Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 13.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ei Damjane az sum s teb pi4нови [re: schreck]  
Авторxmen (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 21:50



EЕй шрек харесва ми какво пишеш.Пекан си.Жалко,че хората като теб са малко.Савов харесват те интелигентни хора.УСПЕХ



Тема Re: Не е омраза тфанови [re: damian_savov]  
Автор Nasko_bg-catala (непознат )
Публикувано30.10.02 23:34



a be, damyane, jena mu moje da ne se e rodila nauchena, ama ne e kazala, che pravi nay-dobrata svirka. ti kato nyamash nikakqv opit, zashto se izpravyash sreshtu Slavi, a?



Тема айде бе, кога се връщашнови [re: damian_savov]  
Авторrъдьo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 19:44



Кога пак ще си на екран бе, Дамяне?????



Тема Re: айде бе, кога се връщашнови [re: rъдьo]  
АвторGamemaniak1 (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 00:55



За култура ли ще си говорим бе гнусен изрод такав ??? АМи това да даваш интревю с пълна уста какво го наричаш ??? Толко си грозен и некадарен че добр си беше докато седеше зад пулта и правише музика там поне не ти се чуваше гласа...ИИИИИ ТИ На това му викаш шоу ??? Чаткаш ли кой е най-добрият ???
Слави Трифонов>> тъпако той е ненадминат и въобще не се опитвай да правиш каквото и да е за да се добереш до неговата класа...

И това ми било шоу ??? Най добре да те изритат на улицата.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано01.11.02 01:48



За сега се подготвяме за новия старт радвам се че има подръжници.Благодаря ви от сърце прятели.На всички неприятели да ви дава господ здраве и успех във всяко начинание.



Тема Re: айде бе, кога се връщашнови [re: Gamemaniak1]  
Авторdivak (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 10:03



Ei,otvoreniat,iskash li da ti kaga neshto.......idi pone vednuj da gledash Slavi na jivo,za da razberesh,4e vsi4ko koeto e Slavi..vsushnost ne e Slavi, a sa stotici xora zad nego.........I e mnogo lesno,vsiaka dymi4ka ,koiato tolkova teatralno izgovariash da ti se izpisva na ekran4eto, da se pravish na intelectyalec,kudeto triabva i kudeto ne triabva........i rezultata e tova,4e Slavi se prevrushta v neshto,koeto ve4e ne e Slavi.......V kratkite momenti,kogato e estestven - stava,no vsi4o ostanalo, e edna neveroiatna poza - i tyk imashe edno mnogo dobro mnenie - 4rez nego,xorata izbivat kompleksi.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторGamemaniak1 (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 03:37



be tapak kato e tolkova lesno 6to toq nadut puqk damqn savov ne napravi ne6to svqstno ??? Ako Slavi Trifonov igrae tetar dobre no pone go igrae originalno i ne zabiva kato toq kreten damqn.I stoticite hora pone si var6at rabotata 6toto slavi gi e podbiral Kartof takav.I sa profesionalisti..6to ne si poglednete reitigna deto go ima na tazi stranica vijdate li tova ogromnoto zelenoto ?...I tova po drebnoto do nego..Eto taka izglejdat ne6tata slavi e otgore a damqn otdolu i ako iska slavi moje da go nastapi i da go sma4ka...Daje edin put ne go e baziknal..

Ei kvi sa tiq tapaci deto go podkrpqt toq zapecva6t govore6t s pulna usta muskolest idiot....Ako moje da se skrie nqkade i kakto kazaha da 4ete knijki i da se u4i ot Slavi.



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторGamemaniak1 (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 03:39



Mejdo drugoto na toq nov start taka 6te se spanite 4e Kanal 1 6te grizne dravceto mnogo zdravo..



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
Автор damian_savov (непознат )
Публикувано04.11.02 08:09



хайде пак завист защо ама защо .Я не се вързвайте живейте леко и щастливо.Бъдете живи и здрави



Тема Re: защо ме мразитенови [re: damian_savov]  
АвторГ.Heвeн (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 13:03



Тъпчо, ти явно си непоправим ! Като искаш нов старт, предлагам ти да участвуваш като гост (Голям Олигофреничен Смотан Тъпак) в предаването на Слави Трифон-о-о-о-о-в. Такова шоу сигурно ще бъде нещо изключително.
Събирай си крушите !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.