Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 14.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как се пазите от кучета?нови [re: 9x19MM]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано06.05.04 14:57



Ех,"колега",колкомибешетруднодатиразчета.Достасизлезсграматикатаиедвамтиесеразбира...

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Издава ултра звукнови [re: starchaser]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.05.04 16:19



но до колкото съм чувал, 95% от кучетата бягат като побесняли, останалите 5 % налитат още по злобно.

Bеer? Moooorrre?


Тема Re: Издава ултра звукнови [re: bira_more]  
Автор dimodi ()
Публикувано07.05.04 11:36



Що бе, 95% е добра успеваемост :)

Само ми е чудно - нали има свирки с ултразвук, които са за ВИКАНЕ на кучета. Те по какво се различават от тези за гонене на кучета? :) Сигурно по честотата на звука..

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.


Тема Re: Издава ултра звукнови [re: dimodi]  
Автор Danhill (DH->XC да видим)
Публикувано07.05.04 19:25



Тея свирки са електрически с размер 5-10 см и са за неутрализиране на кучета струват 35лв и се продават в оръжейните магазини !
Така и не ми излезе помияр достоен да бъде сплашен с "35лв" иначе и мен ме дразнАт мноо!!

I сърце Rock & Roll


Тема съгласен с NoLabelнови [re: Иckъp]  
Автормyшмypok (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 17:47



Безотказен метод е да се отплеснеш замалко от маршрута и да си поиграеш на гоненица с байка.И представа си нямаш как тичкат.



Тема Re: Как се пазите от кучета?нови [re: Иckъp]  
Авторvelo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 14:40



С помпата по главата или муцуната.



Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано02.07.04 13:20



Баси, бойния модератор си!

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re:нови [re: Иckъp]  
Автор Bиливap (кибермагьосница)
Публикувано02.07.04 13:23



Оставям ги да ме лаят, докато отмина ... досега не ми се е случвало някое да ми се нахвърли, сигурно давам вид на добър човек :)
Повечето излайват два-три пъти и кротват.
Иначе в ситуация като твоята, обръщам на 180 градуса и почвам много здраво въртене на педалите ...

Снайперистка, touched by an angel :)


Тема Re: 180'нови [re: Bиливap]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано03.07.04 01:35



В смисъл да избягаш? Средностатистически велосипедист не може да избяга от средностатистическо куче, така че не разчитай прекалено на това... Някои от кучетата са мързеливи, други обаче не са!

--
17 Gen r


Тема Re: 180' [re: PtD]  
Автор NoLabel (BackInTheGAME)
Публикувано03.07.04 03:08



Преди половин час ме подгониха едни песове на спирката на 305 при Исул, ама се засилих с 35км/ч. Това беше достатъчна скорост за да им избягам. Малко след това ме подгониха при новата бензиностанция Петрол-малко по-надолу и завъртях на 180 градуса и ги гоних докато не се скриха по храстите. М/у другото там винаги ме гонят.
Та въпроса ми е: Някой знае ли с каква скорост могат да тичат кучетата. Вярно че е доста относително, има стотици породи, ама горе-долу? С 35км/ч се измъкнах, ама може просто да ги е домързяло да ме гонят, де да знам...


Through the madness, through the tears...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.