Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Za mami sled 35нови [re: Mi4onka]  
Автор Aglaiya (ozarena)
Публикувано18.10.03 21:03



Здравей, моята майка ме е родила месец след навършването на 30 години и никога ама никога не ми е правило впечатление да се различава от другите,напротив и днес изглежда страхотно, може би защото е доста младолика - слаба, елегантна, красива, модерна, със съвременно мислене, работеща пенсионерка... аз родих своята дъщеря месец след като навърших 31 години, мисля че точно навреме, никой не ме е питал на колко съм години и не са ме водили възрастна първескиня. Мисля, че се различавам от майките на 20+ години по това, че съм спокойна и уравновесена майка, не изпадам в паника, имам повече житейски опит. Децата на приятелите ми са с няколко месеца по-големи от детето ми, разхождаме се заедно, имаме общи теми на разговор. Аз се чувствам млада, играя с децата, върша щуротии, като се замисля поведението ми не се е променяло много през последните 10- 15 години. Сигурна съм, че и след още 10-15 ще съм същата. Съпругът ми е на 37 години, но не му личат. Държим се младежки, като гаджета. Когато си говорим за бъдещето на децата се виждаме там все такива жизнени и енергични и отзоваващи се на помощ при нужда. Искам след време децата ни да кажат:нашите родители изглеждат недокоснати от времето.

Дано до всяко добро същество застане поне още едно


Тема Re: Za mami sled 35нови [re: Mi4onka]  
Автор Mi4onka (непознат )
Публикувано20.10.03 09:29



Здравейте, мацки!
Предложението да се съберем някъде приемам с две ръце. Хем ще се порадваме на младостта си, хем ще обменим информация. Ако има и други желаещи да си организираме една срещичка давайте идеи.



Тема Re: Za mami sled 35нови [re: Mi4onka]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.10.03 11:53



Бременни приемате ли или само мами?

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Za mami sled 35нови [re: Mi4onka]  
Автор Mi4onka (непознат )
Публикувано20.10.03 12:14



Боже, разбира се, че приемаме!
Иска ли питане!
Имаш ли някое местенце предвид?



Тема Желаещи да има!нови [re: Mi4onka]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.10.03 12:49



Местенце ще се намери.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Желаещи да има!нови [re: Kлep]  
Автор moon67 (непознат)
Публикувано22.10.03 20:48



И аз съм за срещичката. Само кажете къде и кога.



Тема Re: Za mami sled 35нови [re: Mi4onka]  
Автор Mi4onka (непознат )
Публикувано23.10.03 10:13



Здравейте отново, мацки!
Предлагам, ако нямате съображения против, да се срещнем в някой от почивните дни. Предполагам, че някои са на работа през седмицата. Ако имате идея къде можем да се съберем - драснете редче.
Ще се познаем по това, че сме млади и хубави, а някои и малко бременни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.