Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Honda (старо куче)
Публикувано17.11.04 18:48



Браво Дани. "Аз не съм наивен И заблуден човек,сляпо вярващ в бабини девитини…" - може би трябваше да допълниш, че все пак и ти си медицинско лице . Браво Коко - продължавай нашто момче. Пак ще го кажа, че се възхищавам на волята и борбеността ти Дани.
Целувки от нас



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор rollingstones (новак)
Публикувано17.11.04 18:59



4eteiki mi se nasylziha o4ite. jelaq vi da prodyljavate da ste zadrujno semeistvo, da se obi4ate i podkrepqte i togava i borbata 6te e po-leka. neka malkiq kaloqn prodyljava da raste obgraden s tazi lubov i vseotdainost. bydete zdravi i bog da vi pazi!



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано17.11.04 19:14



Дани, мила, да ти е живо и здраво малкото-голямо юначе!
Вече с нетърпение чакам следващата тема, която пуснеш съвсем скоро, да бъде озаглавена "Направихме прощъпулник на Калоянчо и той хвана ..."
И продължавам да съм сигурна, че на тригодишна възраст малкия сладун вече ще се е изравнил с връстниците си, а след това и ще ги надмине! Помни ми думите, знаеш, че за него познавам!
Много ви обичам и двамата и продължавам да се моля за вас!
Целувам ви много!!!

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор magi_d (Мама на Свилен)
Публикувано17.11.04 19:25



Здравей, Искрице

Възхищавам се от цялото Ви семейство!

Бъдете живи и здрави и много много щастливи!



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано17.11.04 20:41



Честит хубав празник на Цялото семейство,да се живи и здрави и все така силни всичките.
Нямам думи ,винаги така се вълнувам на постингите ти!Стахотни сте!



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано17.11.04 22:32



Дани,ти си пример за всички нас,няма да спр да го повтарям,макар,че се познаваме само виртуално,почти няма ден без да си мисля за вас,благодаря ти боже ,че даваш сили на тази жена,благодаря ти боже,че пазиш Калоянчо!!!!



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор alexiana (злато)
Публикувано17.11.04 23:52



Миличка, не мога да сдържа сълзите си - толкова се радвам за вас!!! Бъдете живи и здрави и продължавайте борбата! Целувки на малкия зайко от цялото ми семейство!!!



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор sema (african)
Публикувано18.11.04 00:07



Аз съм сравнително нова в клуба и не познавам историята ти. Сега прочетох няколко постнга от линка... Тъжно, много е тъжно и тежко и трудно ... и страшно! Да ти кажа честно Господ май праща изпитания на такива силни като теб! Господи колко много мъка ти е причинено и защо? ....
Мила Искрице - НАДЕЖДА има! Винаги има и трябва много силно да искаш и да вярваш и то се случва, чудеса стават! Стават! От всес ърце ти пожелавам пътят ви от тук насетне да е само нагоре и само напред и макар и бавно лека полека да си върнете това, дето ви се полага! Успех, кураж и много любов!



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор NavyBlue (?!)
Публикувано18.11.04 00:16



Много се радвам за вас, прекрасни новини!
Целувки за малкото юначе!



Тема Re: Ето ни отново! [re: lskrica Nadejda]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано18.11.04 09:42



Толкова хубава новина не бях чувала от много време!
Ето как майчината обич и вяра може да постигне всичко!Дано мъничкия Калончо продължава да се бори все така и когато след време те гушне и каже "мамо обичам те" ще бъдеш възнаградена за всичките си страдания и сълзи.
Моля се, лошото вече да е зад гърба ви.
Целувам ви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.