Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 14.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: Troika]  
АвторMaster Lu (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 14:31




Ok,hvana me natiasno.Mai pove4e ot 15-20 min ne sam ia praktikuval,no ia izpolzvam kato vstapitelno uprajnenie,meditaciika,celia6ta da osvobodi saznanieto i dr.takiva.
Sega iskam da ti se izvinia za ostroto si mnenie.Prosto mnogo se iadosah i si iztarvah nervite,koeto hi4 ne triabva6e da stava.Ala predi godina,moje bi,v kluba pak se poiavi podobna tema i otnovo nastana sa6toto darlene,sas sa6tite komentari i mnenia.Niama nujda ot tova vse pak.Nali uj triabva da pomognem,da dadem edno ramo na 4oveka,a ne da namesvame federaciata,sre6tata v St.Zagora i t.n.I s pluene sa6to mu vredim.Vseki inteligenten 4ovek bi usetil pristrastiata,koite se motaiat iz temata.Ako iska6 naistina da izkazva6 takiva otricatelni mnenia,otvori si druga tema.

P.S.Iavno ti si stoial 4esove v stalb.Shte mi e interesno da razbera tova s kakvo e povi6ilo voinskite ti ka4estva.I ne te predizvikvam pak...Prosto naistina mi e lubopitno



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: Master Lu]  
Автор Troika (божествена)
Публикувано17.04.02 15:33



Добре, да дадем друга насока на бележките, по-малко язвителна. Вече нямам абсолютно точна представа сега кой как тренира в София, че ме няма там отдавна, но си има универсални правила в тай чи. Същите правила важат и за йога, и за религиите и за всичко. Просто този стил е едно хубаво нещо и искам хората да имат повече умения.
Ще ти отговоря с въпроси, които ти да си зададеш: какво представлява стълба? защо се прави? каква е целта му? къде си чувал за това упражнение? кой го е правил? По колко време го е правил? голямо значение ли му се е отдавало? мисля, че отговорът на тези въпроси по принцип би внесъл яснота какво всъщност е тай чи.
Аз и да ти кажа каквото мисля, малко е вероятно да ми повярваш, пък може да не е вярно моето мнение.
Всъщност може и да престанем вече с темата, свърши ми времето за писателстване, пак ще се обадя след време ако има някоя такава темичка. За мен ще е много приятно ако след като прочете човек какво съм написал, започне да си задава въпроси. Ти докато сам не достигнеш до твоята истина, и факти да ти казват, не вярваш.
За федерацията - който да е този човек, само да върши работа и да я развива, друго не ме интересува.
Край.
Поздрави.



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: Troika]  
АвторMaster Lu (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 18:26



Dobro e tova,koeto napisa.Madar si.I az pove4e niama da se izkazvam po tezi vaprosi.Bezmisleno e.
Otnosno stavba-vseki si ima svoia sistema,vseki razbira koe mu nosi polza i koe vreda.Poziciata na stalba,vapreki 4e spada po princip kam Tai Chi Chuan,si e 4ist Ci Gun(te dvete izkustva nali sa si nerazrivno svarzani) i naistina e mnogo polezna,samo deto ne e edinstvenoto uprajnenie ot tozi vid.Mislia,4e v tova izkustvo ima mnogo pove4e ot edna poza,taka,4e ne mojem da govorim za neia samo i da ia vazhvaliavame.A az 6te te poslu6am i shte ia uprajniavam po-usardno,stiga da imam vreme.Ne se vijdam kak shte pogledne na men 6efa mi,ako me zavari v ofisa prav s prisviti kolene i okragleni krainici.
Mi t'va e.Aide da priklu4im ve4e.



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: galopante]  
АвторPaзвивaщ ceбe cи (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 12:21



Ми, Paзвивaщия ceбe cи



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: Paзвивaщ ceбe cи]  
Автор galopante (неопознат)
Публикувано18.04.02 19:41



i v koi klub razviva6 sebe si?





Тема a koq e "nai-dobrata" po Karate?нови [re: нямaм]  
Автор galopante (неопознат)
Публикувано19.04.02 09:31



ha sega de!!!





Тема Re: a koq e "nai-dobrata" po Karate?нови [re: galopante]  
Авторнямaм (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 19:48



се едно



Тема Re: a koq e "nai-dobrata" po Karate?нови [re: нямaм]  
Автор galopante (скитник)
Публикувано20.04.02 21:17



ne e taka




Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: galopante]  
АвторPRlATEL (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 22:31



Ako iskate da practikuvate tova izkustvo ot familiata Yan namerete g-n G.Denichin
Ako iskate da izucite familiata Chen preporacvam d-r D.Alexandrov

I megdu drugoto izpolzvate smeshna duma Tai Chi - koeto na kitaiski oznacava goliam korem



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: PRlATEL]  
Автор SWAN (изгубил се)
Публикувано20.04.02 23:44



a koq e pravilnata duma ?

Mela, Mela, Mela, Melancholia
Melancholia, mon cher..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.