Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 25.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема между другото, идеята да видиш как е навсякъде...нови [re: тpeниpaщ Taй Чи Чyaн]  
Автортpeниpaщ Taй Чи Чyaн (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 16:15



... не е никак лоша.

хората, които ти отговарят тук, може да са съвсем различни от теб и оценките ви да не съвпадат.



Тема Re: В И Жнови [re: нямaм]  
Авторимaщ (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 16:29



и

. И трябва да знаеш, че всяка школа е различна.



Тема Re: ОТ ПРЕМЪЛЧАВАНЕнови [re: GT]  
Авторимaщ (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 16:33



на истината стигнахме до този хал!



Тема ...следователно няма такова нещо като "най-добра..нови [re: Troika]  
Автор 3HAEЩ (откровен)
Публикувано16.04.02 16:40



.... школа".

съгласен съм абсолютно с теб. мисля, че разбирам кого имаш предвид (то може само да си мисля така де, ама...).
много е важно всеки да погледне в себе си, след като е получил основите на някакво БИ и как ги интерпретира и се адаптира към тях.
лично за мен най-добрият учител е този, който се съобразява с особеностите на всеки ученик и му предава нещата така, че да ги разбере и да се приспособи максимално добре към конкретния стил. имах щастието да попадна на такъв учител (който, между другото, е един от споменатите по-горе) и съм адски благодарен на този човек за всичко, на което ме научи и за всичко, на което се опита да ме научи .

"безнадеждните случаи са извън тази зала". който го познава, ще ме разбере.

аман от разбирачи


Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: нямaм]  
АвторPaзвивaщ ceбe cи (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 17:19



Здравей приятелю,
питаш коя била най-добрата школа по Тай Чи в София.

Заповядай един нескромен отговор: моята

Сега по същество: тука в рубриката виждам вече гъмжи от разбирачи, които дават философски акъли, сравняват майстори, изказват мнения да обиколиш различните клубове, в което разбира се няма нищо лошо. Сега обаче чуй какво ще ти кажа аз : И да обикаляш, и да не обикаляш, Тай Чи може да ти се покаже само на едно място

Имам предвид Тай Чи де, не хамалогия или гимнастика
И достатъчно много хора в София го знаят къде е това място

Ама като почнеш да ги питаш къде е истината, и народа го обзема синдрома на майстора ...

Та по този повод, приятелю, ми е жал за тебе, защото сега ти се луташ и чудиш какво да правиш и вероятността да попаднеш където трябва, за да учиш Изкуството не е много голяма, заради средата която те обкръжава.

И сега след като прочете всичко това, вероятно вече ме смяташ за поредната кукувица с мнението си

Нямам намерение да те убеждавам в противното
Минаха годините, когато говорех и убеждавах хората, в последствие отчетох, че това е било грешка.

Пожелавам ти успехи по Пътя, един божи ден ако е речено, ще стигнеш там където трябва.
Десетте хиляди неща трябва да следват естествения си кръговрат



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: Paзвивaщ ceбe cи]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано16.04.02 17:37



Da, da, i az pyrvonatchalno imah impuls da napicha v moiata, nezavisimo, tche niamam chkola, a niamam i namerenie da imam...
No to toia vypros si izskva bach takyv otgovor. V sychtoto vreme, za da dorazvia malko tova deto go napisah po-gore, ne e strachno ako pyrvia pyt ne popadnech na maistor, vajnoto e da ne se zablujdavach i da prodyljavach, a nechtata si se narejdat...
Pozdravi.



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: nobody_]  
АвторPaзвивaщ ceбe cи (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 17:47



Бе, аз като казах "моята" нямах предвид че я водя аз, но това е без значение - останалите неща са си в сила



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: Paзвивaщ ceбe cи]  
Автор nobody_ (ентусиаст)
Публикувано16.04.02 18:19



E, spodeli vse pak koi ia vodi ili pone kak se kazva chkolata? Ehhh, chte si umra niakoi den ot lubopitstvo...
Pozdravi.



Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: Paзвивaщ ceбe cи]  
Автор galopante (неопознат)
Публикувано16.04.02 21:16



ti koi si?





Тема Re: Коя е най добрата школа в София за Тай Чи Чуан?нови [re: Master Lu]  
Автор Troika (божествена)
Публикувано17.04.02 14:09



Може и простовата да е концепцията ми. Няма как да напиша всичко което мисля по въпроса, то не може да се изрази само с думи.
Нека да съберем всичко само в един въпрос от който да си направя изводите. С условието, че говорим за тай чи, а не за други стилове. Ако ти тренираш тай чи, кажи, колко часа на ден правиш стойка на стълба?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.