Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 14.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Wing Tsunнови [re: ивaнc]  
АвторStreet_Fighter (Нерегистриран)
Публикувано26.01.09 15:23



Vsichko proizliza ot Ip Man, kak moje razlichite vyzgledi na dvama negovi uchenika da se kondenzirat sled vreme kato sporove i karanici ??? Choveshkata reakcia ne bi li triabvalo da e obmiana na opit, razbirane i korektiv ? Ako dvama choveka imat po 1 iabylka i si gi razmeniat pak shte imat po 1 jabylka, NO ako imat po 1 ideia i sia ia rameniat shte imat po 2 idei :) choveshkoto Ego na uchitelite li e prechkata ? ne viarvam da niama kakvo da nauchat edin ot drug pak i prilikite sa poveche ot razlikite vse pak





Тема Re: Wing Tsunнови [re: Street_Fighter]  
Авторsoho (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 15:42



Moeto pitane, e tei kato sam na 18 god i imam interes kam WC, prekaleno kasno li mi e da se zapi6a da treniram ?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: soho]  
Авторestzvetanov (Нерегистриран)
Публикувано19.02.09 21:27



Пич мисля че 18 години е много добра възраст за да започнеш в смисъл във винга има много за осмисляне, много логика независимо към кое направление си се ориентирал просто отиди и почни

ето малко инфо още по темата има и форум посветен основно на винг чун
http://vingtsunkuen.hit.bg
поздрави Емо



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано10.11.10 15:04



Ne vijdam smisal da pluete po Sifu Bagalev, sistemata na L.Ting i EWTO pri polujenie 4e tazi sistema e mnogo po poznata ot tazi na Vong i se razviva postoqnno!Kolkoto do EWTO e ma6tabna i razviva6ta se organizaciq i vseki koito se e otcepil ot EWTO e zatunal!A za Sifu moga da kaja samo 4e e izklu4itelen WT maistor i 4ovek otdaden na boinite iskustva!



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Z]  
АвторBas (Нерегистриран)
Публикувано09.12.10 17:27



Z,нищо вярно не каза в целия си поуст.ЕВТО системата не е по-позната отколкото тази на Вонг,иди в Германия или Швейцария и виж сам,спри да четеш бозите в интернет.Тези които са се отцепили от Евто са просперирали-пак не си наясно,но нормално е да си овчица . Сифу не е сифу,не знаеш значението на тази дума,нито е изключителен майстор на винг чун,на wt може и да е,но не и на вт.Отдаден е на бойните изкуства защото това му е бизнеса,айде - спи спокойно хахахахах



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Lostknight]  
Автор Alfa Dog (единак)
Публикувано27.12.10 23:10



Китайска аеробика без елемент на изпотяване





Тема Re: Wing Tsunнови [re: Bas]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано08.02.11 12:58



koi e prosperiral sled kato se e mahnal ot EWTO?Emin Boztepe ili sistemata na Gutierez?I samo da te pitam kak Sifu Bagalev ne e nikoi pri polojenie 4e idvat maistori ot cql svqt i sa o4arovani ot u4inicite mu?Ne moga da razbera za6to trenira6tite VC vinagi vurvqt na kontra sre6tu EWTO i kvo pe4elqt ot tva bezmisleno pluene po forumite(evtina reklana)?



Тема Re: Wing Tsunнови [re: Z]  
АвторColo (Нерегистриран)
Публикувано26.04.11 13:37








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.