Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 20.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Otnosno BASнови [re: KiZZo]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано06.07.03 11:09



Май да...както и надценката в чужбина е по-голяма.Защо Максис в чужбина са по 60$, а тук по 60лв.

Nil novi sub sole


Тема Re: До "ЕДИН" и всички останали форумцинови [re: novobranec]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 13:23



Zdrasti, novobranec :) Az karam intenzivno ot 2,5 godini, no syshto se imam za novobranec za dosta neshta, svyrzani s velosipedizma. Ne 4uh nikoi da zashtiti Sprint! Az goreshto bih prepory4al Drag Ontario - v Tyrnovo go ima na cena 320 lv (s aluminieva ramka). Niamam osnovanie da govoria za Sprint, niamam opit s tazi marka, no 4astite na Drag naistina sa dobri za cenata, koiato iskat. Tova e, az za sebe si sym reshil da vzema Drag Ontario za dyshteria mi. Ina4e az samia karam edno dyrvo Cross Tiger (molia, ne sipete obidi po tazi marka, syglasen sym s tiah), a za po-dylgi prehodi po 6ose polzvam 6oseen bega4. Kakto i da e, az syshto sym nabiral dosta info ot razli4ni izto4nici - Drag mi e legnal na syrceto :) Dano s nedotam konkretnia si syvet uspeia da pomogna pri vzemaneto na reshenie, novobraneco ;)



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
АвторMarto (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 00:43



Аз преди месец си купих Apollo на Sprint. Води се че е монтаж на Shimano Acera, обаче това си е търговски трик защото не е изцяло обрудвано с Shimano, въпреки това ми се струва че е по-добре от офертите на Drag защото те казват монтаж Acera а велосипеда има само команди и заден обтегач от този модел. Монтаж Shimano Acera за мен означава че цялата механика (главини, средно движение, курбели, зъбни блокове, спирачки, команди, и депласьори)
След не особенно натоварената експлоатация на Apollo-то останах с впечатление, че компонентите с които е обрудван велосипеда са със задоволително качество, но сглобяването е под всякаква критика. Наложи ми се сам да си регулирам скоростите за да се превключват така както трябва, още в самото начало се появи хлабина в средното движение (което е далеч от Shimano Acera ) а и освен това ми се струва че не е спазено съвсем монтажното му положение. В крайна сметка тия от така наречените производители на велосипеди си гонят само печалбата, а "бай Пешо майстора", който ги сглобява му плащат явно на бройка и той бърза да сглоби колкото се може повече. След това качествения контрол е на ниско ниво и резултата е налице. Типично българско предприятие.
В заключение изкам да кажа че това не е мнение на професионалист, но ми се струва че по тия форуми има маса хора които изказват непрофесионални мнения а се мислят за големи специалисти. Аз поне признавам аматьорството си и просто споделям впечатление.



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: Marto]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 20:34



Marto балгодаря ти за участието в дискусията, ще ми е от полза твойто мнение , защото се колебая м/у SPRINT и DRAG.
Засега избора ми пада на DRAG ONTARIO, ще се радвам някой който кара такова колело да даде повече инфо за него .
Благодаря



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано09.07.03 22:22



az karam druga, ama moga da ti kaja che e kenef...

Писна ми от педераси...


Тема Do MAN6нови [re: MAN6]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 14:47



Ne te razbiram MAN6 , kakvo kolelo karash ?
kakvo iskashh da kajesh ?



Тема Re: Do MAN6нови [re: novobranec]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано10.07.03 22:13



iskam da kaja, che ne karam nito drag, nito sprint....
karal sym sprint... predi 4 godini...
iskam da kaja che towa sa kolela za wozene
shtoto chastite im ne sa zdrawi
ama i za wozene ne stawat, shtoto ne sa hubawi, tejki sa, rabotqt trudno...
ne me kefqt
prosto struwa li si da dadesh 150-250lv za neshto i posle sled mesec da razbreshe che trqbwa da dadesh oshte pone 400 za da stawa neshto ot "neshtoto"
razbirash li
po-dobre dai 500-600lv za neshto shto gode swqstno otkolkoto 2x250(300) za neshto deto nqma da e na niwoto na onowa 500-600/.....
razbirash li
wse edno da si kupish "maratonki" nikeC ot iliqnci za 10lv i da si mislish che imash obuwka na krakata si.....
razbra li me?!?!?!?!?

Писна ми от педераси...


Тема Re: Do MAN6нови [re: MAN6]  
Авторnovobranec (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 22:15



Ne se iznerviai MAN6 , razbrah te oshte v nachaloto na diskusita !
Vyprosa e da se ustanovi do kolko si struva i kak tochno da se pritegli syotnoshenieto cena/cachestvo , zashtoto kakto tuj vyv foruma mnogo hora kazaha , che ne e zadyljitelno kogato koleloto e vnosno da e hubavo , no e typo da izberesh kolelo deto e skypo a sled tova da se okaje i po-goliam bokluk ot tezi deto struvat 200 leva.
Za sega ostava DRAG Ontario i sybiram ohte mnenia za nego.



Тема Re: Do MAN6нови [re: novobranec]  
АвторMAN6 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 22:48



da be qsno
konkretno mnenie ne moga da izloja, shtoto ne sym go wijdal...
goworeh po princip za cqlata drag, sprint, cross industriq...
che na tqh daje i skypite im kolela sa tolkowa nedodqlana che ne si struwat i polowinata pari...
shtoto chastite ne si paswat edni s drugi i t.n.
dai mi 400lv i she ti naprawq slunchew baik second-hand...



Тема magazini?нови [re: novobranec]  
Автор sandstorm (непознат )
Публикувано12.07.03 14:15



kade sa magazinite na velomania?
kolko magazina na BAS ima i kade sa?
Ako znaete o6te nekoi dobar magazin pi6ete kade e
10x




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.