Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 24.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: записвачканови [re: halcor]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано15.03.02 18:51



Носенето на хард не е проблем, имам един дето го ползвам за такива цели. Въпроса е кога ще стане, аз до средата на другата седмица съм леко зает, а и трябва да съберем и да прегледаме филмчетата за да няма повтарящи се.

Друго - ако някой има бърза връзка да казва навит ли е да сваля два пълнометражни MTB филма (Kranked 4 и New World Disorder). Някакъв западняк казва че ги шерва с Kazaa програмата, може и да се отвори възможност да се изтеглят от него (освен ако не иска нещо невъзможно в замяна).

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: То и пешеходци иманови [re: the_Firestarter]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано16.03.02 01:33



Eйиии, ама много глупави тия бездомни песове, бе! Тази вечер едно самоуверено псе ми се забута почти в курбелите, та като си изкара акъла и квикна... Аман, бе, омръзнало ми е да се правя на палячо заради тия.



Тема Re: записвачканови [re: AgentOrange]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано16.03.02 09:34



ами обади се като се освободиш тогава.
за бързата връзка: 64к isdn. обаче не е само за мен. мога да сваля за разумно време нещо около 150mb, но май не е достатъчно.

...but here...there is no light


Тема Re: записвачканови [re: AgentOrange]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано16.03.02 09:53



Kazaa поддържа resume... като си оправя PC-to започвам да свалям Kranked 4 (~500Mb) @33.6 :)

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Re: записвачканови [re: XTR]  
Автор alX (минималист)
Публикувано16.03.02 21:31



Kranked 4 брат ми в USA го е издърпал по мое нареждане Обаче не се знае кога ше ми го прати на cd щото е ясно, че трябва да се прати с DHL или нещо такова, иначе до тук няма да стигне с обикновенните пощи, пък е доста скъпо... в най-лошия случай като си идва за малко [юни - юли] ше ми го донесе, тъй че ако не ви се сваля... а най-лесно е да се иде в някой PC клуб и да се издърпа и запише там, като си представя XTR как ще се мъчи с тва 33.6 [то като моя достъп, та знам го от личен опит, свалях American Pie ;] та някой път може да се иде и да се запише в ma3x примерно... какво мислите ?

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: записвачканови [re: alX]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано17.03.02 01:19



понеже не съм работил с Kazaa
филма се казва Kranked 4, и се търси по име, така ли ??? що ли не взема да се пробвам от собствен опит :)))

<..

..>

Тема Re: записвачканови [re: screamBoy]  
Автор alX (минималист)
Публикувано17.03.02 18:07



аз не те съветвам да почваш, ще ти побелеят косите от тва нещо иначе, търси се по има (e.g. Kranked 4) като е най-добре да търсиш само във videos :)))

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: записвачканови [re: alX]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано18.03.02 01:55



аве аз така или иначе отпочнах
ама е зле, снощи се дърпаше с 3-4К а сега 1-2 ... до момента 103МБ съм свалил от 503 общо ... май тая седмица няма да довърша ... а иначе един друг такъв New World Disorder тръгнах ама на 5-ия МБ спря, явно само един човек го има и е дропнал ... блах а за побеляване нямам грижи - пускам и забравям :))))

<..

..>

Тема Kranked 4 е свален ... тия дни ще го запиша на CD.нови [re: screamBoy]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано18.03.02 08:41



.

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Re: Kranked 4 е свален ... тия дни ще го запиша на CD.нови [re: XTR]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано18.03.02 10:15



браво, браво :)))
тука скоростта малко се оправи и половината вече е в коремчето :)))

<..

..>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.