Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 01.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За изкачването на Ботевнови  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано12.06.01 15:24



Абе някой беше писал,че лятото ще изкачва връх Ботев. Май беше nikedj ...................
Пишете дали има някакви уговорки и въобще ще има ли такова нещо. Аз съм голям навитак, и ако си уредя отпуската ще дойда с вас

rider on the storm


Тема Re: За изкачването на Ботевнови [re: tropsyx]  
АвторDH_RANGER (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 15:47



hai za iska4vaneto na BOTEV ste e prez avgust .minalata godina go ka4ihme 8 4oveka. tazi godina ste e mejdunarodno o4akvat se da doidat pove4e ot .30 duhi
ste se spi na hija ili na palatka na panitzite (mesnosta) sutrinta ste se tragva na niakolko grupi . mnogo e iako pove4e informazia ste napi6a kato se ope4e dobre rabotata......................



Тема Re: За изкачването на Ботевнови [re: DH_RANGER]  
Авторarkadashko (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 18:10



Po pochvenia pat li shte e? To may po pateki ne stava... ili se laja?
a bereket ;)



Тема Лелееееееенови [re: DH_RANGER]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано13.06.01 09:13



Очертава се голям купонМеждународно, аи стига бе!Аз май ще трябва да тренирам повечко щото иначе ще ви дишам прахта
Аи като се опекат нещата пиши

rider on the storm


Тема Re: За изкачването на Ботев [re: DH_RANGER]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 15:37



Браво! Много ми харесва!
А какво мислите за Ком - Емине.
Сигурно може да се мине за една седмица.
Аз се готвя за едно претичване на Родопите през юли.
Не е толкова екстремно но.... ако има желаещи



Тема Re: За изкачването на Ботевнови [re: DH_RANGER]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 15:40



Браво! Много ми харесва!
А какво мислите за Ком - Емине.
Сигурно може да се мине за една седмица.
Аз се готвя за едно претичване на Родопите през юли.
Не е толкова екстремно но.... ако има желаещи



Тема info za Botevнови [re: tropsyx]  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 11:30



az sam stara zagora.nie organizirame ka4vaneto do botev(starozagortsi).ne znam dali 6te e m\unarodno, ne sam 4uval takova ne6to oba4e 6te e 3-tata sedmitsa na avgus(ako vremeto e dobre).6te se spi na panitsite, 2 ve4eri.ka4vaneto 6te e na 3 grupi. parvata 6te rragne po rano sutrinta i estestveno tempoto im 6te e po bavno i t.n.za sega se govori za dosta golqma grupa. no da doide tova vreme i 6te vidim.



Тема Re: info za Botevнови [re: DH911]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано14.06.01 12:21



Ochkvam s neturpenie, dano e subota ili nedelq izkachvaneto, che inache mnogo losho.....
A zashto shte se spi dve vecheri na "Panicite"?
Do "Botev" e kum 4-5 chasa pesha(zavisi ot tempoto), s kolelo kolko e gore-dolu?

rider on the storm


Тема Re: info za Botevнови [re: tropsyx]  
АвторDH_RANGER (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 15:19



za iska4vaneto na Botev. minalata godina go ka4ihme za okolo 4.45 4asa
sle tova ima6 po4ivka okolo edin 4as (spored zavisi) i ma6 4as - 4as i polovina spuskane. ot panitzite do varha e 37 kilometra. kateri se po patia koito minava jipa na meteroolozite. po patia ima dve 4e6mi ako mogat da se narekat taka . no ima veroiatnost da presahnat.




Тема za tropsyxнови [re: tropsyx]  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 21:45



batka kakvo da ti kaza!dvamata s DH_RANGER go ka4ihme za 4.45h 4isto karane. vse pak se po4iva malko za6toto ina4e zadnika ti moze da zalepne za sedalkata.ka4vaneto sas sikurnost 6te e sabota i nedelq. samo ne znam dali poslednata ili pred poslednata semica na avgust.kakto ve4e kaza DH_RANGER ima dve 4e6me koito tekat tolkova bavno 4e sam 4akal 5 min za da si napalnq bidona s voda.tragmahme ot panicite v 6.30 i se varnahme v 19.30-20.00h pak tam.za tova se prespiva.pe6 moze da ti se struva lesno ama ne e 4ak taka.ne zabravqi 4e si s bike.37km ima mnogo qk pat za spuskane i ka4vane.abe s dve dumi zaslujava si do doide6.6te se radvam da dide6.kolkoto pove4e tolkova po dobre.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.