Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 28.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Daite syvet za BG kolelo  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 18:22



Iskam da kupia nov baik , no chestno kazano trudno se orientiram v tova more ot baikove. Iskam da e bylgarski, zashtoto do kolkoto razbrah ot foruma ima kachestveni i nai-veche sa eftini. No ima edin milion firmi , i edin milion modela ka da se opravia ???
Ste go karam v planinata , no niama da e extremno , samo prehodi cross-country. Nai-veche ste vyrvi po cherni putishta i turisticheski pyteki - preseche teren izkachvania i spuskania. Niama da go polzvam za skachane , spuskane po strymni nakloni i t.n.
Molia vi kajete mi BG modelite i firmite koito si struvat , i razbira se da sa po vyzmojnost po-evtini !
Blagodaria predvaritelno.



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано26.06.03 22:53



kakwo razbirash pod "ewtino"
KOLKO PARI MISLISH CHE MOJESH DA OTDELISH!?!?!?

Писна ми от педераси...


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: MAN6]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 10:31



Znachi do 300 leva .
No ne razbiram mnogo ot kolela i zatova vi pitam , za tezi uslovia koito opisah kakvo BG kolelo da si vzema , prosto iskam da se predpazia vyzmojno nai-mnogo ot niakoe kolelo koeto ste se razvali na 2-ria den, pazara e navodnen i ne moga da se opravia. I plus tova ne znam kakvo traibava da sydyrja tova kolelo za tezi uslovia na karane , dali tribava da ima zaden i preden amortisior , kakvi triabava da sa mu kaplite , skorostite i t.n .
Molia pomognete



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано27.06.03 10:51



za 300lv dori na wtora ryka ne mojesh da sglobish chitawo kolelo, kamo li nowo
prosto towa, koeot shte si kupish za 300lv shte se "skape"
syjalqwam
minalata sedmica sglobih kolelo na edin priqtel za 360lv s wtora ryka chasti i ima oshte pone 70lv rabota po nego.....
towa e
sorry

Писна ми от педераси...


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: MAN6]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 12:33



Dobre razbiram ideia ta ti MAN6 , no vse pak kajete koi sa nai-dobrite BG firmi , dosega prebroih 8 firmi , prosto sym mnogo obyrkan ! Kajete ot koi ste dovolni , koi stavat koi ne stavat.
Za tezi uslovia - planinski cross-country po cherni pytishta kakvo kolelo mi triabava , kakvi charkove triabava da vkluchva , ei tva iskam da mi kajite , a che 300 leva sa malko to e iasno na vsichki mai.



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано27.06.03 12:45



magazini Velomania - kolela "Drag" - ul."Ekzarh Iosif" i "Boris" ili do Centyra po Higiena
magazin BAS - kolelal RAM - Lozenec, ul."Golo byrdo"
magazin Venice Beach - kolela Scott - ul."Ekzarh Iosif" i "Vashington"

Do, or do not - there's no "try"...


Тема Drag Ontarioнови [re: novobranec]  
АвторSpekulanta (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 16:51



Drag Ontario e tvoito kolelo
kato cena e tam nqkude



Тема Re: Drag Ontarioнови [re: Spekulanta]  
АвторEnDuRo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 19:32



аз предлагам:

1.Sprint Appolo
2.Cross Sprinter
3.Leader Evolution



Тема Re: Drag Ontarioнови [re: EnDuRo]  
АвторEnDuRo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 19:34



propusnah:

4. Drag Expert



Тема Re: Drag Ontarioнови [re: EnDuRo]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано27.06.03 19:38



Extpert-a май е малко повечко от 300лв.

Nil novi sub sole


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: bikerider]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано27.06.03 20:47



като спомена RAM видях тия дни едно такова колело с твърда рамка и ТВЪРДА ВИЛКА. възможно ли е това чудо да е правено в БАС? Защото съм виждал RAMове и в един друг магазин - ония на вашингтон след пиротска

никога не ползвам отварачка за бирата, обикновено чупя гърлото и пия през носа


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: Spitfire XlV]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано27.06.03 21:05



Нищо не пречи да си купиш само RAM-ка и да й сложиш твърда вилка.

Nil novi sub sole


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: Spitfire XlV]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано27.06.03 21:44



wyzmojno e, no e SDELANO W KAIMAKANA .....

Писна ми от педераси...


Тема Re: Drag Ontarioнови [re: Tanuco]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано27.06.03 21:45



togawa beginner ako ima

Писна ми от педераси...


Тема Re: Drag Ontarioнови [re: MAN6]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано27.06.03 22:05





Nil novi sub sole


Тема Re: Drag Ontarioнови [re: Tanuco]  
АвторEnDuRo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 22:20



ми нашия приятел ше събере малко повечко парици...:+)))))))))



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: Tanuco]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано27.06.03 23:33



слагаш рамка за сумати пари със подсилваници на челото и тн и после и тургаш твърда вилка. идеята ми се вижда глупава дори и да ъпгрейдваш после

никога не ползвам отварачка за бирата, обикновено чупя гърлото и пия през носа


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: MAN6]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано27.06.03 23:43



на въпросните пичове персонала (някакъв чичо) беше адски любезен - влизам а той ме гледа мръснишки и мълчи все едно трябва да се засрамя и да си излезна
ама имат калодки за по 1лв чифта

никога не ползвам отварачка за бирата, обикновено чупя гърлото и пия през носа


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: Spitfire XlV]  
Авторil-jo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 00:16



waprisnite kalodki da ne sa ot dunapren



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: Spitfire XlV]  
Автор AgentOrange (Z?)
Публикувано28.06.03 14:19



Щото не караш trials и рампи/DJ, за това ти се вижда глупава...

"Give me 3 rides to snap it in half..."



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 17:28



I taka sled kato obikolih povecheto magazini v centyra i razgovariah s prodavachi i experti, sled kato izchetoh vashite mnenia tuk i v hystorito na foruma stignah do slednoto zakluchenie: ot BG baikovete nai-dobri sa DRAG i SPRINT. Po otnoshenie cena/kachestvo SPRINT prevyzhojda DRAG, modeli ot edin i shysht klas sa s 50-60 leva po skypi pri DRAG.
I reshih che moje bi SPRINT e po-dobre.
Vyprosa mi e struva li si SPRINT ? Ili po-tochno SPRINT Appolon - 280 lv. (ne Appolo) . Syshtia klas e i DRAG ONTARIO no 365 . Koi ot dvata ? Vashite vpechatlenia ?
A Pravilno li sym prenebregnal drugite firmi - CROSS , Leader i t.n ?



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: AgentOrange]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано28.06.03 20:27



не карам я, аз едвам пазя равновесие ти за trials ми говориш

никога не ползвам отварачка за бирата, обикновено чупя гърлото и пия през носа


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Автор чичo Пичo ((comment...))
Публикувано28.06.03 20:41



Apolon-а с къф монтаж е?
Щот новото Алу Ontar'че е с Acera команди, Altus скорости и Suntour амортизатор



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: чичo Пичo]  
АвторEnDuRo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 23:12



аз вчера видях един DRAG Escape и мисля че точно ще ти свърши работа като цената му беше малко под 300 лв. В магазина на Scott в Младост при ХМС...

успех



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: чичo Пичo]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано29.06.03 12:29



ei, balyk

Писна ми от педераси...


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: EnDuRo]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 12:29



Da modelite na DRAG - ESCAPE i GRIZZLY mnogo gi hvaliat , no tova koeto me pritesniava e che tezi kolela sa bez preden amortisior, a v usloviata v koito az ste karam - presechen teren , cherni pytishta i gorski pyteki ili cross country baika zadyljitelno triabva da ima preden amortisior. I spored men ne e mnogo razumno da zaloja na tezi modeli.



Тема Do man6нови [re: MAN6]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 17:01



Man6,
ako mojesh neshto stoinostno da kajesh po vyprosa svyrzan s problema ste radvam da go vidia. Inache ste sym ti mnogo blagodaren ako ne puskash bezmisleni postingi po temata.

S uvajenie novobranec.



Тема Re: Do man6нови [re: novobranec]  
АвторEnDuRo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 18:15



ами точно тоя DRAG ESCAPE в магазина в младост беше с преден амортисьор и много ме накефи.. викам си наум ей тва е за нашия човек от форума колУло :+)))



Тема Re: Do man6нови [re: EnDuRo]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 10:57



A, ... iznenadan sym vse pak ste ida da pogledna, blagodaria ti EnDuRO!
Az mislih che tozi e bez amortisior , gledam go v saita http://www.velomania-bg.com/prod_drag.html , tam e bez amortisiori i zatova , no iavno triabva da otida na miasto i da razucha po-podrobno kak stoiat neshtata



Тема DRAG ili SPRINTнови [re: novobranec]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 18:35



Haide kajete DRAG ili SPRINT ? Vie kakvo bihte izbrali Sprintovete sa sys 50-60 leva po-eftini ?



Тема Re: DRAG ili SPRINTнови [re: novobranec]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано02.07.03 11:05



Drag! az bih izbral drag!

I WANT to ride my bike...


Тема Re: DRAG ili SPRINTнови [re: DANlO]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 10:25



след като изчетох статиите в този клуб и посетих магазините за които пише тук
без този на ул. Голо бърдо, ето и малко инфо:

1. В България се произвеждат: Кросс(Монтана), Лидер и Спринт(Пловдив)
Драг (София)и в Благоевград (забравих марката)

2. Тук се произвеждат основно рамките, всичко друго е компоненти към тях (скорости, спирачки, капли, гуми, и др.)
които предимно са внос

3. Тъй като се сглобяват тук и компонентите се внасят като резервни или отделни части, цените у нас са по- ниски

4. Вносните велосипеди (Пежо,Скотт, Идеал и др) са с компоненти с по-добри технически характеристики, запазени марки и др.
дори и при базовите си модели (най-опростените) , внасят се като цели изделия у нас и поради това са с по-високи цени.

5. В този клуб се отдава предпочитание на марката Драг пак поради тази причина: по-добри компоненти използвани
при монтажа в базовите модели. Това не означава че ако велосипед от друга марка се оборудва с по-скъп монтаж няма да
има същите или по-добри характеристики и качество. Тук обаче се препоръчва Драг в резултат на рекламната кампания
която провежда фирмата и в това няма нищо лошо стига тя да предлага велосипеди на необходимата висота.

6. Има два типа търговци. Едните взимат от производителите стоки на консигнация и съответно продават на малко
по-високи цени са да реализират печалба. Другите търговци са или директни производители като Драгомир ( Драг) или
закупуват по-големи количества велосипеди като ползват отстъпка и продават на малко по-ниски цени ( Сто-Ка, ХМС).

7. Всички български велосипеди имат и марка под която се продават за износ.
(например Марката на Спринт за износ е Бачини)

8. Да си купиш байк е като да си купиш компютър. Преценяваш за какво ще го ползваш и от какъв базов модел
да започнеш (вид рамка, вилка, капли и т.н). От там нататък следва надграждане на базовия модел, който трябва да позволява това.
Колкото по-скъп монтаж(компоненти) се добавят, толкова цената се увеличава и съответно качеството и характеристките
се подобряват. Така да се каже : Апетита идва с яденето. След като човек кара байк известно време сам започва
да избира какво точно му е нужно и да заменя компонентите с по-добри.(нещо като искам да играя по-хубави игри - купувам си по-добра видео карта)

П. С. това е което видях на пръв поглед, смятам че мнението ми е обективно и не претендирам за професионализъм
но мисля че тази информация ще е от полза на тези които сега започват да се занимават с каране на байк и ще се радвам
ако не бъде заличена от модераторите.





Тема До "ЕДИН" и всички останали форумцинови [re: eдин]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 20:10



"ЕДИН" специални поздравления за анлиза който направи на БГ байковете ! Колкото и да съм лаик в тази тема мисля че анализа е добър. Все пак никой от продавачите и консултантите в специализираните магазините както и тук във форума не даде точен и ясен отговор защо дадена БГ марка е по-добра от другата. Много интерсен беше отговора на един продавач - монтьор на магазинчето до спирката на 94 посока Попа на бул.Васил Левски близо до НДК.
Той тъкмо поправяше скоростите на един нов СПРИНТ и момичето се чудеше как така бързо са се развалили. Като го попитах какво да избера СПРИНТ или ДРАГ(по-скъпия) , той нервно ми отговори: "Щом продаваме и двата модела значи и двата са хубави" ,това е, нищо конкретно. Тук във форума има предложения за даден модел или по-точна дадени модели , но никой на казва защо точно този модел и с какво е по-различен от другия модел на другата фирма от същия клас .
Така че може би наистина няма еднозначен отговор на въпроса, или по-точно всички БГ байкове са със сходно качество , или по-точно почти еднакво качествени или некачествени.Според мен е нужно да има някакъв тест на БГ байковете , както правят тестове специализираните списания за компютри , автомобили и т.н и да се обявяват ежегодно "Байк на годината от БГ фирмите" за всички класове от велосипеди, като се вземат предвит показаните качества и недостатъци , както и се вземе предвид и цената. Хубаво ще е да има БГ списание на тема "Велосипеди"( Ако евентуално има и аз не знам, ще се радвам да ме информирате за това:))) )
В този случай е нормално клиента да избере по-евтиния модел. Така че тези от ДРАГ да ме прощават, ама.. в тези условия губят. Ще се радвам някой тук във форума да защити ДРАГ или някой друг модел с достойни аргументи - ЗА или ПРОТИВ.
Тези дни ще обиколя магазините и ще видя и поразпитам пак , ще видим какво ще излезне на края.
Така дискусията за БГ байковете остава открита , надявам се на повече мнения по въпросите .



Тема Re:нови [re: eдин]  
Автор the fly (член)
Публикувано04.07.03 00:18



ami ti si propusna edinstvenia istinski magazin za MTB
a imenno magazin BAS tozi koito se namira na golo burdo 5
;-)



Тема Re: До "ЕДИН" и всички останали форумцинови [re: novobranec]  
Автор timmyyy (halcor reborn)
Публикувано04.07.03 09:52




Тая статия ще ти отговори на доста въпроси. И въобще може да се поразходиш из сайта, ако не си го направил още, интересен е.



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: Spitfire XlV]  
Авторbaba pena (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 00:07



abe brato ti si bil golem kalaf be fani se stegni malko



Тема daite savet za tapaka Spitfire XlVнови [re: Spitfire XlV]  
АвторSpitfire XlV || (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 00:10



abe Spitfire XlV abe ti verno si super mnogo tap ama adski mnogo tap fani se svetni za ne6tata parvo i togava govori



Тема Otnosno BASнови [re: the fly]  
АвторBAS klient (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 12:21



Ne uvajavam magazin BAS , tam naistina ima mnogo gotini neshta , no cenite im sa izvyn vsiakakva realnost ! Nadcenkata tam moje bi dostiga nad 100%. I samo gledat kak da te balamosat - idvat pri teb i kazvat" Tezi obuvki struvat 250 leva , te sa super , imat takiva i takiva kachestva ... no nie sme gotovi da napravim otstypka za teb zashtoto chesto idvash tuk i t.n ... ste ti gi dadem za 220 leva " , kak da ne si kupish togava ... kolko sa mili horata . Obache posle otivash v Internet i se pointeresuvash malko za tezi kecove i se okazva che naprimer ima elektronen magazin v USA koito prodava tezi obuvki za 85 USD s dostavkata i garanciata , a ima i nikakyv takyv magazin v Avstria koito gi prodava na cena v nashi levove okolo 160 leva" Stava ti iasno kolko leva ti otivat na viatyra ... i kak zad milata usmivka na tezi v BAS se krie edna goliama dalavera .
Mejdu drugoto tam spored men ima i dosta mente stoka osobeno ot drehite , cenata na tezi drehi e malka po-niska ot tezi na markovite i dosta hora nalitat na tiah , a realnata im cena e stotica pyti po-niska , tazi stoka nosi mojebi nai-goliamata pechalba.
Tui che Fly ostani si sys zdrave, no ne mi hvali BAS , koi znae kakvi neadekvatni ceni imat baikovete tam .



Тема Re: Otnosno BASнови [re: BAS klient]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано05.07.03 12:48



q wij ti.........
spoko
wajnoto e da ne ti dreme.....

Писна ми от педераси...


Тема Re: Otnosno BASнови [re: BAS klient]  
АвторKiZZo (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 00:48



Specialno za baik 4astite (ne govorq samo za BAS, a i za drugi magazini) sym vijdal nqkoi neshta, koito sa po-evtini ot online magazini. Nqkoi da ima ideq sto e taka ...? Da ne bi da e neshto svyrzano s mita ili danyci?



Тема Re: Otnosno BASнови [re: KiZZo]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано06.07.03 11:09



Май да...както и надценката в чужбина е по-голяма.Защо Максис в чужбина са по 60$, а тук по 60лв.

Nil novi sub sole


Тема Re: До "ЕДИН" и всички останали форумцинови [re: novobranec]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 13:23



Zdrasti, novobranec :) Az karam intenzivno ot 2,5 godini, no syshto se imam za novobranec za dosta neshta, svyrzani s velosipedizma. Ne 4uh nikoi da zashtiti Sprint! Az goreshto bih prepory4al Drag Ontario - v Tyrnovo go ima na cena 320 lv (s aluminieva ramka). Niamam osnovanie da govoria za Sprint, niamam opit s tazi marka, no 4astite na Drag naistina sa dobri za cenata, koiato iskat. Tova e, az za sebe si sym reshil da vzema Drag Ontario za dyshteria mi. Ina4e az samia karam edno dyrvo Cross Tiger (molia, ne sipete obidi po tazi marka, syglasen sym s tiah), a za po-dylgi prehodi po 6ose polzvam 6oseen bega4. Kakto i da e, az syshto sym nabiral dosta info ot razli4ni izto4nici - Drag mi e legnal na syrceto :) Dano s nedotam konkretnia si syvet uspeia da pomogna pri vzemaneto na reshenie, novobraneco ;)



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
АвторMarto (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 00:43



Аз преди месец си купих Apollo на Sprint. Води се че е монтаж на Shimano Acera, обаче това си е търговски трик защото не е изцяло обрудвано с Shimano, въпреки това ми се струва че е по-добре от офертите на Drag защото те казват монтаж Acera а велосипеда има само команди и заден обтегач от този модел. Монтаж Shimano Acera за мен означава че цялата механика (главини, средно движение, курбели, зъбни блокове, спирачки, команди, и депласьори)
След не особенно натоварената експлоатация на Apollo-то останах с впечатление, че компонентите с които е обрудван велосипеда са със задоволително качество, но сглобяването е под всякаква критика. Наложи ми се сам да си регулирам скоростите за да се превключват така както трябва, още в самото начало се появи хлабина в средното движение (което е далеч от Shimano Acera ) а и освен това ми се струва че не е спазено съвсем монтажното му положение. В крайна сметка тия от така наречените производители на велосипеди си гонят само печалбата, а "бай Пешо майстора", който ги сглобява му плащат явно на бройка и той бърза да сглоби колкото се може повече. След това качествения контрол е на ниско ниво и резултата е налице. Типично българско предприятие.
В заключение изкам да кажа че това не е мнение на професионалист, но ми се струва че по тия форуми има маса хора които изказват непрофесионални мнения а се мислят за големи специалисти. Аз поне признавам аматьорството си и просто споделям впечатление.



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: Marto]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 20:34



Marto балгодаря ти за участието в дискусията, ще ми е от полза твойто мнение , защото се колебая м/у SPRINT и DRAG.
Засега избора ми пада на DRAG ONTARIO, ще се радвам някой който кара такова колело да даде повече инфо за него .
Благодаря



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано09.07.03 22:22



az karam druga, ama moga da ti kaja che e kenef...

Писна ми от педераси...


Тема Do MAN6нови [re: MAN6]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 14:47



Ne te razbiram MAN6 , kakvo kolelo karash ?
kakvo iskashh da kajesh ?



Тема Re: Do MAN6нови [re: novobranec]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.07.03 22:13



iskam da kaja, che ne karam nito drag, nito sprint....
karal sym sprint... predi 4 godini...
iskam da kaja che towa sa kolela za wozene
shtoto chastite im ne sa zdrawi
ama i za wozene ne stawat, shtoto ne sa hubawi, tejki sa, rabotqt trudno...
ne me kefqt
prosto struwa li si da dadesh 150-250lv za neshto i posle sled mesec da razbreshe che trqbwa da dadesh oshte pone 400 za da stawa neshto ot "neshtoto"
razbirash li
po-dobre dai 500-600lv za neshto shto gode swqstno otkolkoto 2x250(300) za neshto deto nqma da e na niwoto na onowa 500-600/.....
razbirash li
wse edno da si kupish "maratonki" nikeC ot iliqnci za 10lv i da si mislish che imash obuwka na krakata si.....
razbra li me?!?!?!?!?

Писна ми от педераси...


Тема Re: Do MAN6нови [re: MAN6]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 22:15



Ne se iznerviai MAN6 , razbrah te oshte v nachaloto na diskusita !
Vyprosa e da se ustanovi do kolko si struva i kak tochno da se pritegli syotnoshenieto cena/cachestvo , zashtoto kakto tuj vyv foruma mnogo hora kazaha , che ne e zadyljitelno kogato koleloto e vnosno da e hubavo , no e typo da izberesh kolelo deto e skypo a sled tova da se okaje i po-goliam bokluk ot tezi deto struvat 200 leva.
Za sega ostava DRAG Ontario i sybiram ohte mnenia za nego.



Тема Re: Do MAN6нови [re: novobranec]  
АвторMAN6 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 22:48



da be qsno
konkretno mnenie ne moga da izloja, shtoto ne sym go wijdal...
goworeh po princip za cqlata drag, sprint, cross industriq...
che na tqh daje i skypite im kolela sa tolkowa nedodqlana che ne si struwat i polowinata pari...
shtoto chastite ne si paswat edni s drugi i t.n.
dai mi 400lv i she ti naprawq slunchew baik second-hand...



Тема magazini?нови [re: novobranec]  
Автор sandstorm (непознат )
Публикувано12.07.03 14:15



kade sa magazinite na velomania?
kolko magazina na BAS ima i kade sa?
Ako znaete o6te nekoi dobar magazin pi6ete kade e
10x



Тема Re: magazini?нови [re: sandstorm]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано12.07.03 16:02



tyrgowska weriga ewropa:
rum cherni wryh
liulin koop pazar
liulin 4 do bl.408
pazar d.petkov
pazar musagenitsa
mladost 4 do bl.426
supermarket orion
kiustendil- nowa denica
botewgrad- nowa denica

cenite sa super!!!!

Писна ми от педераси...


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 20:09



niama li da spodeli6 do kakvo re6enie stigna? ve4e e 8.09.2003 no nikakuv te niama! Vazhno e da se otbelezhi do kakuv izvd si stignal , nali triabva da ima niakakva polza za vsi4ki ot zialata taia dilema DRAG ili ... V IMETO NA ANKETATA za boga!



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: nikita]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано10.09.03 09:07



А ти взе ли си вече твоя байк? Или тъпотиите на ония от ти знаеш къде (няма да го казвам че ей сега всички тука ще ми се нахвърлят) още не ти дават мира? Хич да не им се връзваш, наистина мисля че са се опитвали да те хванат за канарче, при това с доста съмнителни "аргументи" (поради което иначе високото ми мнение ми за тях страшно падна). Така че прави както си беше наумила .

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!


Тема do Windstreamнови [re: Windstream]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 00:10



iuhuuu- zdr!!! mnoo got 4e se zasiakohme v kluba-6tastlivi slu4ainosti kolko 6te6!!
da vzeh si go, no nali komentirame tuk re6enieto na novobraneca ta za moito kolelo ne govoria...ina4e, spoko ne se vruzvam tolko lesno!

PS:...pone sega mi e spokoino 4e v nuzhda moga da polu4a niakoi visoko kvalificiran suvet v oblasta na "kolelostroeneto";-) ot tvoita dobrozhelatelna, su4uvstva6ta i otziv4iva osoba (4estno)



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: nikita]  
АвторbabaGiurgaPenzhiurova (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 23:06



ne vikai 4ado ne vikai...gluh e novobraneca...ne 4ue...aide bog da te pozhivi i tebe...samo ti pozhela da spasi6 anketata...ama to verno e murtvilo stanalo tuka



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
АвторSPeedSTer (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 09:55



maiikoo vsi4ki sa lepnali za toq drag ot drag priznavam samo seriite dragomir komentarite koito pro4itam mi burkat v mozaka

, koi kazva 4e markata cross e za izhvurlqne tva 4e nqkoq si kupuva kolelo cross ot nqkoi magazin za bqla tehnika tva si tehen problem vzemete si po pora4ka mamka mu ot montana ili v pro magazin CROSS v nqkoi grad 6te vidite 4e vsi4ki gluposti za cross sa izmisleni nqmam ni6to protiv DRAG no mn vi se molq markata CROSS e edna ot dobrite i ka4estvenite firmi za kolela a ako iska6 hubav cross ili drag ili ne6t dr ti sam tr da razbira6 ot velosipedi i tr da moje6 sam da si izbere6 a koito ne mi vqrva da proveri CROSS Enduro / CROSS coyote /CROSS T-rex i mn dr podobmi v saita na cross CROSS/RAM/SCOTT/ sa edinstvenite na koito raz4itam i sus sig mogada se doverq CROSS ENDURO DOWNHILL rulZZ



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: SPeedSTer]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано18.05.07 11:37



Ти си рядко заблуден. Само като видиш цената и ти става ясно... Не мога да повярвам, че сравняваш Cross със Drag, Ram и още повече Scott. Cross са идеални за деца до 10-12 годишна възраст, но за истински колела и дума не може да става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.