Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Странни входящи номеранови [re: kaka Cийka]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано11.01.09 10:54



Моето "незнание" няма отношение към поддържаната от теб централа.

Ако искаш да се бориш - бори се с H323 (или каквото там използваш) и оправи първо собствените си бакии.

По темата: дори поддържаната от теб централа да изкарва последните 3 цифри от номера, това не може да бъде причина за дискутираните странни входящи номера - в твоя случай телефона ще звъни.



Тема Да ти е казвал някой "радиоточка"нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор kaka Cийka (Картечарка)
Публикувано12.01.09 11:15



Цитирах ти имена на хора от БТК, които си признаха чистосърдечно, че не могат да се справят.

Обърни се към тях и обсъди компетентността им.

PS Не знам защо си сложил незнанието си в кавички



За плурализма две мнения не може да има !

Тема Re: Да ти е казвал някой "радиоточка"нови [re: kaka Cийka]  
Автор D-rA ()
Публикувано13.01.09 01:06



Ако уточниш и как ползваш бТк нет- цена няма да имаш


Какво рутираш в централата си? При избор директно през бТк, има ли клип проблем? Въобще- дай малко инфо.
Да не излезе, че при избор през бТк ти виждат само серията, а през бТк нет само вътрешния номер



Тема Да ти е казвал някой "радиоточка"нови [re: D-rA]  
Автор kaka Cийka (Картечарка)
Публикувано13.01.09 10:42



Както се казва, благодаря за въпроса



БТК-Нет и и бизнес нет БТК ми ти доставя по цифрова линия - модем - рутер който прави БТК-Нет на 4 2B+D със стандартните сигнализации. Оказа се, че войпа на БТК е на стандарт, който тази централа не поддържа и не може да се включи директно като войп. На тези входове преди БТК-Нет си беше баш БТК-то. Единствения, всъщност единия бъг е това, че селищните абонати, независимо къде са, виждат на монитора си като клип 0ХХХ. Със стансартните НТ-на всичко си беше наред. Другия бъг е, че една поредица от номера, не много, не могат да се избират. Намерил съм му решение с рерутирането на централата, но не обичам когато нещо не ми е наред, пък и абонатите не чакат 4-5 сек за да рерутира централата, а затварят и звънят да ми се оплачят

За плурализма две мнения не може да има !

Тема Re: Да ти е казвал някой "радиоточка"нови [re: kaka Cийka]  
Автор D-rA ()
Публикувано13.01.09 13:31



Не уточняваш модела на централата. Но при описаната клип ситуация бих пробвал:
- в клетката за клип на вътрешния номер- запис на целия номер(заедно с липсващите цифри), така както би следвало да се вижда от приемащ обаждане.
или
- запис на целия номер заедно с префикса на код населено място, но без "0" лата отпред-( за София само 2 + номер)
Опитай с промяна само на собствения ти номер- може и да уцелиш 10- ката






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.