Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Здравей, приятелко!нови [re: Blondi]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано15.01.06 17:21



Направо е като урагана EL NINO, ако не знаех какво се крие в памперса щях да съм сигурна, че е момче. Няма такъв беладжийски звяр като моя. Дано Криско да ти е кротък щото аз не случих на кротко и гальовно момиченце.
Целувки




Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор elipapa (Любопитна)
Публикувано16.01.06 22:39



Здравей, мила Искрице.
Писмото ти е вълнуващо, а силата ти е поразителна. Надявам се твоите вяра и усилия ще помогнат на милото детенце, любовта, с която го дарявате ще направи Калоянчо едно наистина щастливодете.
Пожелавам ви най-искрено здраве, щастие и много, много красиви мигове, много радости, и да бъдете все така сигурни в себеси.
От все сърце го желая и за всички мами по света

http://metric.rodim.ru/null_17_14_5_2005_2_nikola.gif[/img][/url]


Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано16.01.06 23:31



Целувки, целувки и пак целувки!!! Виртуални, но целувки!

Радвам се страшно, че си попаднала на свястни хора и напредвате. Разбирам те напълно. Мисля си за момента в който ще разглеждаш снимките и ще си мислиш с умиление за премеждията, а Калоян ще гони момичетата.

И не се притеснявай от скептиците. Тях винаги ги има и колкото и да ти се струва странно - полезни са. Поне аз мисля така.

Ако мога да перефразирам и да направя аналогия би звучало така: "От оптимистите гледам какво правят и се опитвам да правя като тях. От песимистите гледам какво не трябва да правя."

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор lskrica Nadejda (Майка на трима)
Публикувано17.01.06 00:52



Здравейте всички вие мили мои стари ,а и нови познати!
Не може изобщо да си представите колко много ме трогнахте.Аз отдавна не бях влизала тук,почти нямам време и когато мога преглеждам форума за увредени дечица,който направихме в бг-мамма.С този клуб тук ме свързват много спомени и изпитвам безкрайни благодарности към всички,които ме подкрепиха в най-трудния период от жиовта ми.Ако щете ми вярвайте,но все едно някой ме накара днес да влезна.И какво да видя,моята тема от преди две години на първа страница.Сълзи ми потекоха от очите.Аз не съм писала ,защото мислех,че тук повечето майчета са новички и не знаят за моята история и няма за какво да ги товаря излишно.Но сега виждам много познати никове и ми стана толкова топло на душичката.Благодаря ви много.Сега нямам време,но утре непременно ще разкажа надълго и нашироко за Калоянчо за тези,които се интересуват.ще кача и най-новите снимки да видите големия юнак.
Целувам ви


Тримата братя


Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор yepp (непознат )
Публикувано17.01.06 08:45



Дано Господ ви дава само щастие, защото го заслужавате!
Едва ли някой който не е изпитал такова нещо, може да си представи какво си изживяла или как да се радва на всеки миг, в който цялото му семейство е здраво. На мен ми е трудно и затова изразявам своето ВЪЗХИЩЕНИЕ.
УСПЕХ!!

Такива темички ни карат да поспрем за малко и да си спомним за какво сме живи



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор red_monika (непознат )
Публикувано17.01.06 10:23



Искрено и с цялото си сърце се радвам за Вс. Пожелавам ти много, много здраве и да си съхраниш силния дух!!:-))



Тема Чакаме!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано17.01.06 20:21



снимките с нетърпение, миличка




Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано17.01.06 22:08



много ми е драго да те срещна тук,целувки на Калоянчо и на батковците




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.