Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 26.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: dali ima smisylнови [re: Bълk]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 15:14



Какви 10%, велоергометъра също може да се регулира на зор. Верно не е гот като на открито, ама има дни, в които на открито е невъзможно, колкото и да не те плаши калта, с която ще се "облечеш".



Тема Re: dali ima smisylнови [re: :-)]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано16.09.05 15:45



аха ... няма сипране, няма ускоряване, нито ти е грижа за дупки които ти избиват дъха и по които можеш да оставиш бъбреци. Нито ти е грижа за баланса нито за това как се държи колелото в завои (респективно в кой момент ще се утепаш) - само едно равномерно въртене и потене в 4 стени.



Тема Re: dali ima smisylнови [re: Bълk]  
Автор:-) (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 16:28



Скука е, спор няма. Ама в някои случаи е единственото решение...



Тема Re: dali ima smisylнови [re: :-)]  
Авторзak (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 23:41



Ти в къщи по-добре прави коремни преси,опори и др.,карането си е каране,кво се заннимаваш с вело-кво-беше-простотия!



Тема Re: dali ima smisylнови [re: зak]  
Авторls1 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 01:54



еххх.....лебеди мои.....:-)



Тема Re: dali ima smisylнови [re: ls1]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 16:35



Здравей,
аз съм една малка лелка и не съм и предполагала, че на моите години ще яхна (не метлата), а велосипед. Като дете обичах да се шлая с колелото насам натам, но преди две години си купих едно съвсем обикновено колело и започнах да ходя на работа с него. В началото беше доста уморително и мързелът крещеше "Хайде, днес можеш да вземеш такси!", но умората се овладя след няколко месеца и сега съм много доволна, че успях да надвия себе си. Не съм виртуоз, май и няма да бъда. Много се радвам на хора, доста по-млади от мен, които правят трикове в парка. Аз няма да се науча май на това. Обаче тялото ми се чувства по-засмяно и живо и знам, че си струваше.
Не се отказвай! Определено има смисъл, макар в началото да изглежда голям зор.
Успех!



Тема Re: dali ima smisylнови [re: Aз]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано21.09.05 19:55



Евала, лелче!

Така трябва, тялото умора си иска, иначе недоволства! Продължавай напред!

--
17 Gen r



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.