета от подобен инцидент.

Почини си хубаво, остави засега плановете за втора бременност, първо се възстанови психически и физически! Бебето няма да избяга, сигурна съм! От сърце ти желая след време да ни зарадваш с най-хубавата новина, а дотогава- много спокойствие и се радвай на живота заедно със семейството ти!

Константин, 16.06.1998
Зорница, 6.09.2002


Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор tswete (usmihnato)
Публикувано15.03.05 22:40



Съжалявам много за това, което те е сполетяло! Стискам палци и съм сигурна, че ще си имаш още бебчета.
Възхитена съм от силата ти да пишеш за това и така да предпазиш и други жени от извънматочна бременност. Разясняването на симптомите е изключително ценно! И ме учудва, че обвиняваш само себе си, а въобще не споменаваш за лекарите, които са разполагали през цялото време с УЗ. Не ти е било лесно да си спестиш прегледа, но все пак сме майки и първо мислим за децата си. И все пак ти не разполагаш с никакви познания и апаратура, за да прецениш, че нещата са сериозни и трябва да отидеш веднага на преглед, да не ходиш в Трявна, да не чакаш и т.н. Трудно ми е да повярвам, че все още има толкова великодушие в теб, че да не ги обвиняваш и да виниш само себе си. Сигурна съм, че би взела друго решение, ако разполагаше с пълната информация.
Благодаря ти за алтруизма! Бъди силна и вярвай, че нещата ще се оправят! Стискам палци!



Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано15.03.05 23:12



много съжалявам за това, което си преживяла, мила Кика!
треперех докато го четях...не е справедливо да има такъв низ от тъга и болка...желая ти преди всичко здраве и кураж да продължиш без други белези от случилото се, освен този на корема.

Ники 24.11.04 г.

Тема Re: Извънматочна бременностнови [re: Kиka]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано15.03.05 23:27



Мила, майка ми преживя същото преди години, знам колко е трудно Важното е, че всичко е минало. Сега се пази, радвай се на малката, а като му дойде времето ще мислиш за второ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.