Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 17.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Евротур с 318 iнови [re: paдko]  
АвторKosio (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 23:07



О, на фона на тукашния автомобилен парк, наистина все едно лада гледаш в БГ преди 5 години :) Незнам, може и да си прав, но в сравнение с руската кола която карах сумати време тук - тази ми се вижда адски здрава, пък и тук за месец където ги врътнах тези 8000 км без нито един проблем.... и все пак я чуствам вече що за стока е... смятам че за сега мога да й вярвам, пък и да стане нещо - ще я сложим на крака :) Следващата ще е по-нова, по възможност дори нова :) но ще видим как ще тръгне forex-а идните месеци :)



Тема Re: Евротур с 318 iнови [re: Kosio]  
Автор Zapa (непознат )
Публикувано15.05.07 23:21



егаси


мойто купе 318is 95г. почва от 10500долара нагоре
имайки в предвид отличното му състояние в което се намира.....ххмммм....дали да не го подпаля и аз като теб към Русията
2 коли на месец поне да шитнеш и връзваш гащите и то никак зле за България поне де. Москва е друго нещо все пак, дколкото помня една класация тя е май в Топ 5 на най скъпите европейски столици
Но примерно от пътните разходи може да се спести не малко ако примерно се натоварят на автовоз няколко коли а не се карат на собствен ход
Имаш ли идея защо се поддържат толкова високи цени на автомобилите, със всички марки ли е така, или може би се стимулира собственото производство и продажбите на нови автомобили.
Поздрави

П.П. Ако някой московчанин си търси читаво БМВ купе нека ми се обади



Тема Re: Евротур с 318 iнови [re: Zapa]  
АвторKosio (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 12:08



Миналата седмица по пътя Москва - Хелзинки - Москва, към Русия съм се разминал с най-малко 500 пълни автовоза..... тировете бяха 5 пъти повече на пътя от колкото леките коли....... голям пазар е тук.....



Тема Re: Евротур с 318 iнови [re: Kosio]  
Авторpaдko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 13:20



Пожелавам ти все така безаварийно да си я караш

Сменяй и маслото по често на (8000км).Добре че си уцелил читав екземпляр тука в БГ. Повечето които са внесени имат доста проблеми и е въпрос на голямо търсене и късмет най-вече да уцелиш читава. Пожелавам ти пълен успех и занапред!!!



Тема Re: Евротур с 318 iнови [re: paдko]  
АвторKosio (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 15:02



Благодаря ти!
Бъди и ти жив издрав!



Тема Re:Абе,тоя сайт..нови [re: Kosio]  
АвторBaльo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 13:08



Гледам го тоя сайт,и...нещо не ми се връзва картинката.
Как може кола '92,на 200 000км да е на същата цена като '97-73 000км?



Тема Re:Абе,тоя сайт..нови [re: Baльo]  
АвторKosio (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 09:58



Кой сайт имаш в предвид?
Принципно защо пък да не може, ако е някаква специална изработка? а пък новата да е удряна... но реално за километрите е невъзможно :) На запад не се кара по-малко от колкото в БГ... така че за година смятай поне по 20 000 км... и се ориентирай за реалните километри.



Тема Re:Абе,тоя сайт..нови [re: Baльo]  
Автор Ascona_83 (член)
Публикувано25.05.07 10:52



Я пак виж на тая от 97 дали прехода и не е даден в морски мили.
Освен това колегата Косьо ти каза да смяташ по 20'000 преход за западна европа, ама мисля че ако удвоиш тия км ще си по близо до верния резултат.



Тема Евротур с 318 iнови [re: Kosio]  
АвторKosio (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 14:29



След 11 000 км за 1 месец и 12 дена, мога да кажа че съм много доволен от колата. Смних съденителя и маслото, налях и вода за чистачките 2-3 пъти :) за резервоарите бензин не говоря...
Сега едни нови гуми ще й лепна отзад, някакви нископрофилни смятам... но още не съм се ориентирал какви..., че грайферчето нещо я има я няма 2мм, пък и балонче взе че се появи...
На 30 юни поемам към Хелзинки, от там до Турку, качваме се на ферибот - Силия Лайн - Силия Европа

, който ще ни откара до Стокхолм.... и от там до Осло. Екскурзия по Скандинавия :) Компания 4 човека... за около 8 дена и 3800 км.

Имам два въпроса...
1. Колкото и да чета форумите и да правя опитите да нулирам "инспекшън-а" за маслото - не ми се отдава. Е мога и на сервиз да я закарам - за 100-150 рубли (6 долара) ще го направят, но ме ядосва че има начин сам да го направя а неуспявам.
2. Чувам някакво лекто припропване като пусна климатика, което ме дразни... всичко си работи на 6, но ме дразни. Странното е, че като натисна съденителя шума изчезва, изчезва и като спра климатика. Идеи има ли някой от какво може да бъде това нещо?



Тема Re: Евротур с 318 iнови [re: Kosio]  
АвторTomcat (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 20:31



Здравей, приятел. Радвам се за успешните преходи с твоето BMW318i. Звучи направо страхотно. Супер е, че имаш тази възможност. Аз също имам ( вече ) BMW 318i, но за съжаление не и твоя опит.

Желая ти този успех с колата и занапред.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.