Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Заличаване на лична биография?нови  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано28.02.05 01:30



В клуб Кастанеда има една

по този въпрос. Тези, които се интересуват, има начин как да направят някое друго съпоставяне с "космическите факти":

Carlos Castaneda
25.12.1925 13:59 EST
Cajamarca, PE
78.31 west, 7.10 south

На останалите се извинявам за спама ...



Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!

Тема Re: Заличаване на лична биография?нови [re: smaragd]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано28.02.05 01:33



уау :)
имаш огромно блгодаря от мен, макар че едва ли ще седна в близките месец и половина, но все пак! кастанеда е мой човек и си ме вълнува.

млада, хубава, с големи цици и не пуши


Тема Re: Заличаване на лична биография?нови [re: smaragd]  
Автор Ул Oви Xeй (Balance)
Публикувано09.03.05 16:03



Съпоставяне в смисъл, че над господаря на асцендента в момента се разтлиля Нептун? По принцип северния възел в четвърти натално често подтиква към подценяване на минали събитияа. Защото остават като незначителни за човека. За разлика от другите. Общо взето темата е страшно дълга. Не успях да я прочета цялата при все това, че ме засяга. Основните неща се повтарят така или иначе. Иначе Плутон в момента в този градус на Стрелеца прави точен квадрат с натален меркурий при мен в първи дом, при това и в съвпад с асц. Въобще особен аспект. Само забелязах, че някои хора от моето обкръжение желаят да забравя някои неща за тях за да продължават, да контактуват с мен. В обратен случай не биха се решили. Притеснява ги. Смутително е. Става въпрос за предразсъдици които самите те са изградили и зграждали пред мен с цел може би за някакви цели и сега така. Мани, мани. Иначе още нищо не съм тръгнал да си трия. Каква промяна още нищо не мога да проумея всъщност. Толкова манипулация за лична информация направо ужас. С който се заговоря нищо за себе си не казва. Та това е ненормално нали хората обичат да говорят за себе си. Сега само слушат.



Тема Re: Заличаване на лична биография?нови [re: Ул Oви Xeй]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано10.03.05 00:33



"Само забелязах, че някои хора от моето обкръжение желаят да забравя някои неща за тях за да продължават, да контактуват с мен. "

Имаше някъде писано, че си избираме хората в обкръжението по това, дали ни подхранват илюзиите за самите нас.

Не бях се замисляла от този ъгъл да погледна нещата. Нептун в 4-ти не познава произхода си - типично би било да се заличи произхода от само себе си. НО!

Но луна владетел на 4-ти в 1-ви дом и в телец като символ на идентичността и произхода говори нещо съвсем друго. Този човек се е идентифицирал с името си. Интересно е, че си е запазил името - доколкото съм запозната, няма псевдоним. С такава луна би било немислимо.

По този повод се сетих, че с нептун върху слънцето ми беше крайно непоносимо, когато заради една огнена луна на върха на 10-ти дом ми слагаха името под всеки мой "продукт". Получаваше се нещо като лична "марка". Скоро ми напомниха, че въпреки, че ме няма вече 5 години в определената фирма, името ми все още се среща тук и там - не знаели как да го махнат. Дори наръчниците по сигурност и охрана на труда, които висят на всеки етаж, са с мой подпис. Може ли някой да ми напсува луната?

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Заличаване на лична биография?нови [re: smaragd]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано10.03.05 00:44



Може ли някой да ми напсува луната?


За моженето - всеки би могъл да може... ама не предпочиташ ли чаша топъл чай?

...там - Матата с мататнички... и сърдечни грайфери...


Тема Re: Заличаване на лична биография?нови [re: *Джeм*]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано10.03.05 00:54



Ами аз щото не мога да си я напсувам сама ... отивам за чай с мед!

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Заличаване на лична биография?нови [re: smaragd]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано10.03.05 01:30



Е... ако имаш (и ползваш) и малко ром - чудничко ще стане!

Сезонът е такъв...

...там - Матата с мататнички... и сърдечни грайфери...


Тема Re: Заличаване на лична биография?нови [re: *Джeм*]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано10.03.05 01:37



Не пия алкохол.

Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!


Тема Re: Заличаване на лична биография?нови [re: smaragd]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано10.03.05 01:53



[шепнешком] А, бе, и аз напоследък... ама не казвай на никого! [/шепнешком]



Впрочем, има ли смисъл да се заличава личната биография?

...там - Матата с мататнички... и сърдечни грайфери...


Тема Хм,нови [re: *Джeм*]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано10.03.05 02:11



дали човек, който иска да си заличи биографията, се гордее с постъпките си в миналото?

Не знам. Излиза, че иска да я заличава този, който не може да я заличи по никакъв начин. Пък има хора, които страдат, че няма да оставят следа на този свят след себе си. Всеки с проблемите си. Смятах, че да бягаш от съдбата си или да искаш да бъдеш, нещо което не си, е ранен стадии на приемане на себе си.

Много обичах да се разхождам по гробищата едно време. Има гробове-могили, които издават практическо всичко за лежащия долу труп. Има и безименни, незнайни. Убитият немски моделиер с майка си имат еднаква луна - лъвска! И двамата лежат в момента един до друг в нещо като старинна аркада. Погребението беше повече от кралско. Да изтръпне човек направо.



Да знаеш да чакаш, да можеш да чакаш, това е любов!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.