Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторlNDlANA (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 11:55



az te obicham be izrodche...



Тема Re: защо ме мразитенови [re: lNDlANA]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано22.10.02 12:42



благодаря ви за мненията поне разбрах че омразата е мн малка.Явно нещо съм сбъркал но ако имам шанс ще се постарая мн повече.Ще се радвам ако ми дадете и някои съвет ще се всушам .



Тема Re: Kapaбac Бapaбacнови [re: Kapaбac Бapaбac]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 13:04



Ти си бил невероятно тъпо парче бе! Няма да ти казвам нищо повече, щото такива тъпанари като теб не могат да бъдат обидени по никакъв начин, камо ли акъл да им се налее. Все едно да се опитваш да пребиеш камъка в който си се спънал.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Авторilotti (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 13:07



Далеч съм от мисълта че това си ти Дамяне.
...Пич не е приятно да влизаш от негово име,така го злепоставяш повече.
А ако наистина си ти Дамяне, то бих могъл не да ти помогна, а приятелски да си поприказвам с теб.Aко наистина си ти и имаш нужда от откровенно мнение то кажи къде да се видим във Варна да пием по едно кафе.Ей тъй без да се познаваме.



Тема Хех, че то ако на Дамянчонови [re: Karabas Barabas]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 13:10



му стискаше дори за миг да си го помисли тфа "ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА ТЪПИ КОПЕЛЕТА" нямаше да я прави тая боза. Обаче не му стискаше, пич. Така се беше впрегнал да не направи некф гаф и да го изгонят, че чисто и просто не правеше нищо.

Тфа некф отворко (стил Влади Въргала примерно) ако го бяха сложили водещ на "По-добре късно..." знаеш ли кфа прелест щеше да бъде тфа реалити шоу? Бонбонче просто. Е, питам аз не е ли грях такава прекрасна концепция като реалити шоу да я осерат по такф безобразен начин, а?

И кфи са тия писъци и ревове - той Дамянчо си бил супер, ама то щото хората са тъпи и нищо не разбират от готини шоута и затфа не го разбраха. Да, бе - хората са тъпи. На дефектна ракета все космоса й е крив - тая приказка чувал ли си я?



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторMASTERMlND (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 13:18



Бе какво ще се стараеш! Досега какво прави? Що не четохте какво ви пишеха хората? И това бутафорно предаване което го правите, май само вие си мислите че е "reality". Четох ви и концепцията. Много зле! Направо не знам на кой ще му е интересно това, даже и да го осъществите както искате. Ако вместо шоу, всяка вечер четете в ефир писаното във форума ще е къде къде по-забавно.



Тема Абе знаеш ли кфа идея ми хрумнанови [re: MASTERMlND]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 14:34



Нали Дамян имаше телевизор? Ми пуска си bTV и почва да праска злобни коментари по адрес на Шоуто на Слави. Така с един изстрел - няколко заека. Хем хората пак си гледат Шоуто, хем Дамян ще има интересна тема за разговор, хем почти никфи разходи. По реалити шоу от тфа - здраве му кажи





Тема Re: Абе знаеш ли кфа идея ми хрумнанови [re: Hekф]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано22.10.02 15:32



абе хора защо не си помагаме ами само критикуваме.Кажете кое ви кефи и кое не.недеите да плювате само ами кажете кво да правим А СЕГА?



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано22.10.02 15:37



добре де готини сте.Даите малко идеи да видим с какво можете да помогнете.Така ще свършите нешто яко и готино.Хаиде пичове



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор lD 25OO9 (не е същия)
Публикувано22.10.02 15:51



Ami wzemi da ni pokanish v shouto!:)))) kato za na4alo:)))))



Nil satis nisi optimum



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.