Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 27.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: ..]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано26.01.07 07:58



Въпросния човек не е виновен, щото и него го подведоха, а знаеше, че не е така... Между другото какво стана? Все се каня от месец на сам да ти драсна е-майл или телефон, но не остава време?

Идеята е, не колко можеш да вземеш, а как ще го направиш. В началото всички хвалеха АДСЛ. Защо? Защото вършеше работа, нямаше ограничения... започнаха хората да взимат на 2-ма по 50лв, вместо от никого по нищо. От това се проваля бизнеса на БТК, защото не може БТК да вземе веднъж дори и 100лв от двамата, а двамата получават споделена услуга. БТК взима мерки - лимит конекции, ограничения и т.н.

Не говоря щото защитавам БТК, а щото така би постъпила всяка компания, която е на мястото на БТК.

Ти като провайдър, ако продаваш на мен в моя вход и-нет за 30лв и аз го давам на 4-мата ми съседи знаейки, че ме няма цял ден в нас, а тях ги няма вечер... дали не те ощетявам? Какво би направил?

Лоши чувства няма, само си говорим



Между другото драсни един ред когато можеш на майл, че така и не ви казах това, което исках...

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Редактирано от KlD на 26.01.07 08:00.



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.01.07 09:25



Добре, де, защо тогава моя провайдер, като му казах, че искам неограничен, но съм с два компютъра у нас не само, че каза ОК, но и техниците дойдоха да свържат модема-рутера-РС1 и РС2 за да са сигурни, че няма аматьорщина?

И няма ограничения в сесиите...и двамата с щерката ползваме едновременно, включително и торенти...естествено скоростта се разпределя, но и двете РС си отварят по цял ред приложения.

И другия каб.доставчик в района също нямаше нищо против; също и единия ЛАН, който сондирах за условията...другия е Спектрум, а тях не искам да ги питам за нищо





Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: asd]  
АвторMadBreackDancer (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 12:16



Как да си споделя итернета на още един комп в къщи.Става ли със суич и какви настроики се правят на модема. Сигурно може. Помощ.Helppp.



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано26.01.07 20:48



Въпрос на политика... твоя провайдер може да е провайдър на 5000 клиента и лесно може да прави разграничение, щото другите 4999 няма да се интересуват ти как и какво ползваш. При БТК нещата са регулирани и ако се пусне фъндък на един, значи трябва да се пусне фъндък и на друг. Но все пак аз не съм видял някой, който ползва Безкрай на повече РС-та да са му правили проблем.
И второ ти даваш на дъщеря си... практически ти си у вас и даваш интернет на другия си РС, на който пак ти (дъщеря ти) работи. А до колкото си спомням коментирахме нещо за съседите... питай провайдера ти може ли да цепнат едно кабелче и на съседа, ама от твоя...



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: MadBreackDancer]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано26.01.07 20:50



Дай 50лв и идвам да ти го направя

От тебе само минерална вода на празна маса се иска, нищо друго

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: KlD]  
Авторhe (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 21:13



Готово, ама рутера от тебе, става ли





Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: he]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано27.01.07 12:17



То си влиза в цената... Става!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: btc]  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано30.01.07 14:52



Няма значение ако питаш мен,просто БТК не гарантира за 2-то PC



Digital Subscribe Line and Long Reach Internet

Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: asd]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 20:04



Просто са задължени да ти осигурят интернет само на един компютър. За останалите не ги интересува, оправяш се сам.



Тема Re: Забранява ли договорът ползването на 2 ПС-та?нови [re: KlD]  
АвторГoшo Xyбaвeцa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 17:05



.. питай провайдера ти може ли да цепнат едно кабелче и на съседа, ама от твоя...

Питах! И те се усетиха. Дойдоха и ми изкормиха антената на вирелеса. Сега вече няма шеринг към комшиите. ....ако само си бях траял за кабелчето...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.