Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 27.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема F1,F1 - спирачките ми..  
АвторDownhill (Нерегистриран)
Публикувано02.03.01 20:16



Според магазините за вел. части сезонът още не е започнал... А аз си изтърках до метал една от калотките. Наложи се да ги обърна на 180 градуса - (дъгата сочи надолу). Утре ще настъпи часът на истината, като се кача на Витоша... Някой има ли нещо качествено, което издържа на сняг, кал и вода?

Поздрави на всички!



Тема Re: F1,F1 - спирачките ми..нови [re: Downhill]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано03.03.01 00:22



Tова със сигурност не са спирачките на Shimano. Те се износват много бързо от вода(сняг и др.) въпреки, че работят много добре( така си мисля за момента) .



Тема Re: F1,F1 - спирачките ми..нови [re: Downhill]  
АвторПлaж (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 16:15



За кал са супер най-калпавите спирачки. От тези, които са с мека гума, скърцат много, даже се топят през лятото при яко спиране - и са най-ефтини!
Шимано продават такива, с дебелата реклама и цена. Гумата е без пълнител - нещо си там, няма значение... Да са меки и "гумени"!



Тема Re: F1,F1 - спирачките ми..нови [re: Downhill]  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано06.03.01 17:28



Значи според магазините за вело части сезонът не бил започнал? Много им разбира на тия главата от сезони:))) Сезона за мен никога не свършва:))) Лед, сняг, кал, дъжд, слънце, вятър, няма 6 - 5:))) Колелото не трябва да се спира от движение, защото забравя да върви после:)))
Сега за гумичките. Малко са тези гумички, които издръжат на такива тежки условия. Чувал съм добри отзиви за Shimano, обаче те пък са скъпи. Аз преди да започне зимата взех едни, 24лв - 4бр, и още има хляб в тях. Сега незнам дали ги продават. Някаква неизвестна марка са. То даже не пише марка. Само пише, че са за алуминиеви шини. Единствения им проблем е, като се качи кал на каплата и прискърцват. И пускат малко черно. Но в съотношение цена - качество са добри. Най-добре е да направиш едно кръгче из магазините, да поразпиташ, те ония ще ти покажат. Имат гумички от 1,5 до 25лв(цената е за 2бр.) Вземи си някакви за 4лв, като за начало и експериментирай. Аз друг начин незнам. Единствено опитно може да установиш дали гумичките стават за нещо. Лошото е, че го установяваш за своя сметка:)))





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.