Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 02.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема XC в събота  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано29.06.01 00:25



А на някои не му ли се прави XC в съботаАко вече сте го измислили постнете го

rider on the storm


Тема Абе хора...нови [re: tropsyx]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано29.06.01 09:43



... немога да ви разбера! Как така ни се знаете, ни се познаватае, пък се събирате да карате. Как ще тръгна аз да карам с хоре дето нито като личнотси ги познавам, ни кат образование, ни го знаеш отслужил ли е, на зор носи ли, в беда ще ти помогне ли!? Дет се вика ти на тоя човек ни мераците, ни мурафетите, ни възможностите му знаеш, а му се оставяш в ръцете? Не я разбирам тая работа!
Иначе Аркадаша ще ме води на XC разходка из дософииските части на СтараПланина - щот съм му много драг!



Тема позволете.....нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор ella (baikalka)
Публикувано29.06.01 10:43



..да доложа?
Аз не виждам кво им пре4и на момчетата да се събират, за да се потрошат малко по планините .А тва с отслужването (предполагам 4е си имал предвид казармата),тва па кво общо има.Така де мисълта ми беше,че и на мен ми се кара с тях ,пък не съм си и помисляла за такива работи за каквито ти пишеш.Предполага се 4е аз ще съм по предпазливата ..........
Не мисля ,че и да отидеш да караш с тях ще те зарежат някаде по пътя,незнайно къде
Тва което казах току що ,просто е споделяне на мнение ,не ми е за цел да те обидя



Тема Re: Абе хора...нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано29.06.01 11:39



Tuk ne moga da ne se saglasia s Ella!
To po twoiata logika, nikoga ne mojem da se saberem s hora razlichni ot tezi s koito sme swiknali da karame....
Na men mi triabwat 15 min za da precenia nikoj shto za ptica e.
Za shtastie ne sam karal s temeruti! Ne che niama, no maj sa malko....
Poslednia pat (az, CuO i Downhill) se zastignahme s 2-ma, po obikolnata ot "Jeleznica" kam "Simenonowo" pozdrawihme gi i w otgowor nishto!!!! Minaha si kato pukali!!!
Malko po nadolu, pak se zastigname i otnowo nishto! E towa ne go razbiram!!!
A inache, naj-gotino e da si s starite bojni drugari i edin, dwama nowi, taka i da ne si pasnete, niam da ti e tapo...
A inache za poweche ot 1 den (3-4 chasa) i az nikoga ne bih tragnal sam s hora koito ne poznawam.





Тема az da go natopq:))нови [re: TheSaint]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано29.06.01 12:23



Ediniq ot tiq....zastignatite (da ne kazwam drugo:) se kazwashe Niki:))))

Da kaja i az mnenie po waprosa za kompaniqta....na men mi se e slu4walo nqkolko puti da se sabirame s hora izwun nashata kompaniq, q oshte ot spirkata, q naprawo gore. I stawa duma za sabirane na kompanii 2-3 ot nas i 2-3 druga kompaniq....kwo stawa togawa - trugwame zaedno i to po putq se wijda moje li da karame zaedno ili ne, ako ne zdrawe da e i koi ot kade e, no powe4eto puti nqma problem:)))

Towa e pri polojenie 4e stawa duma za karane 2-3 4asa, a ako shte se hodi nqkade nadale4e i za po dalgo, bez da poznawam dobre pone 1-2 ot horata ne bih trugnal razbira se, i az mislq 4e Selqninut s baika e imal to4no towa predwid



Тема Вас тримцата...нови [re: TheSaint]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано29.06.01 13:30



...ти, Даунхила и медния окис да не би да ви свързва дружба, пламнала тук в клуба? Ако е така ще е много трогателно ):-{O ....
А иначе да тръгнете да карате повече от 3-4 човека - това е детска забава с много шеги и закачки, сериозно каране неможе да излезе!



Тема Re: Вас тримцата...нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 14:00



Аз мисля като другите. Жалко че ти си различен. Вероятно е хубаво да си стерилен, но аз за себе си не го разбирам. Все пак с хора се жевее, а и повечето от удоволствията също с приятели се получават. Бих предпочел да имам поне 5 човека с които да ми е приятно да карам за да може когато ми се прииска все някой да е свободен. Вярно е че хората са много различни. Но ака покараш един ден с тях ще стане ясно кой става и кой не. Преди да подкарам колело ходех по планините. Водил съм много хора за първи път в планината. Адва на 5% от тях това им е харесало, останалите предимно са ми мрънкали. Но аз за себе си съм доволен. Така че поканата ми остава. Аз предпочитам не само да се спускам но и да повъртя. Но всъшност съм склонен на много варианти. 088/783465



Тема И все пакнови [re: TheSaint]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано29.06.01 14:55



То според мен няма лошо да се събираме и да си джиткаме заедно.........Един вид сплотяване на колоездачната общностПък като не се харесаме няма лошо,кой откъде е и всичко си идва на мястотоБаири има за всеки......

rider on the storm


Тема съвсем не! :)нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано29.06.01 16:03



то нашта дружба е от по преди
общия интерес към колелата ни е довел тука, както и повечето от нас

детска градина, викаш е компания от повече хора.... :)) на мен ми е по приятно когато сме повече от двама, взаймодопадащи си..по интересно е и весело, в това лошо няма

в крайна сметка кой както го кефи мир да има:))))



Тема Съвсем да! :)нови [re: tropsyx]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано29.06.01 16:49



До сега един път съм отивал да карам "на сляпо" (DownKill, CuO & TheSaint) и си изкарах много гот, надявам се да е било взаимно ... с удолоствие бих го правил по-често ... ама сега сесия, работа а и малко проблеми с колелото.

И както почти каза xysport "Карачи от всички градове (щото по света вече са се обединили) обединявайте се да отидем да покараме!!!"

Ride Safe!


Тема Мир, мир да има!нови [re: CuO]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано29.06.01 17:06



И аз тъй викам! Кой как иска!



Тема Примерен маршрутнови [re: tropsyx]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано29.06.01 17:07



Ето ти едно XC - София - Симеоново - езерата - Железница (по обиколната) - Панчарево.
Друг маршрут - София - Драгалевци - х. Морени - Черни връх - Златни мостове


Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: съвсем не! :)нови [re: CuO]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано29.06.01 17:30



...Особено, като има някой да се мята зрелищно от време на време... За щастие до сега без особени последствия.

Е, добре, да се сплотяваме, казвате. Ами как да стане, по дяволите, като никой не дава идея от къде да се снабдя с нови конуси? Още 10 километра, и ще хвърля главината. Добре, че ССК спомена за Дон Кихот-а.

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Съгласен :))))нови [re: X_Country]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано29.06.01 17:52



Нещо подобно(СОФИЯ-ПАНЧАРЕВО) си мислех да правя,ама това е добра идея............ Проблема е че никога не съм го правил, та нищо чудно да се пооплета..........ама карай купон да става.Утре тръгвамзасега съм сам,ама ако някой има желание да постне тука, пък довечера като чета ще отговоря
ICQ#82269651

rider on the storm

Редактирано от tropsyx на 29.06.01 17:54.



Тема Re: Вас тримцата...нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано29.06.01 21:10



Точно щях това да кажа, но XTR ме изпревари.
Ето, досега само с XTR се е случвало да караме от хората в клуба и си паснахме чудесно!
Аз съм особено радостен, щото си намерих компаня за щкембе чорбата която по традиция си хапвам на Симеоново.
А CuO и Downhill не ядат такова нещо (иди ги разбери...).

Редактирано от TheSaint на 29.06.01 21:13.



Тема Re: Вас тримцата...нови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано30.06.01 00:14



Ами - по принцип не ми харесва особено миг, след като съм изскочил от планината, и да седна някъде си да ям. Кръвта ми още кипи, а да се наливам с шкембе...

Да, ХТР е голяма работа, ама караше като летяща чиния. Поне така ми се стори, може да е било поради тогавашната липса на амортисъор на скромното ми колелце...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Вас тримцата...нови [re: Downhill]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано30.06.01 01:10



Разни хора, разни идеали, както е казал поета!
Аз пък точно тогава се чувствам най-добре за хапване.
Приятно уморен, кефещ се на преживяното и че съм още жив!
Манджата е особено вкусна тогава.



Тема Re: Вас тримцата...нови [re: TheSaint]  
АвторNlK (Нерегистриран)
Публикувано30.06.01 02:01



Дайте място за среща аз мога да бъда към 10,30 на околовръсното около разклона за Младост4



Тема ШКЕМБЕ ЧОРБА !!!нови [re: TheSaint]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано30.06.01 08:45



... когато стомаха говори и боговете мълчат...
А когато единия от стомасите е на масата (особенно ако не е моя:) думите са излишни...

Хапвайте Шкембееееее.... !!!

Ride Safe!


Тема и още един:))нови [re: X_Country]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано30.06.01 13:19



Почва се от София - Павлово - Бояна - Драгалевци - Симеоново - Бистрица - Железница - там някъде обяд - Околовръстното - Студентски град - и кой от къде е.. подобаващ финал на всичко това - вечерта в ESCAPE

P.S. изморително е особено на другия ден

Редактирано от CuO на 30.06.01 13:29.



Тема EXTREME XCнови [re: tropsyx]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано30.06.01 21:06



Днес(събота) тръгнах от Симеоново по обиколната до Железница....Всичко беше ОК,докато не реших от Железница да отида до Панчарево,ама не по пътя ами по няква патека за която само бях чувал.Спуснах се покрай реката до порутените минерални бани,а там пътя се разделяше на две.Единия тръгваше нагоре и след известно каране по него реших, че съм сбъркал пътя и се върнах обратно до самите бани.Е да ама от там нямаше никва свястна пътека, освен едно мостче което пресича реката вдясно от баните.След моста има нещо като стар коларски път, който май отдавна не се ползва.Ама по едно време пътеката свърши до нещо като стена преграждаща реката.След известно двуомене си метнах колелото на рамо и тръгнах по реката.В началото беше забавно, докато не подгизнах целия.Водата си е бая студена все още.Вървейки стигнах до един вир, половината дълбок към два метра и точно там има и един бързей,така че положението стана много критично.Не можех да скоча с колелото в него, а известно време се мъчех да го заобиколя,ама уви безуспешноЗакрепих го за една скала и скочих във вира,обаче течението е много силно,и след неуспешен опит да се удавя изплувах на другия край.Е да ама колелото си остана на скалата, щото не можах да го хвана заради бързея.Съблякох се, доплувах до него и след кански мъки го хванах и скочих пак във вира(добре че нямаше големи камъни)и вървейки по дъното с една ръка го държах във въздуха,уж за да не се намокриАма за малко пак да се гътна в тая водаИзлизайки на брега установих, че от всичко се излива вода,ама май опазих МАНИТУ-то
Малко се психирах щото не знаех колко километра ще си вървя така, и въобще къде отива тая река.Ама след около още 20-30 мин. падания,плуване,и коприва излязох на пътя за язовир ИСКЪРОказа се че пътя не е много дълъг..............
Сега стоейки у нас си мисля че това беше много забавно,ама във водата по едно време си мислех че ако нещо стане, сигурно ще ме намерят чак на есен, когато придойде реката и ме изтласка до ПАНЧАРЕВО
След време сигурно пак ще го пробвам тоя маршрут....
DO NOT TRY THIS AT HOME

rider on the storm


Тема Re: EXTREME XCнови [re: tropsyx]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано01.07.01 00:02



Еее, не, ти направо ме уби! Това съм го гледал само по филмите. Такъв екстрийм още не съм преживявал. Да се забиеш в реката... Сам !?! Добре, че не си се удавил, човече !!!! То и аз върша глупости, нищо че съм станал на сто години, ама...
Следващият път, ако се комбинираш с моя милост, CuO или TheSaint, ще стигнеш до Панчарево дори сух.

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Къде съм сбъркал ??нови [re: Downhill]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано01.07.01 15:42



А откъде тръгва тая пътека???може би трябваше да продължа по пътя който тръгва нагоре,или ........

rider on the storm


Тема Re: Къде съм сбъркал ??нови [re: tropsyx]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано01.07.01 21:54



За съжаление не мога да ти опиша "верния маршрут", защото се ориентирам само там, на място. Със сигурност ще го позная. Но е след баните, после по моста вдясно, нещо като полуколарски каменлив път, който в един момент те праща на една пътека. Е там е - ама някой да ме е разбрал?...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Къде съм сбъркал ??нови [re: Downhill]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано02.07.01 00:30



Аз точно по това мостче минах, и след това "по нещо като коларски път".Ама по едно време пътя свърши...............

rider on the storm


Тема Re: Къде съм сбъркал ??нови [re: tropsyx]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано02.07.01 00:57



Като свърши пътя си на една продълговата полянка, отляво огромно дере. Продалжваш направо докато можеш (минава се и една даоста голяма яма). Точно когфато мислиш, че това е края, поглеждаш вдясно, м/у дърветата започва една козия пътека. Караш все по нея и си на асвалта за Панчарево.
Но, ако не си минавал веднъж, вероятността да я намериш е доста малка.



Тема Re: EXTREME XCнови [re: tropsyx]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 17:26



bRAVO




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.