Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 17.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Люлин планинанови [re: oly]  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 16:45



Мда и тая планина е вариант, за нея не се бях сетил. Само че, там никога не съм ходил и хич не ми е познато. Я пообясни нещо за нея, ако можеш и искаш.



Тема Re: Люлин планинанови [re: yellow]  
Автор oly (ентусиаст)
Публикувано13.03.01 17:15



Искам но не мога защото съм ходил там като малък....
И знам само в общи линии в кояпосока е самата планина, иначе алеи и пътеки... ненам сори ;-( но може да се разходя (че ми е близо) ако отида ще разправйам после... ;-)

-Oly-


Тема Слушй сега Оли от Люлин...нови [re: oly]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (непознат)
Публикувано13.03.01 19:15



Как ти да стигнеш от Люлин до Лозенска п.! Взимаш автобус 111 който се разхожда из вашя квартал. Та взимаш го в посока Младост. По едно време тоя автобус се качва на околовръстното и върви по него има - няма 20 мин и после одбива към младост. Значи ти трябва да слезеш на спирката преди да одбие - пада се точно на отклонението за бистрица. Като слезеш яхаш колелото и продължаваш в същата посока. Имаш 10мин каране - минаваш "камбаните", минаваш един мост, минаваш една караулка, минаваш моста на Искър и точно на един по голям разклон за някво село пред теб ще се покаже тя - ЛОЗЕНСКАТА ПЛАНИНЕ. От тука на татък ти ще се оправяш щото си голямо момче. Аз за начало бих ти препоръчал да кривнеш по тоя разклон към селото. На стотина метра по него има одбивка на ляво - едно странно шосе, което известно време върви паралелно на околовръсното. Него хвани и си горе.
Айде и берекет!



Тема Слушай сега Оле от Лулин...нови [re: oly]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (непознат)
Публикувано14.03.01 09:12



Как ти да стигнеш от Люлин до Лозенска п.! Взимаш автобус 111 който се разхожда из вашя квартал. Та взимаш го в посока Младост. По едно време тоя автобус се качва на околовръстното и върви по него има - няма 20 мин и после одбива към младост. Значи ти трябва да слезеш на спирката преди да одбие - пада се точно на отклонението за бистрица. Като слезеш яхаш колелото и продължаваш в същата посока по околовръстното. Имаш 10мин каране - минаваш "камбаните", минаваш един мост, минаваш една караулка, минаваш моста на Искър и точно на един по голям разклон за някво село пред теб ще се покаже тя - ЛОЗЕНСКАТА ПЛАНИНЕ. От тука на татък ти ще се оправяш щото си голямо момче. Аз за начало бих ти препоръчал да кривнеш по тоя разклон към селото. На стотина метра по него има одбивка на ляво - едно странно шосе, което известно време върви паралелно на околовръсното. Него хвани и си горе.
Айде и берекет!



Тема Re: я ми кажете..нови [re: oly]  
Автор Cлънцeтo (разказнаприказ)
Публикувано30.03.01 11:53



Не се ли пребивате





Тема Re: я ми кажете..нови [re: Cлънцeтo]  
АвторDownhill (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 00:42



Пребиваме се; ела да гледаш...





Тема Re: я ми кажете..нови [re: Downhill]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 17:38



i az iskam da doida da gledam kak se prebivate
kajete koga i kade i sam tam



Тема Re: я ми кажете..нови [re: the fly]  
Автор X_Country (непознат )
Публикувано31.03.01 21:39



хехехе, само не ми казвай че ти не се пребиваш никога защото ще се изсмея гръмко:)))



Тема Re: я ми кажете..нови [re: X_Country]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано31.03.01 22:20



i az se prebivam, niama niakoi koito da ne se prebiva
ama shto da ne pogledam i drugite kak go praviat



Тема Re: я ми кажете..нови [re: the fly]  
АвторDownhill (Нерегистриран)
Публикувано03.04.01 02:09



Абе аз на шега го казвам - не че си поставям за цел да си пробвам здравината на костите :) Иначе до сега съм се мятал доста пъти - единия дори щях да си строша китката на едната ръка и пръстите на другата; после едвам се добрах до София.
Не съм летял между дърветата, нито в пропаст съм падал. Просто се вкопчвам в кормилото и спирачките и си викам "е сега вече...", ама се разминава. А като се вземе предвид, и че още нямам каска... Хем карам разумно, хем не съвсем...
Иначе го правя в събота и/или неделя около обяд/следобяд; начало - автогарата на "Хладилника" - с автобус до х-л "Морени", или до драгалевския лифт, или до с. Железница.
И не забравям да си нося резервната гума заедно с някой и друг инструмент.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.