Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема То и пешеходци иманови  
Автор the_Firestarter (Як пич!!!)
Публикувано09.03.02 23:02



Айде като я изприказвахме (почти) темата за песовете, да почваме за пешеходците . Когато на ме някой ми се отваря, най обичам да пожелая нещо за майка му и да го гледам как набира след мен. Да, ама последния път тръгнахме с един приятел да бягаме по един черен път, ама селянина имаше Лада да го .................... А черния път не отиваше никъде, така че се наложи да бягаме през стърнищата. После и малко градско имаше, ама там колите не могат да се движат с повече от 50 , а аз като чух ладата издивях и съм въртял като откачен чак до вкъщи. Айде вие сте.

P.S.
Добре че Видин е малък!!!



Тема Re: То и пешеходци иманови [re: the_Firestarter]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано09.03.02 23:28



Абе то при нормално каране пешеходците най-много да ги стъписаш и да отнесеш някоя псувня, нищо особено. Ама например оня ден като ходих до Хигиената по пътя забелязах една готина платформа пред едно магазинче, та реших да я скоча. Покатерих се, яхнах колелото и тръгнах към ръба. Почти го бях достигнал и се готвех да вдигна предницата, когато изведнъж иззад мене някой започна да фучи че не можело да се скача от там - магазинерката. Е, разконцентрирах се и се приземих малко тромаво, ама все пак успях. Макар и да ми се искаше да й извия врата се обърнах към продавачката ухилен до уши и любезно й обясних че очевидно може

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: То и пешеходци иманови [re: AgentOrange]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано10.03.02 04:34



ааа, и пешеходците са готини ... като песовете ... незнам що ама на 2 метра широка пътека аз карам на 20см от единия ръб с 30-ина, няма и толкова а онзи бяга ... в парка на Свободата става ... и изобщо ако им се приближаваш или симулираш внезапно уголемяване (ставаш прав и др.) рязко и се плашат лесно ... което не е особено добре за ТЯХНОТО душевно здраве, а по-тъпичките и реагират както са навикнали - с агресия, та може да не е добре и за твоето физическо здраве ... ве има си хора и хора, на мен един пич просто ми спря за да го заобиколя спокойно - не се парализира ми спря целево, пък други почват да се шматкат а улево а удесно, ковеш с тъпата усмивка и после въртиш на 18-та (щото нали)
Любимо, ама много любимо ми е по Витошка или по Жданов или по Ботев по тротоарите :))))))))) голяяяяяям кеф, голямо нещо, направо се чудя дали не оставям лигава бяла следа ... само внимавам за телефонните кабинки и разните заплеси дето изскачат от магазините като у дома си ... и напоследък за късополите разсейващи пешеходски агенти, дето имат за цел да скриват от полезрението ми стълбове, спирки и други такива ... баааси, ама много са добри :)))
аве още преди бая години с БМХ-а веднъж нещо нямах спирачки и така в една лелка, та ми беше кофти после ... пък сега миналата есен в една спирка, без да искам, поне я разклатих милата пък аз само стреса :))))
аве пешеходците са нищо, ми мраморните плочи и жълтите павета са си бали капаците, малко да се намокрят и се почва балета ...

<..

..>

Тема пешеходци има, данови [re: the_Firestarter]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано10.03.02 11:03



.... ама като започнат и те да ни гонят лаейки-викайки, ускоряващи и поддържащи едно 50-60 км/ч за по 100 м. тогава ще има нужда и от тази тема, да обсъдим defence-a, щото засега те са в неизгодното положение спрямо нас ... пък и не бива да ги заяждаме доста повече са :))))



Тема Re: пешеходци има, данови [re: CuO]  
Автор the_Firestarter (Як пич!!!)
Публикувано10.03.02 15:02



Вярно, много са, ама са задръстени и ако един има проблеми (с нас де) другите само ще му се смеят. А за defence-то трябва само да можеш да въртиш яко. То обикновенно се отварят тея с богат житейски опит и патерици, така че не е задължително и да въртиш много-много .



Тема Re: Не е като да няманови [re: screamBoy]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано11.03.02 09:31



забелязал съм, че хората които не се плашат от бързо приближаващо се колело обикновено са тези, които са наясно с карането на колело. на мен въобще не ми пука, ако някой профучи покрай мен с 40 примерно.
иначе гледам да ги заобикалям max далеч, щото най-честата реакция е да почнат да бягат на зиг-заг :(
последна случка с психирани пешеходци - карам по пътя към червен светофар на кръстовище и спирам с минимален спирачен път на предна гума пред пешеходната пътека. една двойка много здраво се психира и момичето изкрещя нещо. кофти ми е да причинявам такива душевни разстройства не невинните хора :(

...but here...there is no light


Тема Re: Не е като да няманови [re: halcor]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано11.03.02 10:51



докато не видиш физическото разстройство сичко си е ток :)))
т.е. докато не се накенза, мнали ...

<..

..>

Тема аа знам я тая платформа....нови [re: AgentOrange]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано11.03.02 15:36



и аз редовно скачам от нея ама досега не ми се е явявала магазинерката...
най-обичам на НДКто...като се съберат разни лигльовци на стълбите и почнат да се мляскат да профуча покрай тях.....газ и на скорост през стълбите се чува едно тррррррр.... много се коркат...голям кеф е и на скорост по тротоара на Витошка...ама са кофти ония стъклени врати...като е топло и ги отворят и те нали са прозрачни та не се виждат и много примамливо приканват да се забиеш в тях...ако не им забележиш дръжките хич няма и да ги видиш...направо ше ги усетиш...може и да отнесеш някоя....абе лудница...пешеходците са голяма веселба

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: аа знам я тая платформа....нови [re: CRZ]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано11.03.02 19:04



Сигурен ли си че я знаеш? Ако не минаваш през пазарчето на красна поляна на отиване към хигиената явно говирм за различни платформи, защото онази е точно там.

Стълбите пред НДК-то са готини само като няма навалица. Иначе не можеш да се засилиш за добър скок, а и има вероятност долу да се натресеш в някой завеян пешак.

I am sick and tired of being sick and tired


Тема стълбичките пред НДКнови [re: AgentOrange]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано12.03.02 00:23



Хм, за кои стълби говорите? Аз скачам по тези ПРЕД НДК - три скока един след друг. И все ми с струва, че не го правя правилно - старая се да се приземявм едновременно на двете колела с приклякане. Това неправилно ли е? При висока скорост? Казвали са ми, че трябва да допирам първо задната, но тогава не се ли получава камшичен удар на предницата в земята?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.