Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 30.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема шосеен велосипед  
Авторdrag (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 11:29



здравейте, предстои ми покупка на шосеен велосипед и съм се спрял на модела Drag Blade. Трябва ми за непрофесионално, любителско каране. Ще съм благодарен ако споделите наблюдения върху модела или да предложите нещо по добро, като имайте в предвид, че нямам намерение да дам повече от 600 лв. Ето го и самият Drag Blade: http://www.dragbicycles.com/modules/news/article.php?storyid=104
Благодаря предварително.



Тема Re: шосеен велосипеднови [re: drag]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано28.02.07 20:41



И аз имам намерение да си взема същото, но да ти кажа не знам дали е най-доброто, но на мен ми вдъхва доверие, а и както при теб ми е ограничен бюджета. Ще е добре ако някой, който има по-близки впечатления от модела, да напише, че скоро чакам да имат от него в магазина и да си го взимам направо

Та още докато имам време да се пренасоча, ако има по добри варианти на тая цена.

Редактирано от grashoverride на 28.02.07 20:43.



Тема Re: шосеен велосипеднови [re: grashoverride]  
Авторsyn (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 13:38



karam takova cudo ot 3 godini i sum adski dovolen ot nego vzimaj i ne mu misli mngo. Edinstveno gledaj za kacestvena ramka. Purvija put kogato si vzeh cisto nov ramkata iimashe usukvane i go razbrah cjak sled 2 meseca karane. Ako se diskomfortno v racete i imash useshtaneto ce te durpa na edna strana da znaesh ce ramkata e krima. Inace Blejda e strahotna mashinka, kato si vzemesh se obadi da pokarame izvungradsko. Kusmet!



Тема Re: шосеен велосипеднови [re: syn]  
Авторdrag (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 17:29



Благодаря, все пак засега май това си е най добрия вариант. Ако някой има други идеи нека пише, има още време докато предприема покупка.





Тема Re: шосеен велосипеднови [re: drag]  
АвторHG93 (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 12:33



Знам,че при избора всичко,или почти всичко опира до паричните средства и те са най-важният аргумент,но:

Това колело като го гледам,не е оборудвано и с една част, известна в колоездачния бранш! Всички части са Шимано "Ноул нейм" ... незнам ти какви нагласи имаш - дали ще е ей така, за предвижване от точка А до точка Б или за малко по-спортни прояви? Ако е за второто е абсолютно недостатъчно,даже и да си начинаещ ти трябва поне дна група "Сора" или "105"!



Тема Re: шосеен велосипеднови [re: drag]  
Авторявkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 12:56



А можете ли да дадете повече информация за това колело и сащо снимки



Тема Re: шосеен велосипеднови [re: явkaтa]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 13:00



Ей сега разгледах снимката в сайта на драг и невиждам никаде лостчета за превключване!



Тема Re: шосеен велосипеднови [re: qvkata]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано02.03.07 13:30



Хахахахаха, ти "състезател" ли беше бе явка?



Тема Re: шосеен велосипеднови [re: drag]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 14:08



Може да ме включите към мнението на HG93. Може и да е ново , но е с боклучави части. Шанса само след някокло месеца да си напълно разочарован е мнооого голям. Вярно че 600лв = €300 не са много пари , но аз с този бюджет бих се насочил към втора ръка. За тези пари можеш да намериш колело със Сора и дори Тиагра в много добро състояние. Или пък по-старите 8скорости 105, Ултегра/600. Ако имаш търпение да потърсиш можеш да си намериш много добро колело с което ще се возиш дълго с удоволствие.
Незнам как е пазара на колелата втора ръка в БГ , но мисля че Чоко беше в този бизнес и той може да ти даде повече акъл по този въпрос.



Тема Re: шосеен велосипеднови [re: Ивaн]  
Авторsyn (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 14:26



Монтажът е Шимано A50 всички елементи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.