Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано19.11.04 11:11



Честита радост!
Много се радвам за Калоян и се възхищавам на силата ти!
Бог да ви пази!



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор sweetkids_mama (мислеща)
Публикувано20.11.04 17:26



Здравей, Искрице, аз съм от повечко време в клуба и помня прекрасно вашата тъжна (тогава) история; плаках, когато ни писа за бебчето и за диагнозата на лекарите и заедно с всички мами тук си казах една молитва за вас....Страшно се радвам на хубавите, прекрасните новини, които ни пишеш! Поздравявам те за смелостта да се противопоставиш на лекарските предписания и фаталистични прогнози и да послушаш сърцето си и инстинкта си на любяща майка. Радвам се също така да чуя още едно положително мнение за хомеопатията, на която аз съм горещ фен! Желая ти още много радости и занапред с твоите деца, от здраве да не се отървете!

Константин, 16.06.1998
Зорница, 6.09.2002


Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор bebo4e (непознат )
Публикувано15.01.06 09:17



pro4etoh za makata vi i iskam da vi kaja 4e to4no ot tova imah nujda.Na6iat slu4ai e podoben i do sega si mislih 4e niama nadejda.no vie ste se podobrili i silno se nadiavam da mi obiasnite ot kade ste zapo4nali za da zaveda tam i moeto dete.Molia vi daite mi koordinati na pediatar homeopat za6toto deteto mi e s DCP,mikrocefalia i tejka epilepsia koiato nemojem da ovladeem.Blagodaria vi predvaritelno.



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: bebo4e]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано15.01.06 10:29



Силно се надявам да преодолеете всички проблеми и с детенце всичко да е наред,Искрица скоро тук не съм я срещала,но можете да се"заразите" с ентусиазма и борбеноста и в този форум

пише със същия ник както и тука,може и бележка да и оставите,смятам ,че форума и хората там ще ви помогнат,искрено се надявам да съм ви била полезна



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор tani4ka (mama na Boris)
Публикувано15.01.06 15:30



Здравей, Искрице и честит празник на малкия силен мъж!
Аз бъх в 8-ми месец временна, когато четох историята ти, когато плаках и се молих Калоянчо да оздравее или поне да настъпи видимо подобрение на състоянието му.
Сега се зарадвах много на постинга ти, защото от известно време се питах къде изчезна. Разбирам, че сте постигнали огромен успех. Аз вярвам в хомеоптията, защото помогна на моя Бобо.
Прекланям се пред теб, защото доказваш какво е да си майка и колко силна е майчината обич и вяра!!!

Борис - 03.06.2004


Тема Здравей, приятелко!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано15.01.06 15:43



Това е страхотна новина. Много се зарадвах като видях постинга ти и почти през сълзи го изчетох. Още веднъж искам да изкажа възхищението от теб самата, като силна жена и майка (може би най-силната която познавам) и от друга страна за желание и борбата за живот на Калоянчо. Имайки твоя пример макар и пасивно ти помогна и на мен много.
Много ви прегръщам




Тема Re: Здравей, приятелко!нови [re: jana]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано15.01.06 16:37



Искрица отдавна не се е обаждала тук.Постингът й е от ноември 2004-та година и Калоянчо е вече на 2 годинки.Дано всичко е наред с тях.



Тема Re: Ето ни отново!нови [re: lskrica Nadejda]  
Автор KATl_Z (дете инатче)
Публикувано15.01.06 16:43



Възхищавам ти се! Дано всичко остане просто лош спомен и винаги, винаги бъдете така силни във всичко и много, много щастливи. !

Не се закачай със лъва, когато спи!!!


Тема Re: Здравей, приятелко!нови [re: Blondi]  
Автор jana (бебе Ния)
Публикувано15.01.06 16:57



Да знам, просто ми се искаше ако влезе случайно да прочете отново това, нищо че съм й го казвала много пъти




Тема Re: Здравей, приятелко!нови [re: jana]  
Автор Blondi (hohi)
Публикувано15.01.06 17:01



Ясно.
Леле,какво дзверче имаш,направо ме уплаши.Их,как ще има да го гониш и да прави бели...личи му в хитрите очета....хи хи хи....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.