Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 01.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Wing Tsunнови  
АвторLostknight (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 17:11



Dokolkoto sym chuval vyv filma Matricata moje da se vidi Wing Tsun na praktika (kato se izkliuchat specialnite efekti kato letene naprimer:)

Kakvo vi e mnenieto za tova boino izkustvo?

Pozdravi za vsichki.

Lostknight



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор8D~ (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 18:57



Abe, ti izbi ribata s tozi vupros!



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 09:49



а бе нещо дето го е измислила жена...аз съм гледал само някви европейци да играят и чесно да ти кажа,не ми направи някакво силно впечатление.може да има някаде по света някакви майстори,който правят някви чудеса.това обаче какво те ползва?ако искаш да го учиш,от кой ще го научиш тук?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
АвторLostknight (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 11:02



Naviarno sym prozvuchal glupavo i diletantski, ama se ucha i gledam da se usyvyrshenstvam.

Prav si Diado Blago za tova che niama ot koi da go uchish v BG. no az zaminavam/ emigriram v Australia i tam vidiah che e razprostranen i ima dobri uchiteli.

Naskoro gledah razni malki filmcheta svaleni ot internet s Wing Tsun i dosta sym vpechatlen ot efektivnosta i jestokosta na tazi sistema. Govori se che e mnogo efektivna v boi v koito niama pravila, a tova vaji mnogo za ulicata kydeto nai-chesto se sluchva niakoi da te napadne. Do sega ne sym se zanimaval s nishto drugo i iskam tova s koeto pochna da e efektivno i da si struva usiliata i vremeto koeto shte vloja.

Jalko che v Burgas niama koi da prepodava tazi sistema. Izobshto v Burgas boinite izkustva ne sa razprostraneni.

gledam obiavi za Tai Dzi Chuan, kakvo vi e mnenieto kato alternativa na Wing Tsun ? kakvi sa plusovete i minusite pri nego?

Iska mi se da zapochnem ako moje tema za efektivnite boini izkustva kydeto vseki zapoznat ili praktikuvasht da si izkazva mnenieto i taka da bydem polezni na horata koito tyrsiat kyde da se nasochat.

Blagodaria vi predvaritelno.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 15:28



Govori se che e mnogo efektivna v boi v koito niama pravila, a tova vaji mnogo za ulicata kydeto nai-chesto se sluchva niakoi da te napadne.
Да ама май повече се говори, проблема е че всякакви ВЧ майстори отказват каквито и да е проверки, а те препращат към книгата на на Грандмайстора си където пише, че все едни такива страшни работи ,че само като ходиш с книга под ръка и никой няма да те закача



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 12:39



тай чи което най-вероятно и ти си гледал,за мен е утрешна гимнастика.дава ти някакви качества,но ако правиш само тези форми,едва ли ще станеш боец.най-вероятно няма да разбереш за какво става въпрос,дори години да го играеш.пак се стигна до проблема-учител.за мен лично няма неефективно бойно изкуство.има бойци неудачници.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: AC]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 10:41



чети внимателно!гимнастиката е тай чи,не винг чун.в пловив има един станислав багалев,който го познавам лично,който май е представител за българия на няква си там федерация.той бил най-добрия ученик на красьо китаеца,който е най-добрия ученик на някъв китаец който е на-добрия...ебало си майката.общо взето от всичко това багалев си има един добър бизнес.така че от кой ще научиш винг чун?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
АвторMagesnika (Нерегистриран)
Публикувано07.01.04 11:52



V prevod wing tsun ozna4ava uli4en boi.Visoko efektivno boino iskustvo za realni situacii, za razlika ot niakoi drugi;-) ogromnoto predimstvo na wing tsun e 4e pri redovni trenirovki iskustvoto se usvoiava mnogo burzo za period ot 5 godini moje da bude dostignat maistorski klas.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Magesnika]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано08.01.04 09:30



ще те изчакам 5 години и после ще видя кво си направил и къв майстор си станал.



Тема Re: Wing Tsunнови [re: дядoБлaro]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 23:43



abe sladur,
v BG tezi deto trenirat raznite razklonenija na wing chun (i gi nari4at s razni bukvi kato WT WC i pro4ie) sa edna ot nai-golemite grupi vuobshte! A i po sveta sa edni ot nai-stroinite organizacii - ne znam dali sa dobri biznesmeni ili sa i maistori, no e fakt.
Ima golemi grupi v Sofia, Plovdiv, Stara Zagora, Pleven, ima mislja i v Ruse, Varna i Turnovo i kude li ne. Da mi dudnesh 4e njamalo ot kogo da u4ish si e ebati i nevejestvoto.
Eto ti edno ime samo za Sofia - Josif Heder. Ima trenirovki v Mladost i v "Emil Markov".
Da sravnjavate Wing chun s tai chi e smeshno. Dvete njamat nishto obshto. A da razpravjash 4e njamalo dobri i loshi stilove - sushto. Za da ima rezultat trjabva da imash dobra sistema, dobur u4itel i dobur u4enik.
Vseki stil e po-dobur v neshto i po-losh v drugo. Ako vzemesh edno - napr. efektivnost za samozashtita, taI CHI NAISTINA SI E KATO GIMNASTIKA - u4ish 100 godini, problem e da namerish svesten u4itel, ima suma ti balast. Za tr-4etiri godini boks, kick box, wing chun shte si mnogo po-dobre.
I poneje znam 4e shte me napsuvash - ne treniram wing chun - samo za swedenie!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.