Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 22.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: za tropsyxнови [re: DH911]  
Автор the fly (новак)
Публикувано14.06.01 23:07



az imam edin vapros
moje li da se stigne do gore s DH bika butaiki go
za da moje posle da se leti nadolu
i kolko vreme she otneme da se kachi hodeiki



Тема Re: za tropsyxнови [re: the fly]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано15.06.01 09:47



Sigurno moze da se naeme nqkuv kamion, koito da kachi zelaeshtite do gore i sled tova da se pusnat nadolu.Edva li sshte iskat mnogo pari.
A spuskaneto vmesto kum "Panicite" moze da se napravi kum hiza "Tuza" i ot tam kum selo "Tuza", koeto spored men e po-dulug marshrut otkolkoto kum "Panicite", a i putq e shirok, razbira se cheren
Az sum ot Kazanlak, ma ziveq v Sofiq, ta moze da otidem da se pozabavlqvame v Kazanlak

rider on the storm


Тема do the flyнови [re: the fly]  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 14:26



6efe az ka4vah Botev s GIANT warp ds 200. sas 10 santa hod i ne vidqh tolkova zor.ako ima6 merak da doide6 i sis nqkoi zvqr(bike) za DH moze da tragne6 s parvata grupa i poleka leka da ka4i6 varha.mislq 4e 6te moze6 i posle pak 6te 'leti6 na dolo'.puskaneto e mnogo qko.pone na men mnogo mi haresa.6te go ka4i za okolo 6h sas po4ivkite ako iska6 da ne se mori6 tolkova.ako kara6 mislq 4e 6te ti e po lesno ot kolkoto da buta6. ako ima6 o6te vaprosi pitai...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.