Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 27.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Инсталирай сам?  
Авторasdf (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 11:02



Дали журналята нещо се

или отново имаме доказателство как българските компании немогат(а може би неискат) да смогнат с публикуването на новините първо на собственния си сайт? (или поне да го направят едновременно с новинарските сайтове)

Правят някакви "PR" акции, а не си обновяват сайтовете... Това е е***и професионално подготвеното "облъчване" на потенциалните клиенти... Ако и самата услуга е толкова добре подготвена...



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: asdf]  
АвторBoo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 19:51



Практиката показва че "Инсталирай сам" почти навсякъде дава големи проблеми и води до 30-40 минути висене на врата на HelpDesk телефоните , все пак е малка "миша стъпка" напред ...



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: Boo]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 07:14



Пусни си жицата сам та после да те рекетират с цени за кабелна мрежа.БТК щяла да дарява по 2 лв от всеки клиент за ADSL в училищата - Егати наглоста ,целта е да се спечели търга и да се зарибят училищата и после да им вдига цените всеки месец.Срещу тия 2лв БТК ще получи 2000 ако спечели търга за интернет в училищата.



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: asdf]  
АвторПaтил (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 07:41



Като си инсталирам сам кои ще ми мери линията кои ще ми търси читав чифт или идеята е ако стане стане ако ли не вината е в клиента (духа супата).



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: asdf]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 07:49



След това потребителят влиза автоматично в Интернет портала на услугата БТК ADSL, благодарение на което операционната система на компютъра му се конфигурира сама.
Цитирам Тони Робинсон от БТК.

Некои вирус некои троянец.



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: Xaxo]  
АвторWlN (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 07:56



Най-обичам накои по интернет да ми конфигурира OS-а.



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: asdf]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 09:22



не виждам какъв е проблема да си инсталира човек сам АДЛС ...
аз имам АДСЛ , преди 3 месеца имах вирус и преинсталираха ми уиндоуса
и сама си инсталирах АДЛС ..да си инсталирам АДЛС е по-лесно, отколкото да се оправя да запиша някой диск ( честно казано ) ...
става за 5 минути , аз като неопрАвна се обадих с въпросче коя парола от всичките да сложа , казаха ми и за 5 мин. бях готова.....
а искам да запиша два диска с БГ музика на един познат американец и не мога да го направя...не знам защо :):)..така че споко , щом аз се оправих и вие ще се оправите



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: asdf]  
АвторCaTV user (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 15:36



Журналистите при всички случаи се дънят в случая, защото в заглавието пише и за по-ниски цени, а в статията нищо подобно не се споменава.



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: CaTV user]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано11.05.05 15:47



По-ниската цена , се формира от липсата на инсталационна такса и 2-та месеца без месечна такса.



Тема Re: Инсталирай сам?нови [re: motek]  
АвторCaTV user (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 15:50



Аа, ясно. Приемам го като невъзможност да борят конкуренцията пряко - тоест, с по-високи скорости на интернета. Нищо ново.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.