Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 27.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: magazini?нови [re: sandstorm]  
Автор MAN6Модератор (______on)
Публикувано12.07.03 16:02



tyrgowska weriga ewropa:
rum cherni wryh
liulin koop pazar
liulin 4 do bl.408
pazar d.petkov
pazar musagenitsa
mladost 4 do bl.426
supermarket orion
kiustendil- nowa denica
botewgrad- nowa denica

cenite sa super!!!!

Писна ми от педераси...


Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 20:09



niama li da spodeli6 do kakvo re6enie stigna? ve4e e 8.09.2003 no nikakuv te niama! Vazhno e da se otbelezhi do kakuv izvd si stignal , nali triabva da ima niakakva polza za vsi4ki ot zialata taia dilema DRAG ili ... V IMETO NA ANKETATA za boga!



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: nikita]  
Автор Windstream (откачалка)
Публикувано10.09.03 09:07



А ти взе ли си вече твоя байк? Или тъпотиите на ония от ти знаеш къде (няма да го казвам че ей сега всички тука ще ми се нахвърлят) още не ти дават мира? Хич да не им се връзваш, наистина мисля че са се опитвали да те хванат за канарче, при това с доста съмнителни "аргументи" (поради което иначе високото ми мнение ми за тях страшно падна). Така че прави както си беше наумила .

На който не му изнася да се изнася ... Murr Miay!


Тема do Windstreamнови [re: Windstream]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 00:10



iuhuuu- zdr!!! mnoo got 4e se zasiakohme v kluba-6tastlivi slu4ainosti kolko 6te6!!
da vzeh si go, no nali komentirame tuk re6enieto na novobraneca ta za moito kolelo ne govoria...ina4e, spoko ne se vruzvam tolko lesno!

PS:...pone sega mi e spokoino 4e v nuzhda moga da polu4a niakoi visoko kvalificiran suvet v oblasta na "kolelostroeneto";-) ot tvoita dobrozhelatelna, su4uvstva6ta i otziv4iva osoba (4estno)



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: nikita]  
АвторbabaGiurgaPenzhiurova (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 23:06



ne vikai 4ado ne vikai...gluh e novobraneca...ne 4ue...aide bog da te pozhivi i tebe...samo ti pozhela da spasi6 anketata...ama to verno e murtvilo stanalo tuka



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: novobranec]  
АвторSPeedSTer (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 09:55



maiikoo vsi4ki sa lepnali za toq drag ot drag priznavam samo seriite dragomir komentarite koito pro4itam mi burkat v mozaka

, koi kazva 4e markata cross e za izhvurlqne tva 4e nqkoq si kupuva kolelo cross ot nqkoi magazin za bqla tehnika tva si tehen problem vzemete si po pora4ka mamka mu ot montana ili v pro magazin CROSS v nqkoi grad 6te vidite 4e vsi4ki gluposti za cross sa izmisleni nqmam ni6to protiv DRAG no mn vi se molq markata CROSS e edna ot dobrite i ka4estvenite firmi za kolela a ako iska6 hubav cross ili drag ili ne6t dr ti sam tr da razbira6 ot velosipedi i tr da moje6 sam da si izbere6 a koito ne mi vqrva da proveri CROSS Enduro / CROSS coyote /CROSS T-rex i mn dr podobmi v saita na cross CROSS/RAM/SCOTT/ sa edinstvenite na koito raz4itam i sus sig mogada se doverq CROSS ENDURO DOWNHILL rulZZ



Тема Re: Daite syvet za BG koleloнови [re: SPeedSTer]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано18.05.07 11:37



Ти си рядко заблуден. Само като видиш цената и ти става ясно... Не мога да повярвам, че сравняваш Cross със Drag, Ram и още повече Scott. Cross са идеални за деца до 10-12 годишна възраст, но за истински колела и дума не може да става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.