Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 30.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Зависинови [re: Bиливap]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.07.04 18:26



Ако детето държи пистолет (нямам предвид играчка)
Ако жената държи нож.

А устата на кучето е пълна с остри пробождащи предмети, а слюнката му е доста вредна за моя организъм особено ако я постави вътрешно през кожата.

Та ако иска да ми каже нещо да го каже от далеч.
Аз не искам да разбирам дали кучето е от хапещите или само си лае.
Не съм толкова любопитен.
В интерес на истината до този момент само два пъти съм ритал куче. И определено нито един от тези случаи кучето не е било повредено.
А кучета са разкъсвали котки (не една и две котки на жената са си отишли от кучешки глутници).
И жена ми е била хапана.
Така че като цяло кучетата са ми нанесли повече щети от колкото аз на тях.

Bеer? Moooorrre?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано09.07.04 00:23



ти като караш какво правиш ? гледаш кучета на 100 метра от теб и се чудиш дали ръмжат или не или внимаваш да не отнесеш някоя заспала патка дет блее по пътя или да не премериш някоя отворена шахта ?

-----------------------



Тема Re:нови [re: Bълk]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано09.07.04 08:40



Следя цялостната обстановка :)
Накратко :)
Нашироко ... гледам за дупки, шахти и други препятствия, сръчно заобикалям заблеяните патки (и бабки), дебна за МПС-та и други велосипедисти, гледам на 100тина метра пред мен какво става и какво се готви да стане ... не е чак толкова трудно :)

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Max Extreme (състезател)
Публикувано09.07.04 10:25



А защо трябва да бягам от някакви помияри и да се съобразявам с тях? Това си е моят град и моите улици! Аман от природозащитници!!! Като иска някой да се радва на помияри да си ги държи вкъщи! Да изтрепят всички бездомни кучета! Аз искам да ходя спокойно по улиците! Преди да се нахвърли някой срещу мен искам да припомня, че случаите на нахапани хора са хиляди всяка година при това не става дума за "нахални" колоездачи, които са решили да минат през "територията" на някой помияр, а за обикновени пешеходци - често деца и възрастни хора. А колко са случаите на тении, кърлежи, болести, които "милите животинки" разнасят? Така, че - у лево! Песовете на сапун!!!



Тема Re:нови [re: Max Extreme]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано09.07.04 10:31



Твоят град и твоите улици ли?


Мен пък ми писна от псевдособственици на обществено имущество.
Сигурно събираш такса от пешеходците, колоездачите и МПС-тата, понеже амортизират твоите улици?

Ай без повече такива, може ли?

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано09.07.04 13:52



да ти имам пацифизма !!!

-----------------------



Тема Re: Виливарнови [re: Bиливap]  
Автор Max Extreme (състезател)
Публикувано09.07.04 16:19



Не се засягай толкова! Прочети какво съм написал за нахапаните хора преди да се заяждаш с думи от рода на "псевдособственици" и т.н., а в крайна сметка всеки човек, който като мен си плаща данъците и сметките съвестно, може да претендира, че има поне правото да нарече града си "моят град", както и страната си "моя страна". Като се пее в песента "Моя страна, моя България" ти как тълкуваш текста? Може би и на певеца се сърдиш?
No offense! И карай по-весело!

Редактирано от Max Extreme на 09.07.04 16:39.



Тема Re:нови [re: Bълk]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано09.07.04 16:48



Просто не съм човеколюбец и намирам за по-оправдано сда защитя животно, отколкото човек :)
Но това е друга тема ...

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Казвам "Добро куче ли си?"нови [re: Иckъp]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 20:46



или "Ти умно куче ли си?" ... и те явно са или добри или умни или и двете



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано09.07.04 23:15



е.. добре ... реална случка от преди няма и два часа.

Прибирам се аз от витоша със спукана гума, със скапано настроение щот в близкото магазинче няма бира. И настроението става още по-скапано като знам, че ще трябва да готвя в нас.

5 метра преди входа една овчарка на един кретен ми изскача отстрани и ме захапва за обувката и се скрива, аз подмамих кучето с добри дми докарах го до собственика и предупредих, че ако видя още веднъж това куче без метална мрежа на муцуна то той ще си намери кучето или със счупен врат или с перфорирани черва.

То по твоя логика аз трябва да заобикалям блока ми или 30 метра от нега да слизам от колело и после пеш.... ама няма да стане!!!

-----------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.