Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мдам...нови [re: Rama]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано21.02.05 00:31



Ми, като е настанало време за пищене, бройте ме мене за трети глас... ни за четене, ни за слушане...

Искам:
- поне малко от малко да съвпадат тези, които аз обичам, с тези, които ме обичат... мамка му и прасе, ама започва адски да ми писва от разминавания!
- да се отцикля от последните си 2-3 години
- да не получавам по погрешка любовни смс-и... е, това направо ме убива!!! :(
- да изляза от шибания Интернет и никога повече да не се върна
- да спрат да ми се случват неща 'наужким'...
- да гръмна 2/3 от човечеството
- да се гръмна
- някой да ме издундурка през следващите 3 месеца, щото вече не мога да се понасям
- или някой да се обади в лудницата да ме приберат
- да няма понеделници поне до август
- да съм на 45 години
- да знам как да ставам невидима
- да спра да сънувам кошмари

Охххххх, има и още, ама даже и мен ме е срам да си ги мисля...

Пътеводителят е верен - действителността често греши...


Тема Уфнови [re: *Джeм*]  
Автор Sarayah (Деба и транзити)
Публикувано21.02.05 01:29



И не стига дългосрочните, а ме зачесва в момента и едно Луна квадрат Марс...
и една Луна в опозиция на Хирон...
Напрао искам да фана да си проспя годината и да се събудя в следващата.
Искам:
- да имам най-после смислен отговор на това "Що на мен все тия..."
- да убия с камъни всичко със слънчев знак Близнаци. Щото както мъдро се беше изразила една пияница "Те са в основата на цялата земна гадост".
- да си вържа поне малко Меркурия в здрав разум, щото на Нептуна си съвсем нямам вяра.
- да запуша хорските усти.
- да намеря панацея.
- да си яхна метлата и да се озъбя на всичките тия планети лично!
Ади...следва продължение, ако пак не заспя.
Дееба и транзити и мразя Близнаци!

Близнаците-на сапун!


Тема Re: Не е за четене! - offнови [re: Джeми]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано23.02.05 00:21



Винаги съм била ревла.
Достатъчно е майка ми да ме скастри и на мен ми се разтреперва брадичката. Или да ми кажеш нещо по-така и край... то не е едно хълцане, не е едно треперене... ама никого не можеш да умилостивиш по тоя начин, еле пък някой, дето в момента и без това ти е бесен и не му се занимава да и бърше сополите. Обаче така и не спрях да го правя. Нашите се надяваха, че ще порастна. Но уви :) Не е трябвало да ме раждат с Нептун в 5ти и Меркурий в Риби - срам и позор за огнената дузина, като нагазя в мокрото, за всичко е късно.
И на изпити съм ревала. Което хич не действа симпатично на изпитващите. Последния път като ми се случи, ми писаха 1 единица по-ниска оценка, защото "възрастен човек не бива да се държи така". Възрастен? Кой? Аз ли?
Обаче напоследък надминавам себе си. Тази вечер се разревах на "Имърджънси руум"... хм. Може би имам тумор в мозъка, кой знае... понякога се получават такива психопатологии.
За терапия си бях сложила титла "ревла", мислех, че малко самоирония ще реши проблема, но не се получи. Понякога вечер си лежа в кревата и си помислям нещо страшно - като малките деца. И си плача, ама няма кой да дойде да ми каже, че чудовищата ми са въображаеми... Не знам какво ще стане, когато се случат истински страшните неща. Може би тогава ще ми пресъхнат сълзите. А може би не.
Страхували ли сте се някога, че някой, когото обичате, ще умре изневиделица? Ей така, без предупреждение. И вие няма да сте там. Може би ще сте някъде много далече. Ще ви звънне телефонът в 3 часа през нощта. МРАЗЯ да ми звъни телефонът в три часа през нощта. Понякога мразя да ми звъни телефонът изобщо. Сигурно ми идва от квадратурата на Луната с Плутон. Навсякъде подозирам смърт. Или поне катастрофа. Разбира се баналните причини като това да му е паднала на човек батерията, да е заспал или да не си чува телефона са милиарди пъти по-малко вероятни от това да е умрял внезапно от инсулт или да е застрелян на улицата. Не се смейте, такива неща мисля наистина. И после си рева в кревата...
А брат ми вчера каза, че не вярва, че баща ни ще живее още десет години... Проблемът е, че аз непрекъснато очаквам да ми звънне телефонът в 3.

...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова

п.п. А такива неща се случват непрекъснато. Хората умират. Всякак. Нормално е. Ако аз не го знам - кой?

Редактирано от Koтkaтa Mapтa на 23.02.05 00:23.



Тема Re: Не е за четене! - offнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор FrannyGlass (сънливка)
Публикувано23.02.05 12:52



Ох, това с мрачните мисли ме преследва, както се казва, от ранно детствоМоже би защото и аз имам квадратура на Луната с Плутон?Спомням си още в детската градина - учителката ни чете някаква приказка, всички деца слушат, а аз съм се отвяла (и до ден днешен го правя най-редовно). Изведнъж реввам с цяло гърло и всички ме наобикалят. Другарката се опитва да изкопчи причината за моя внезапен изблик с най-различни предположения. "Някой те е ударил? Или обидил?Нещо си си изгубила?".Отговорът е потресаващ - "какво ще правя един ден, когато майка и татко умрат?". Хм, представям си как се е почувствала учителката тогава. Факт е обаче, че до ден днешен очите ми се наливат със сълзи като си задам същия този въпрос...Според майка ми съм развила истинска параноя, защото се случва понякога да звънна по никое време и да ги питам дали са здрави и дали не крият нещо от мен. А миналата година телефонът ми действително иззвъня в 3 през нощта - погледнах кой ме търси с надеждата, че е някой пийнал приятел, който иска да ми каже, че ме обича, но видях с почуда името на леля ми. Ужас!!!Направо се сковах!И познай какво направих...не вдигнах. Бях абсолютно убедена, че ще ми сервира някоя лоша новина. Цялата изтръпнах, крайниците ми се вкочаниха и мисля, че за първи път получих тогава една от така наречените панически атаки (така или иначе станах жертва на страховете си по-късно и ми се наложи да боря едно ужасно паническо разстройство...). Естествено не мигнах и едва дочаках сутринта, за да се обадя вкъщи. Нашите бяха съвсем добре, слава богу, и се чудеха защо съм станала толкова рано. А леля ми твърдеше, че въобще не ми е звъняла и става въпрос за грешка...
Така че аз също изпитвам ужас от обажданията в 3



Тема Re: Не е за четене! - offнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор Sperantza (outsider)
Публикувано23.02.05 21:21



Е,нормално е.
Ама,ти верно ли си плакала на изпити?
Е,тва не го мога...Все пак Меркурий ми е във Водолей

Winona Forever


Тема Re: Не е за четене! - offнови [re: Sperantza]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано23.02.05 22:04



Мда :)
Ревала съм и съм се тресла като желирана.
И сега като си помисля, че може пак да ми се случи и ми иде хич да не завършвам...

Мамка им и Риби пъзливи...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Не е за четене! - offнови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор *Джeм* (СамоЗаМазохисти)
Публикувано23.02.05 22:28



Я, да не говориш така за Рибите баш!

... че сега - като ми ревне Луната - ще те питам какво Овньовщини ще измисляш, че да я спреш...

Пътеводителят е верен - действителността често греши...


Тема Re: Не е за четене! - offнови [re: *Джeм*]  
Автор Sarayah (Деба и транзити)
Публикувано24.02.05 02:17



Кво ся ...ами и мойта Луна ако вземе та ревне? Ще има да й подаваш бутилки за утеха...

Близнаците-на сапун!


Тема Re: Не е за четене! - offнови [re: Sarayah]  
Автор Sperantza (outsider)
Публикувано24.02.05 09:50





Хехе,ами те ваш`те луни са много слаби психически,бре!

Мойта луна в никакъв случай няма да ми позволи рев,а като една смела Девица ще се изправи твърдо срещу проблемите!

Winona Forever


Тема извинявам сенови [re: Sperantza]  
Автор Koтkaтa Mapтa (@-'--,-'---)
Публикувано24.02.05 22:20



на всички обидени рибки, сега ще ги погаля по перките :)
По непотвърдени данни Овните били ревливи, защото били бебетата на зодиака, а всяка Риба по прогресия ставала Овен. Ъм.
А Овните ставали Телета, обаче въпреки това оставали ревливи.

Ми, мамка му и Овни, ерго...

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.