Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 02.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема EXTREME XCнови [re: tropsyx]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано30.06.01 21:06



Днес(събота) тръгнах от Симеоново по обиколната до Железница....Всичко беше ОК,докато не реших от Железница да отида до Панчарево,ама не по пътя ами по няква патека за която само бях чувал.Спуснах се покрай реката до порутените минерални бани,а там пътя се разделяше на две.Единия тръгваше нагоре и след известно каране по него реших, че съм сбъркал пътя и се върнах обратно до самите бани.Е да ама от там нямаше никва свястна пътека, освен едно мостче което пресича реката вдясно от баните.След моста има нещо като стар коларски път, който май отдавна не се ползва.Ама по едно време пътеката свърши до нещо като стена преграждаща реката.След известно двуомене си метнах колелото на рамо и тръгнах по реката.В началото беше забавно, докато не подгизнах целия.Водата си е бая студена все още.Вървейки стигнах до един вир, половината дълбок към два метра и точно там има и един бързей,така че положението стана много критично.Не можех да скоча с колелото в него, а известно време се мъчех да го заобиколя,ама уви безуспешноЗакрепих го за една скала и скочих във вира,обаче течението е много силно,и след неуспешен опит да се удавя изплувах на другия край.Е да ама колелото си остана на скалата, щото не можах да го хвана заради бързея.Съблякох се, доплувах до него и след кански мъки го хванах и скочих пак във вира(добре че нямаше големи камъни)и вървейки по дъното с една ръка го държах във въздуха,уж за да не се намокриАма за малко пак да се гътна в тая водаИзлизайки на брега установих, че от всичко се излива вода,ама май опазих МАНИТУ-то
Малко се психирах щото не знаех колко километра ще си вървя така, и въобще къде отива тая река.Ама след около още 20-30 мин. падания,плуване,и коприва излязох на пътя за язовир ИСКЪРОказа се че пътя не е много дълъг..............
Сега стоейки у нас си мисля че това беше много забавно,ама във водата по едно време си мислех че ако нещо стане, сигурно ще ме намерят чак на есен, когато придойде реката и ме изтласка до ПАНЧАРЕВО
След време сигурно пак ще го пробвам тоя маршрут....
DO NOT TRY THIS AT HOME

rider on the storm


Тема Re: EXTREME XCнови [re: tropsyx]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано01.07.01 00:02



Еее, не, ти направо ме уби! Това съм го гледал само по филмите. Такъв екстрийм още не съм преживявал. Да се забиеш в реката... Сам !?! Добре, че не си се удавил, човече !!!! То и аз върша глупости, нищо че съм станал на сто години, ама...
Следващият път, ако се комбинираш с моя милост, CuO или TheSaint, ще стигнеш до Панчарево дори сух.

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Къде съм сбъркал ??нови [re: Downhill]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано01.07.01 15:42



А откъде тръгва тая пътека???може би трябваше да продължа по пътя който тръгва нагоре,или ........

rider on the storm


Тема Re: Къде съм сбъркал ??нови [re: tropsyx]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано01.07.01 21:54



За съжаление не мога да ти опиша "верния маршрут", защото се ориентирам само там, на място. Със сигурност ще го позная. Но е след баните, после по моста вдясно, нещо като полуколарски каменлив път, който в един момент те праща на една пътека. Е там е - ама някой да ме е разбрал?...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Къде съм сбъркал ??нови [re: Downhill]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано02.07.01 00:30



Аз точно по това мостче минах, и след това "по нещо като коларски път".Ама по едно време пътя свърши...............

rider on the storm


Тема Re: Къде съм сбъркал ??нови [re: tropsyx]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано02.07.01 00:57



Като свърши пътя си на една продълговата полянка, отляво огромно дере. Продалжваш направо докато можеш (минава се и една даоста голяма яма). Точно когфато мислиш, че това е края, поглеждаш вдясно, м/у дърветата започва една козия пътека. Караш все по нея и си на асвалта за Панчарево.
Но, ако не си минавал веднъж, вероятността да я намериш е доста малка.



Тема Re: EXTREME XCнови [re: tropsyx]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 17:26



bRAVO




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.