Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 28.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: „p„‡„p „†„y„|„}„‰„u„„„p.....„}„}„}нови [re: CRZ]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано13.03.02 22:02



ъ?

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема ихаа...сега преводнови [re: XTR]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано14.03.02 11:12



всичко това значи...агентеее....тез филмчета търгуваш ли ги на CD....vsichko davaaam.... сега ако пак се получи като горе с знаците..незнам от какво е...

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: ихаа...сега преводнови [re: CRZ]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано14.03.02 14:22



Ами нямам записвачка, иначе нямам нищо против... Най-добре ще е да се намери някой който да си жертва малко от времето и да изпозапише нещата за всички желаещи (предполагам че не си единствения дето ги иска:)). За сега има материал за 2 CD-та + малко, като това малко като понабъбне и като се комбинира с филмчетата дето ги е свалял XTR би трябвало в скоро време да запълни трети диск... Ако нямаш търпение да чакаш диск #3 свържи се с мен по ICQ-то (има го в профила ми), все ще се разберем нещо за първите два.

I am sick and tired of being sick and tired


Тема За филмчетата...нови [re: AgentOrange]  
Автор alX (минималист)
Публикувано14.03.02 15:31



...аз също имам някви. засега са 170 MB... едното е 62MB [15 mins.] та си викам че и аз може да се включа с мойте а между другото скоро [другия месец някъде] ще си купувам печка, тъй че може аз да ги запиша, ако ви се чака дотогава, като я купя ше кажа, да носите филмчетата, че и аз имам мерак за тях поздрави

Loose some NRG - go cycling


Тема ами може и да се уреди...нови [re: alX]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано14.03.02 19:10



спомняш ли си братчеда ...беше на градското каране...и си тръгна по рано...с драг ейлиъна....взимаш харддиска и отивам в тях...записваме ги и готово...елемнтарно...предполагам че няма да има проблеми да повлечем харддискати до тях....правим ги на дискове и след това вече лесно ще ги разпространиме....

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: аа знам я тая платформа....нови [re: CRZ]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано14.03.02 22:53



копеле и мене пешеходците са ми любимите колчета :))))
а е още по-гот като сте няколко
на 1-вия му се спичат
на 2-рия вече се изкоркват
на 3-ия се чудят
на 4-ия се сещат да се мръднат да ги ***
на 5-ия даже се обръщат с лице към него :)))))
е това е за 5-ма в колона де :))))))))))))

<..

..>

Тема Re: стълбичките пред НДКнови [re: AgentOrange]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано14.03.02 22:58



за китките, аз понеже м.г. имаше едни дни дето не можех да спя от болка в предмишниците (м/у китката и лакътя)
начи
1.крем за разтриване - един червен такъв, има хвойна май в него
2.синапени семена по дясното ухо - ако намериш специалист/ка да ти ги сложи за 10дена всичките болежки ги забравяш за следващата 1 година

за китките специално дори си обърнах кормилото (то не е право а малко като лък) обаче е същото ... след 2-3 часа каране наболват ... другото е че работя с компоти - пак с китките (кбд+мишка)

<..

..>

Тема записвачканови [re: AgentOrange]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано15.03.02 09:55



аз имам записвачка и съм фен да позапиша малко копия. уредете харддиск с инфото и ме намерете на айсикю 7897288 (през деня в работните дни съм онлайн) и ще я направим работата.

...but here...there is no light


Тема Re: записвачканови [re: halcor]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано15.03.02 10:13



аз пък съм навит да кача нащета някъде, щото си мисля че ще успея :)))
е може да не е веднага де :)))

<..

..>

Тема Re: записвачканови [re: screamBoy]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано15.03.02 12:14



супер. само да я организираме работата с обменяне на инфото. май и аз мога да ги кача на free.gamebg.net тия работи.

...but here...there is no light



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.