Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 27.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 11:53



Понеже обмислям да разделя връзката си от АДСЛ-а между два компютъра в моя апартамент, интересувам се дали подписаният от мен договор категорично забранява това, или имам право да правя каквото си искам, при положение, че не препродавам услугата? Така и така съм решил да го направя, но не зная дали няма да ми правят проблеми за това. Има ли някой по-компетентен?
Мерси



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: asd]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.01.07 15:14



интересувам се дали подписаният от мен договор категорично забранява това - ето повод поне веднъж да прочетеш договора, който си подписал





Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: asd]  
Авторbtc (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 15:17



зависи на какъв пакет си.
По общи условия ,ако си на безкрай не може,а ако си биз може да ползваш неограничен брой компютри



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: asd]  
Автор C_H (непознат )
Публикувано19.01.07 17:27



По смисъла на условията го забранява (дава ти маска от 4 адреса) - говоря за дом. цени/скорости.



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: asd]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано19.01.07 17:44



Имаш ли рутер може да пуснеш и на целия блок...






Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: asd]  
Авторти (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 22:56



да шернеш интернета никой не може да ти забрани /практически/ , повечето , да не кажа всички доставчици се борят със шерването, като ограничават броя на конекциите, но за 2 компа нямаш никакъв проблем, стига да не изпускаш торентите :)

отделно, договор нямаш , имаш общи условия, които за написани толкова многозначно, че.......

ти например си включил само един комп към адсл модема , ама след него шерваш на 20 , не си нарушил нищо, имаш замо 1 комп включен .....

разделяй си на воля никой няма да се занимава с тебе :)



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: ти]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 15:31



за повече инфо виж тук http://www.btc.bg/files/products/file_142_bg.pdf



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: Cнeжaнka]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 22:01



и какво точно да прочете от този документ 'колежке' ??? ,

къде видя забрана за споделяне ??? , има само някакви увъртания за 'препродажба'.

ми той няма да препродава, ще подарява :)

то и клаузата за препродажба не вървеше, ама некой се сети и махна дефиницията на 'услугата' . а сега ОУ са без дефиниция за каква точно услуга става въпрос . абе шоу голямо ..



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: ..]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.01.07 22:51



Еми гледай сега... Докато има тарикати като тебе да даряват, продават и препродават, ще има и прецакани с лимит конекции и дефекции на портове и т.н. Ако всичко си беше нормално, сега филма щеше да е друг.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: KlD]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 00:47



не е така .

използвам адсл единствено и само заради недобрата свързаност между бтк и останалите доставчици . има ресурси в мрежата на бтк, до които ми трябва добър достъп. за съжаление добрия достъп става само от бтк.

тука 1м международен симетричен е 150лв , така че защо да си усложнява човек живота :)

и накрая ти като търговец, какво ще предпочетеш :

1. да взимаш 50 лв от двама човека, който си шерват адсл-а

или

2. да не взимаш нищо, защото на двамата поотделно им е скъпо и няма да ти станат клиенти .

без лоши чувства, въпреки, че един човек ме забави 2 месеца със неверна информация :) и ми създаде доста ядове :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.