Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 02.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Инструменти за ремонтнови  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано25.06.01 17:11



Абе от известно време се чудя дали някъде продават инструменти за ремонтиране на колелета.Примерно джачка за сваляне на верига.......Виждал съм и в ръцете на разни байкъри едно такова като джобно ножче,ама е цялото в шестограми.Продават ли някъде такова нещо?
Ще съм ви благодарен ако ме упътите..............

rider on the storm


Тема Хехе...нови [re: tropsyx]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано25.06.01 18:03



Ми много ясно че продават. При Нина има маса инструменти - "ножчето" с шестограмите, което всъщност има и отверки. Има инструмент за вадене на верига, ключ за вадене на курбели, ламаринени тънки ключове за стягане на гайките на вилката, ключове за отвиване на чашки, ключове за конуси, за касети, за сваляне на венци, за спици. Всичко има... Проблема е в цените. Ако имам възможността да си купя всички тези инструменти веднага отварям един велосервиз в гаража:)))

Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: Инструменти за ремонтнови [re: tropsyx]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано25.06.01 18:05



Джаджа за верига съм виждал във Веломания - 8лв. Шестограми съм виждал пак там и в ДонКихота - 10-15лв.



Тема Благодарянови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано25.06.01 18:10



за инфото, май ще отскоча да си купя поне шестограми и инструмент за веригата.Моите шестограми са в наливно състояние и по пътеките дрънча като кукер с чанове

rider on the storm


Тема Олеле...нови [re: tropsyx]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано25.06.01 18:18



Ми събери ги на куп и ги стегни с един здрав ластик. Ако нямаш ластик, можеш да си изрежеш от вътрешна гума - държи много здраво. Същото се отнася и за другите инструменти. Можеш да ги увиеш и в парцал.

Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: Олеле...нови [re: X_Country]  
Автор CRZ ()
Публикувано25.06.01 20:16



Be zapalihte me da se napulnq i az s instrumenti shtoto ne si e rabota da hvurcha do bike shopa za vsqka gaika....ama parite be mamka mu...iskam i hubava ramka....ama sponsorite pusti durjat portmonetata s katinar i....

ПИЧ С ТУРБИНИ!!!!!!!


Тема Re: Олеле...нови [re: X_Country]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано26.06.01 09:13



Abe az si gi nosq v edna chantichka vsichkite,ama ne si e rabota.Po-lesno e kogato vsichko ti e na kup.......

rider on the storm


Тема Re: Инструменти за ремонтнови [re: tropsyx]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 14:37



Аз си мисля че няма смисъл да се носят много инстроменти. Или трябва да порамиш цяла раница или е по-добре според мен да си прегледаш хубаво колелото преди път и натам да разчиташ на късмет. всъшност искаше ми се да кажа, че не е нужен някакъв специализиран инструмент



Тема Re: Инструменти за ремонтнови [re: Hиk]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано26.06.01 17:31



Абе добре е в планината да си имаш шестограмчета за всичко, че то не се знае какво може да се случи,една помпа(може и две),лепенки за гумата и за моята кратуна и май това ще стигне..........

rider on the storm


Тема Re: Инструменти за ремонтнови [re: Hиk]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано26.06.01 17:32



Основните инструменти никак не са много и са незаменими :) ... два шестограма, машинка за верига, къса отверка. А ако ще излизаш за няколко дни и ключ за спици помага.

Може би това е момента да направим с задружни усилия списък на нещата от първа необходимост за каране в планината... помагайте

Ride Safe!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.